ماموران فدرال ‘سوء استفاده از قدرت” در پورتلند از معترضان بازداشت

اورگان فرماندار کیت براون را متهم ماموران فدرال در بینام ماشین که ظاهرا بازداشت معترضان در پورتلند از یک آشکار “سوء استفاده از قدرت”.

فدرال افسران مستقر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز شلیک گاز اشک آور و کمتر کشنده مهمات به جمعیت تظاهر کنندگان.

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به نام معترضان یک “خشونت اراذل و اوباش”.

فعالان شده اند در اعتراض به خشونت پلیس پس از جورج فلوید به قتل در بازداشت پلیس در 25 مه.

چه اتفاقی افتاده است ؟

یک گزارش از اورگان پخش عمومی (OPB) موجود دقیق حساب از شاهدان که تا به حال دیده فدرال اجرای قانون لباس پوشیدن و در لباس استتار از ظهور بینام وسایل نقلیه گرفتن معترضان بدون توضیح و رانندگی.

هفته گذشته شاهد خشونت آمیز تنش بین معترضان و ماموران فدرال اعزام دو هفته پیش توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به سرکوب ناآرامی های مدنی.

پس حداقل 14 جولای OPB گزارش ماموران فدرال شده اند بیرون پریدن از بینام و وسایل نقلیه در سراسر شهرستان و گرفتن معترضان به ظاهر بدون علت.

ویدئو بررسی های پخش را نشان می دهد یک معترض علامت Pettibone توصیف چگونه در 15 ژوئیه او “اساسا پرتاب” را به یک ون حاوی افراد مسلح در زره بدن.

آقای Pettibone گفت: او گرفته شد به برگزاری یک سلول در یک دادگاه فدرال که در آن او جزئیات دستگیری او حقوق. پس از او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات او منتشر شد بدون هیچ گونه استناد و یا سابقه بازداشت.

چه برگ برنده دولت گفت ؟

پس از رسیدن در این شهر روز پنج شنبه برای دیدار با اجرای قانون فدرال اقدام وزیر امنیت داخلی در دفاع از این عوامل در برابر مونتاژ “آنارشیست”.

در حدود 1,700-کلمه بیانیه آقای گرگ مقصر دولت و مقامات شهرستان برای عدم “برقراری نظم”.

او گفت: پاسخ خود را به حال “جسارت خشونت آمیز اراذل و اوباش به این شدت خشونت روز به روز”.

“شهر پورتلند شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم,” او نوشت.

“هر شب خشونت آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن است.”

Mr گرگ نظرات اکو کسانی که از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این هفته رئیس جمهور را تحسین تلاش ماموران فدرال در پورتلند گفت: ماموران در حال انجام یک “کار بزرگ”.

“پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل و آنها در رفت و من حدس می زنم ما باید بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان به او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “ما بسیار quelled و اگر آن را دوباره شروع می شود ما سبزها دوباره آن را به راحتی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de