استمفورد — پلیس گفت: 79 ساله در استمفورد مردی که نمی تواند پس از سقوط از صندلی چرخدار خود شلیک سه گلوله به یک نیمکت در خانه اش پنج شنبه شب به امید احضار پزشکی کمک کند.

مرد پس از یک ساعت قادر به خزیدن به اندازه کافی دور به یک تلفن برای تماس با 911, پلیس گفت:.

هلال خیابان ساکن نداشت پزشکی آویز در اطراف گردن خود را به برای کمک تماس بگیرید, اما او تا به حال یک کالیبر .22 تپانچه که اخراج او به اتاق نشیمن خود را کوچ, پلیس گفت:. ماموران به بررسی از همسایگان در بر داشت و هیچ کس مجروح شد Sgt. خوزه آلوارز گفت.

پلیس سه صرف پوسته پوسته در اتاق نشیمن و پس از آنها در پاسخ به پزشکی تماس آلوارز گفت.

مردی که پلیس نمی شناخت گفت ماموران او تصمیم گرفت به آتش اسلحه برای هشدار به همسایگان او دچار مشکل شد. اما هیچ کس آمد به کمک او بنابراین او صرف ساعت بعد خزنده به تلفن.

سروان. ریچارد Conklin گفت: پلیس کشف و ضبط انسان مجوز برای حمل همراه با تفنگ او استفاده می شود به آتش گلوله به نیمکت. آنها نیز کشف و ضبط یکی دیگر از تفنگ یک تفنگ ساچمهای و تفنگ ساچمه ای. مجوز ارسال خواهد شد به پلیس ایالتی که بررسی خواهد شد که آیا آن بازگردانده خواهد شد.

“ما در حال بحث چه ربطی به این مورد. … او احساس در ذهن خود این امر می تواند عاقلانه به شلیک تپانچه به منظور بالا بردن زنگ که او در مشکل” Conklin گفت. “حداقل او فکر کرد که به آتش تفنگ به backstop از روی نیمکت و به نظر می رسد به عنوان اینکه روی نیمکت متوقف گلوله.”

Conklin گفت: وجود خواهد داشت برخی تصور می کردند با توجه به اینکه مرد است هشدار به اندازه کافی قادر به دارای یک هفت تیر. او همچنین گفت: پلیس به بحث در مورد با دادستان در استمفورد ایالت وکلای دفتر که آیا برای شارژ کردن مرد با بی پروا خطر افتادن و یا غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم.

“ما در حال رفتن به یک گفتگو با دادستان است. وجود دارد این است که برخی فکر می کردند که با توجه به وضعیت پزشکی او را زندگی او در معرض خطر بود. ما هنوز به یک نتیجه گیری در آن نقطه,” او گفت:.

مرد بود و با خیال راحت حمل و نقل به یک مرکز پزشکی Conklin اضافه شده است.

[email protected]

The new Stamford Police Headquarters is having an open house this weekend on Saturday, Oct. 19, from 10 a.m. to 2 p.m. Photo: Stamford Police Department / Contributed

عکس: Stamford اداره پلیس / کمک

جدید استمفورد مقر پلیس است که با داشتن یک خانه باز آخر این هفته در روز سه شنبه ، 19 از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de