مزرعه بازار باز می شود در این آخر هفته در استمفورد موزه و مرکز طبیعت

استمفورد — در نشانه آن است که تابستان نزدیک است روز شنبه به مناسبت بازگشت از مزرعه به بازار در استمفورد موزه و مرکز طبیعت.

برخی از فروشندگان را شامل Beldotti نانوایی Conant دره مربا گل آلود ریشه مزرعه Oronoque مزارع اسمیت هکتار خواهر ماهواره خوب صابون چارلی Chaga و Heckscher مزرعه.

در Heckscher مزرعه غرفه اقلام برای فروش خواهد بود از Arethusa مزرعه Bushwick آشپزخانه میپل کرافت غذاهای افزایش Brewing Company, ورزش تپه مزرعه Stani لبنی دوقلو سنبه مزرعه و Wildowsky لبنی.

به استمفورد موزه و مرکز طبیعت مزرعه بازار را به دنبال خواهد داشت همه پروتکل ها و دستورالعمل های ایمنی صادر شده توسط کانکتیکات وزارت بهداشت و مراکز فدرال برای کنترل بیماری و حفاظت در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

مشتریان خواسته خواهد شد که برای شستن دست های خود را پس از ورود و فروشندگان کمک خواهد کرد را انتخاب کنید و کیسه های محصولات. برخی فروشندگان در بازار ممکن است ترجیح می دهند به پرداخت توسط کارت های اعتباری و یا پرداخت تماس به جای پول نقد است.

هر حامی درخواست شده است به پوشیدن ماسک صورت برای بازار است. یک مسیر یک طرفه خواهد بود برای ایجاد ترافیک پا در مزرعه بازار و بازدید کنندگان باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بازدید کنندگان باید با استفاده از استمفورد موزه و مرکز طبیعت ورودی در 151 Schofieldtown جاده است که در گذشته از امکانات اصلی ورودی به رفتن به بازار است.

مزرعه بازار است صحنه در Knobloch خانواده خانه رعیتی پارکینگ. ورود به مزرعه بازار برگزار خواهد شد که از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر یکشنبه ها رایگان بوده و برای عموم آزاد. بازدید کننده نمی نیاز به رزرو و نیازی به خرید ورود به استمفورد موزه و مرکز طبیعت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مزرعه, بازار, بازدید stamfordmuseum.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>