فدرال شناسایی عاملان سرقت-قتل از استمفورد فروشگاه طلا و جواهر صاحب

استمفورد — مقامات تحت تعقیب در فدرال اتهامات سه نیویورک مردان آنها معتقدند بودند در سرقت-قتل از استمفورد طلا و جواهر علامت Vuono در مارس 28.

توماس Liberatore, 62, سفید دشت, پل “تونی نرم افزار” Prosano, 59, از بروکلین و رابرت Rallo, 56, همچنین از بروکلین به اتهام فدرال سرقت و جرائم در ارتباط با Vuono را سرقت فروشگاه طلا و جواهر.

اعلام شده بود روز شنبه توسط آمریکا وکیل جان دورهام رئیس دولت وکیل ریچارد News اقدام استمفورد رئیس پلیس تام Wuennemann گرینویچ رئیس پلیس جیمز Heavey و FBI Special agent مسئول دیوید Sundberg.

مقامات فدرال نیز اعلام کرد که آنها در حال بدست گرفتن بیش از پیگرد قانونی از این مورد است.

گرینویچ پلیس گفت: صبح روز پنجشنبه که Liberatore همچنین یک مظنون در یک گرینویچ فروشگاه طلا و جواهر سرقت 10 روز قبل.

“ما می خواهیم به اذعان همکاری و کار تیمی از تمام سازمان های اجرای قانون درگیر در این تحقیقات ساخته شده است که این دستگیری ها ممکن است” گفت: استمفورد پلیس کاپیتان ریچارد Conklin. “در طول این بحران در یک بحران است که بسیاری از موانع لجستیکی فدرال و سازمان های محلی کار کرده دست به دست کردم و این کار انجام می شود.”

Vuono, 69 هدف گلوله قرار گرفت و کشته مدتی قبل از 2:45 p. m. روز شنبه, مارس 28 است که هنگامی که یک مشتری که وارد مارکو جواهر, فروشگاه Vuono مالکیت در خیابان ششم در استمفورد یافت Vuono دروغ گفتن بر روی زمین در مقابل یک باز و امن با توجه به بیانیه منتشر شده روز شنبه.

دفتر رئیس معاینات پزشکی مشخص شد که Vuono کشته شد با زخم گلوله به سر. پلیس می گویند محققان بر این باورند که Vuono به ضرب گلوله کشته شد با تفنگ خود را. Vuono خانواده گفت که او فقط در مورد بازنشسته و به نوبه خود کسب و کار به پسرش قبل از او کشته شد.

فدرال جنایی شکایت شارژ Rallo, Liberatore و Prosano با هابز قانون سرقت جرم است که حمل حداکثر مدت حبس از 20 سال است. مقامات گفتند آنها انتظار می رود به ایجاد هزینه های اضافی.

با توجه به یک بیانیه مشترک از مقامات تصویری شواهد نشان می دهد که Prosano سوار Rallo و Liberatore در یک جگوار به مارکو زرگران در روز در سوال. Rallo و Liberatore سپس وارد فروشگاه.

Rallo مسلح به یک تفنگ دستی درگیر در یک درگیری فیزیکی با Vuono با توجه به بیانیه ای که Liberatore به سرقت برده آیتم از موارد صفحه نمایش. Vuono که همچنین دارای یک اسلحه گرم و Rallo تلاش بعدی برای باز کردن امن, مقامات گفت. در طول مبارزه Rallo رسیده به امن و از جیبش یک سوم اسلحه گرم یک .357 Magnum revolver. Rallo گفته ضرب گلوله کشته شد Vuono با .357 هفت تیر به گفته مقامات.

سیاه جگوار به زودی, موجود در استاتن آیلند و تماشا بود توسط مقامات. دو روز پس از سرقت یک BMW رانده شده توسط Prosano کشیده در کنار جگوار. Rallo از یک درب عقب و رو به جگوار و سوار دور, مقامات گفت. پلیس به تعقیب و پس از او سقوط کرد و جگوار و دستگیر Rallo در پا, مقامات گفت.

