ترس از دوم coronavirus موج بازدید سهام

بازارهای مالی سقوط کرده که نگرانی یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد صدمه دیده خواهد شد بهبود اقتصادی.

جهانی کاهش یک روز پس از امریکا بانک مرکزی هشدار داد ما در مواجهه با یک راه طولانی برای بهبود اقتصادی.

در آمریکا سه شاخص اصلی مالی خود را دیدم بدترین روز در هفته با میانگین صنعتی داو جونز پایین تقریبا 7 درصد.

این آبشار پس از یک هفته طولانی تجمع که تا به حال کمک کرده سهام بازیابی برخی از زمین از ماه مارس پایین.

انرژی و سفر سهام در میان بزرگترین بازندگان به عنوان قیمت نفت نیز در زمان ضربه.

قبلا اروپایی و آسیایی سهام نیز کاهش یافته و با ftse100 غرق شدن حدود 4 درصد. در آلمان داخ سقوط 4.4% در حالی که در فرانسه این CAC 40 به پایان رسید 4.4 ٪ پایین تر است.

“دولت و شرکت ها و مردم بهتر خواهد بود آماده برای موج دوم نسبت به اول گفت:” رولاند کالویان اروپایی حقوق صاحبان سهام استراتژیست Societe Generale.

“اما مشکل این است که وجود دارد محدود به دولت تزریق پول است.”

بازیابی کند

قیمت سهم به دست آورده بودند در میان امیدوار است که اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به مقامات سست کنترل در محل قرار داده و سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

هفته گذشته تعجب گزارش ما نشان کارفرمایان بود دوباره استخدام در آوریل کمک کرد تا فشار شاخص نزدک به اوج جدید.

اما بهبود آزمایشی باقی مانده است. روز پنج شنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 1.5 میلیون نفر تا به حال در زمینه های جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته. بیش از 30 میلیون در ادامه به جمع آوری مزایای آن گفت.

بانک مرکزی گفت: نرخ بیکاری می تواند همچنان بالای 9 درصد در پایان سال نزدیک به بدترین سطح خود از بحران مالی

در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز چهارشنبه بانک صندلی جروم پاول هشدار داد که ارزیابی ممکن است ثابت, خوش بینانه باید عفونت و بستری نرخ را بدتر کند.

چند متحده است که باید نقل مکان کرد برای بازگشایی, از جمله آریزونا و کارولینای جنوبی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در موارد در روز های اخیر.

“این می تواند صدمه دیده را بازیابی حتی اگر شما لازم نیست که در سطح ملی و همه گیر. فقط یک سری از محلی آنهایی که از محلی خوشه می تواند اثر تضعیف اعتماد به نفس مردم در رفت و آمد در رستوران ها و سرگرمی” او گفت:. “آن را نمی خواهد یک پیشرفت مثبت است.”

داو کاهش یافته است 1,861.8 امتیاز و یا 6.9% به پایان در 25,128 در حالی که S&P 500 تضعیف 188 امتیاز یا 5.9 درصد به 3,002.1. Nasdaq بسته 527.6 امتیاز پایین تر یا 5.2% در 9,492.7.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او نمی خواهید برای دیدن یک بازگشت مستندات نگهداری می شوند که بزرگترین اقتصاد منجمد برای هفته این بهار.

اما اقتصاددانان هشدار داده اند که مردم را به ماندن در خانه به طور داوطلبانه اگر آنها ترس از بیمار شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de