فدرال: استمفورد ساکن پنجه نرم می کند گناه به غیر قانونی ورود مجدد جرم

استمفورد — یک شهروند از هندوراس, آخرین زندگی در استمفورد با چند مست رانندگی محکومیت مجرم شنبه به غیر قانونی ورود مجدد یک حذف بیگانه, مقامات گفت.

خورخه آلبرتو رودریگز, رودریگز, 33, دستگیر شد در استمفورد به اتهام عامل تحت تاثیر on Feb. 20, 2010, با توجه به انتشار اخبار از ایالات متحده وکیل برای کانکتیکات جان دورهام.

او نیز دستگیر و در وستپرت در شارژ از شکست به نظر می رسد.

او محکوم شد در استمفورد دادگاه عالی در عملیاتی تحت نفوذ و به خدمت محکوم شد و چهار ماه در زندان است.

در اوت. 30, 2010, رودریگز رودریگز منتشر شد از دولت بازداشت و خدمت با توجه به نظر می رسد توسط اداره مهاجرت و گمرک. این توجه ناشی از یک اتهام که او وارد آمریکا بدون مستندات, مقامات گفت.

اما در حالی که در اوراق قرضه و انتظار مهاجرت از شنیدن گفته مقامات رودریگز رودریگز دوباره بازداشت شد در استمفورد به اتهام عامل تحت تاثیر.

او دوباره محکوم به جرم و محکوم به یک سال زندان به حالت تعلیق پس از 150 روز.

در ژوئن 13, 2011, او برداشته شد و از این پس از او به پایان دولت خود حکم.

اما در دسامبر. 1, 2018, رودریگز رودریگز دستگیر شد توسط Stamford پلیس این بار به اتهام عامل تحت نفوذ و فرار از آسیب دیدگی/آسیب به اموال.

مقامات گفتند بیومتریک اثر انگشت مطابقت با تایید خود را غیر قانونی و ورود مجدد به ایالات متحده

او بازداشت شده است در زندان دولت پس از جولای 28, 2019, زمانی که او دستگیر شد توسط Stamford پلیس مسئول شکست به نظر می رسد.

در سپتامبر. 26, 2019 او محکوم شد و در اخیر جرائم و محکوم به خدمت به مدت سه سال در زندان به حالت تعلیق پس از یک سال و پس از سه سال آزادی مشروط.

رودریگز رودریگز برنامه ریزی شده است به محکوم مارس 18. در آن زمان او در مدت حداکثر 10 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر