واشنگتن — اف بی آی روز پنجشنبه گفت که خطا در بیش از دو دوجین برنامه های کاربردی برای نظارت حکم نمی شد به عنوان شدید به عنوان بازرس کل وزارت دادگستری از آنها ساخته شده بود.

اف بی آی در بیانیه ای به نظر می رسد برای مقابله با انتقاد از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان است که روند آن برای انجام نظارت های مخفی در امنیت ملی تحقیقات سرند با خطاهای قابل توجهی است که تضعیف اداره اعتبار.

وزارت دادگستری ناظر صادر کرده است یک سری از گزارش های انتقادی در مورد این موضوع در سال گذشته شناسایی مهم خطاها و حذفیات در برنامه اف بی آی ارائه شده به استراق سمع سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور در روسیه بررسی است. در ماه مارس آن گفت که تا به حال انجام ممیزی از 29 wiretap برنامه و پیدا مشکلات در تمام 29 از جمله خطاهای آشکار و یا ناقص پشتیبانی حقایق در 25 از آنها.

اما اف بی آی گفت که خود را نقد و بررسی از 29 برنامه تنها دو مواد خطاها و نه اعتقاد بر این است که تحت تاثیر یک تصمیم قاضی است که وجود دارد علت احتمالی برای نظارت است. اف بی آی می گوید که از حدود 7000 حقایق در این برنامه وجود دارد, خشن, 200 nonmaterial خطا از قبیل غلط املایی و تاریخ اشتباهی.

اف بی آی همچنین می گوید که هر یک از برنامه های کاربردی ارائه شد قبل از FBI مدیر کریس Wray اعلام کرد بیش از 40 تغییرات با هدف بهبود فرایند و رفع مشکلات شناسایی شده توسط بازرس کل.

این بیانیه خواستار تلاش FBI برای تقویت دقت و برنامه های کاربردی ارائه شده به مرموز دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی که فرآیندهای درخواست به استراق سمع در خاک آمریکا در امنیت ملی تحقیقات.

یک ماه دسامبر گزارش ناظر دفتر معناداری مشاهده خطاها و حذفیات در طول برنامه ارائه شده به استراق سمع در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه و گفت: اف بی آی به حال موفق به به روز رسانی دادگاه هنگامی که آن را دریافت اطلاعات جدید که فروختن قضیه برای نظارت است.

پس از آن گزارش شد, صادر, بازرس کل Michael Horowitz, اعلام گسترده تر بررسی چگونگی اف بی آی با استفاده از آن جاسوسی قدرت در قانون نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند اغلب شناخته شده توسط مخفف FISA.

“اف بی آی در نظر FISA یک ابزار ضروری برای حفاظت از ایالات متحده علیه امنیت ملی تهدید است و اختصاص داده شده به ادامه مداوم بهبود FISA فرایند برای اطمینان از همه واقعی اظهارات موجود در FISA برنامه های کاربردی دقیق و کامل” اف بی آی در بیانیه ای گفت.

___

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de