پاریس (ایسنا) – پلیس فرانسه ممنوع تظاهرات برنامه ریزی شده در خارج از سفارت آمریکا و در چمن در نزدیکی برج ایفل در پاریس در روز شنبه به عنوان اعتراض کوه در سراسر جهان بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

فایل عکس: مردم در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در کنار سفارت آمریکا در پاریس فرانسه, ژوئن 1 سال 2020 است. رویترز/مسیحی هارتمن/فایل عکس

پاریس اداره پلیس گفت: روز جمعه آن را به حال تصمیم به ممنوعیت تظاهرات به دلیل خطرات ناشی از اختلال اجتماعی و سلامت خطرات ناشی از اجتماعات بزرگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مشکل شکست در یکی دیگر از ضد پلیس تظاهرات در پایتخت فرانسه روز چهارشنبه. هزاران نفر تبدیل شده بود تا با وجود یک پلیس ممنوعیت رویداد در حافظه از آدما ترائوره 24 ساله سیاه فرانسوی که در یک سال 2016 عملیات که بعضی از آنها تشبیه به Floyd مرگ است.

ناآرامی های شکسته است در سراسر ایالات متحده پس از کشته شدن فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که در مینیاپولیس در 25 مه پس از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

دولت فرانسه سخنگوی Sibeth نادی در چهار شنبه اخراج مقایسه بین خشونت های پلیس در فرانسه و ایالات متحده آمریکا گفت: هیچ سیستمیک خشونت دولتی در فرانسه و حوادث به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و مجازات شوند.

روز شنبه تظاهرات برنامه ریزی شده بودند صورتحساب در رسانه های اجتماعی به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس در پاریس پلیس در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که این نگرانی از اختلال اجتماعی عنوان شده بود مورد در Traore تظاهرات که در آن پلیس با تظاهر.

برخی از مقامات مجری قانون در فرانسه متهم شده اند در سال های اخیر از نامتناسب استفاده از زور به خصوص در طول زرد “جلیقه” تظاهرات در سال 2018 و 2019.

دولت همواره رد واژه “خشونت پلیس” با وجود انتقاد های مکرر از سازمان های حقوق بشر.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در آغاز سال اعلام کرد یک طرح برای بهبود اخلاق از نیروهای امنیتی است.

گزارش جان ایرلندی هانری-Pierre Andre و Monty Kar-Gupta; ویرایش توسط آنگوس MacSwan و دانیل والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de