مقامات گفتند آنها دستگیر Prosano پس از او هم سقوط کرد و سعی به فرار.

جستجو BMW واقع شده 63 حلقه, هشت, دستبند دو کراوات پین گوشواره و یک کاف لینک به گفته مقامات. جستجو Prosano را بروکلین اقامت تبدیل شده تا 23 جفت گوشواره و سه حلقه گفتند. ادعا شده است که کسانی که در مورد سرقت شد از Vuono اجرای قانون مقامات گفت.

Liberatore نیز دستگیر شد و در مارس 30.

مقامات گفتند Liberatore در مارس 18 سوار هوندا سیویک او به سرقت رفته از یک فروشنده ماشین در یانکرز نیویورک به بیرام زرگران در گرینویچ که در آن او با اشاره به یک تفنگ را در یک کارمند به سرقت برده و حلقه قبل از فوق العاده یک مورد صفحه نمایش با تپانچه و در نظر گرفتن موارد دیگر.

“گرینویچ اداره پلیس خوشحال است که تحقیقات خود را از یک جواهر فروشی سرقت در گرینویچ مربوط به یکی از سه مظنون در Marco جواهرات سرقت/قتل شد قادر به کمک به استمفورد پلیس و اف بی آی در آوردن به عدالت عاملان این جنایات شنیع” گفت گرینویچ رئیس پلیس Heavey. “ما همچنان به تاکید بر همکاری در اجرای قانون ما تلاش و افتخار همه کارآگاهان و محققان درگیر در این پرونده است. ما از صمیم تسلیت به خانواده از علامت Vuono صاحب مارکو زرگران.”

متهمان بازداشت شده اید در نیویورک در دولت آزادی مشروط نقض اتهامات عنوان شده علیه. این حکم بازداشت صادر شده در این مورد تسلیم شده اند به عنوان detainers.

در این شکایت ادعا می کنند که هر متهم گسترده ای است و سابقه کیفری و سه مرد ملاقات کرد در حالی که خدمت جملات در نیویورک وزارت امور خارجه از اصلاحات آزادی گفت.

“این سه متهم ادعا را مرتکب بی پروایی نشان دادن خشونت و سرقت که در سمت چپ یک قربانی بی گناه مرده” گفت: آمریکا وکیل دورهام. “اف بی آی استمفورد پلیس گرینویچ پلیس و دیگر ما اجرای قانون و همکاران انجام داده اند فوق العاده ای تحقیق که منجر به راه حلي از این سه نفر قبل از آنها می تواند انتقام هرگونه ویران کردن. من با تشکر از آنها را برای تلاش های خود را در آنچه بوده است به دلیل این بیماری همه گیر به خصوص به چالش کشیدن زمان برای اجرای قانون است. این تحقیقات در حال انجام است و در هماهنگی با دولت ما همتایان هزینه های اضافی انتظار می رود.”

“این بررسی و منجر به پیگرد قانونی دارد مثال خوبی از همکاری میان باراک اوباما استمفورد/نورواک وکیل دولت دفتر اف بی آی و Stamford و گرینویچ ادارات پلیس” گفت: رئیس دولت وکیل News. “ما نمی تواند نقل مکان کرد و به سرعت به عنوان ما به دستگیری افراد متهم به مسئول این جرائم بدون همکاری همه احزاب با هم کار کنید.”

“دل ما به قربانی خانواده و ستایش ما به مردان و زنان از گرینویچ و استمفورد ادارات پلیس و همچنین NYPD و نیویورک دفتر اف بی آی برای مهارت های خود را و حرفه ای در سراسر این تحقیقات گفت:” FBI Special Agent مسئول Sundberg. “این است که ما انتظار آن است که عدالت را در خدمت طریق دستگیری این سه نفر.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>