استمفورد — شهرستان اداره امنیت عمومی همراه با استمفورد وزارت بهداشت است که از نزدیک نظارت بر جدید کروناویروس (COVID-19) و در مکرر ارتباط با مراکز کنترل بیماری و وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

این شهرستان دارای تنظیم اضطراری hotline — 203-977-8840 — در مورد COVID-19 و باید کوتاه و ثبت اطلاعات آن به روز خواهد شد به عنوان warrante که تا به حال استمفورد بیمارستان — 203-276-4111 — که در آن مراقبت های بهداشتی مقامات در دسترس برای پاسخ به سوال و یا نگرانی در مورد coronavirus 7 روز هفته از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد:

فرگوسن کتابخانه waives جریمه در طول coronavirus خاموش

در حالی که فرگوسن کتابخانه بسته است حداقل تا مارس 30, هنوز هم وجود دارد راه های ساکنان می توانید با استفاده از خدمات خود را.

“این یک زمان دشوار برای همه ما و مثل ما رفتن به جلو مطمئن باشید ما در حال کار سخت برای حفظ کتابخانه و همه آن را ارائه می دهد در دسترس به جامعه” فرگوسن کتابخانه جمهور آلیس نزدیک گفت.

خرما به علت در مواد تمدید شده است تا مارس 1 و انقضای کارت کتابخانه ها تمدید کرد تا مارس 30. اگر شما یک کارت کتابخانه اما می خواهم یک, شما می توانید ثبت نام از راه دور.

اگر شما می خواهید به بازگشت مواد, کتاب, قطره های باز هستند اما نزدیک گفت: در صورت تمایل به نگه داشتن بر روی کتاب های شما و دیگر مواد. تمام جریمه ها بخشیده در طول این دوره است.

فرگوسن کتابخانه دارای یک مجموعه بزرگ از کتابهای eaudio و جریان فیلم همه رایگان برای cardholders. نیاز به کمک بدانند که چگونه به آن را انجام دهد ؟ اتصال با فرگوسن کتابخانه مجازی خود را در اتاق چت. بچه ها در خانه ؟ دریافت رایگان آنلاین کمک برای مشق شب خود را از طریق وب سایت با Tutor.com.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im