FCIAC قهرمان دارین مجموعه های دیدنی در دولت تاج

گسترده ای لبخند بر چهره دارین دختران هاکی روی یخ بازیکنان پس از آنها موفق به کسب آخرین قهرمانی تحویل یک پیام روشن است: این یکی خاص بود.

دارین به ثمر رساند دو اوایل اهداف و پس از آن خبری از یک زن و شوهر از تلاش باز گشت به ضرب و شتم رقیب جدید کنعان 4-2 برای FCIAC قهرمانی روز شنبه در دارین خانه یخ.

شاهد موج آبی در دایره برنده بود و نه غیر معمول — دارین برنده سه مستقیم دولت عنوان از سال 2016 تا 2018 — اما FCIAC تاج تا به حال همیشه به نظر می رسید فقط دور از دسترس است.

“این است که واقعا شگفت انگیز” کیت Arrix یکی از پنج موج سالمندان و co-کاپیتان گفت. “همه چهار سال ما آمده ایم و در این سال تیم پویا شده است واقعا باور نکردنی است. من خیلی خیلی خوشحال است که ما آن را انجام داده است.”

آن را دارین ششم به طور کلی کنفرانس قهرمانی را برای اولین بار پس از سال 2016. آنچه به دنبال آن بود دست به گرینویچ در سال 2017 نهایی و سپس back-to-back نیمه نهایی شکست برابر کنعان در سال 2018 و گرینویچ در سال 2019.

این موج (16-2-1) نشسته بود با احترام 6-2-1 ضبط از طریق نه بازی اما تاکنون نزدیک به فرض رفتن 10-0-1 در گذشته 11 مسابقات با یک کراوات آینده به برينگتن مور (RI).

در طول راه دارین کرده است مورد ضرب و شتم جدید کنعان دو بار گرینویچ یک بار دست No. 1 Simsbury آن تنها از دست دادن فصل 3-1 در Jan. 28. آن را نیز 10-2 برابر دولت مسابقات مقدماتی.

Arrix روشن ساخته است که موج خود را جشن FCIAC برنده شد اما همچنین آماده به نوبه خود توجه خود را برای به دست آوردن دولت عنوان شده است.

“این احساس بسیار خوبی است اما ما خواهد شد بازگشت به کار در روز دوشنبه” Arrix گفت. “ما باید یک جایزه بزرگ برای مراقبت از. بنابراین طرز فکر است که هنوز هم همان. این هفته بعدی ما خواهید بود کار سخت و بدانند چگونه برای به دست آوردن بهتر است. دولت مسابقات بعدی و ما آماده شود.”

دارین که شماره 2 دانه در CHSGHA مسابقات تا به حال در دور اول خداحافظ اجازه می دهد برای یک بیت از یک استراحت بین بازی ها و میزبان شرق کاتولیک/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB) co-op در 5 بعد از ظهر شنبه در دارین خانه یخ. این بخشی از doubleheader با شماره 5 Suffield co-op رو به شماره 4 جدید کنعان در بازی دوم در 6:40 p.m..

دارین شکست ETB, 3-1, در فوریه. 8 در Newington.

آن خواهید بود آخرین بار از طریق موج پنج سالمندان — Arrix, Cate Droogan کیتلین چان کالین کسیدی و فضل کارلو — که در حال حاضر اضافه شده است FCIAC قهرمانی به بسیاری از آنها برنده است.

“من بسیار خوشحال هستم برای سالمندان” دارین مربی جیمی Tropsa گفت. “آنها را از دست داده به عنوان دانشجویان سال اول و سپس آنها نبوده است در اینجا (در FCIAC نهایی) به صورت دو سال گذشته. این چیزی بود که آنها واقعا می خواستم و آن را به خوبی برای آنها در نهایت به پیروزی در این.”

Tropsa نیز دریغ نمی گفت او انتظار دارد که دیگر بازی کردن با جدید کنعان پایین خط.

“من بسیار خوشحال هستم برای دختران. جدید کنعان با یک تیم بزرگ است و من فکر می کنم ما در حال رفتن به آنها را دوباره ببینید” مربی گفت.

برای اولین بار در گیلفرد

به عنوان postseason وجود نداشت و تیم داغتر از Guilford است که رهبری آن دیدنی و دانشجوی سال دوم به جلو Maddie Epke.

تا کنون در پلی آف Epke و سرخپوستان از دست رفته به ضرب و شتم.

Guilford اسیر آن اولین SCC قهرمانی توسط, ضرب و شتم بالا-کشت Amity/North Haven/Cheshire 4-2 در لیگ نهایی روز شنبه در بنت میدان یخ بازی.

Epke های SCC بازیکن سال 50 به ثمر رساند اهداف در طول فصل به طور منظم و تا به حال یک کلاه ترفند در کنفرانس نهایی.

“ما تا به حال هیچ ایده آن را تا پایان این” Epke گفت: پس از قهرمانی. “ما فقط می خواستم به دورتر از ما در سال گذشته است. برای دریافت این دور Guilford هاکی و همه دختران ورزشی شگفت انگیز است.”

Epke عملکرد رهبری جرم و بازی دروازه بان جولیا مک دونالد مهر و موم معامله. مک دونالد متصلب تا 36 موجب صرفه جویی در و به نام برجسته ترین بازیکن نهایی.

Guilford داغ رگه ادامه داد: در روز سه شنبه به این طرح میتوانست به Amity تیغه برای دومین بار در چهار روز 5-3 در دور اول از CHSGHA مسابقات است.

که مجموعه یک چهارم نهایی مسابقات با دولت شماره 1 تیم Simsbury (18-1-2), CCC قهرمان و یک دولت کسیکه سال گذشته است. تیم برخورد خواهد شد در 7:20 بعد از ظهر سه شنبه در نمایشگاه بین المللی اسکیت مرکز در Simsbury.

دولت افتتاحیه

اولین روز از مسابقات دولت رفت و به گچ به عنوان بالاتر دانه – شماره 5 Suffield co-op شماره 6 آون co-op و شماره 7 ETB همه برداشت برنده در روز دوشنبه.

در روز دو No. 9 Guilford سرنگون شماره 8 Amity تیغه 5-3 برای پیشبرد به مرحله یک چهارم.

ETB بازی بود شاید بزرگترین افشاگری نیست که در ETB برنده شد اما در این واقعیت است که آن را تعطیل پرقدرت وست هیون/شا جرم برای 1-0 پیروزی در Newington یخ آرنا. همه دولت-دروازه بان Caitlyn Caldon جمع آوری 34 موجب صرفه جویی در و مریم McKiernan به ثمر رساند در دوره سوم برای این بازی تنها هدف است.

Suffield دریافت hat trick از Michaela بیرمنگام در آن 4-0 برنده بیش از نوتردام-Fairfield در Enfield دوقلو Rinks. کایلی فراز به ثمر رساند Wildcats’ دیگر هدف. Bethany Karp همه امور خارجه دروازه بان برای NDFF, متصلب تا 43 موجب صرفه جویی در بازی نهایی این فصل است.

آون co-op تا به حال دو گل کمک از اردن رقص و تک برگه از مکنزی Gallinoto سارا مورفی و امیلی Moskal در یک 5-2 برنده شدن بیش از Fairfield co-op.

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>