مبارزه, برهنه, شنا, علائم بازگشت قبل از همه گیر banalities در اروپا

قانون مهاجرت و ملیت Fassbender خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم قدم زدن از طریق دوسلدورف, آلمان. شهرستانها و شهرهای سراسر کشور شروع به نگاه مانند آنها قبل از همه گیر.

لینچن آلمان — وجود دارد که شاید از هیچ بهتر است نشانه آن است که مردم مشتاق هستند به حرکت از coronavirus از این واقعیت است که این آلمانی دریاچه منطقه شهر است که درگیر یک بحث داغ در مورد شنا برهنه و کشیده ملی توجه است.

شورای محلی را مبنی بر شنا و دیگر فعالیت هایی مانند یوگا برهنه — بازگشت شهر به banalities قبل از coronavirus سامرز به دست آورده و آن را به یک نقطه در ملی پخش عمومی را شبانه خبر که در آن دریافت اعتبار از ایالات متحده فزاینده شیوع کروناویروس در آن روز.

نشستن به طور کامل لباس های خود را حیاط خلوت, طرفدار برهنگی عضو شورای توماس برگزار شد, 54, اذعان کرد که منافع خود را در مبارزه با مایوی بود “بسیار عجیب و غریب است.”

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهای مهم تر است,” او اضافه شده است.

ریک Noack

واشنگتن پست

یک دریاچه در لینچن آلمان که در آن یک جنجال بر سر عکس برهنه شنا حقوق فوران کرده است.

همانطور که در جای دیگر در اروپا که در آن شیوع کروناویروس آورده شده است تحت کنترل snapback در آلمان آشنا به روال عادی و بی اهمیت تر مشکلات شده است سریع برای برخی از jarringly ،

چهار ماه پیش چند آلمانی ها انتظار می رود در تابستان سال 2020 به دنبال چیزی شبیه به حالت عادی. آنگلا مرکل صدر اعظم شد و هشدار داد که 70 درصد از جمعیت — 58 میلیون نفر — می تواند آلوده. او گفت که این کشور مواجه شد بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

آلمان در حال حاضر دچار چه ممکن است آن بیشترین انقباض اقتصادی پس از جنگ و آن را گزارش کرده است بیش از 9000 coronavirus مرگ و میر. هنوز آن تا کنون شده است در امان بدترین بیماری همه گیر و خرید اینترنتی.

“ما انسان ها ما نمی مراقبت بیش از حد در مورد آنچه اتفاق می افتد 6,000 کیلومتر,” گفت: روانشناس Andreas Mojzisch از دانشگاه هیلدسهایم. “بسیاری از آلمانی ها نمی دانند که هر کسی شخصا که آلوده شده است.”

[چشم انداز coronavirus واکسن متحد ضد vaxxers توطئه پردازان و هیپی مادرم در آلمان]

او افزود که سریع کاهش محدودیت های اعمال شده توسط آلمان فدرال متحده کمک کرده به یک احساس است که “این بحران است.”

وزیر بهداشت ینس Spahn هشدار داده است در برابر خوشنودی و تاکید کرد “این ویروس هنوز وجود دارد.” ممنوعیت اجتماعات بزرگ باقی مانده است در اثر ماسک صورت مورد نیاز در مغازه ها و حمل و نقل عمومی و مردم قرار است به حفظ 1.5 متر — حدود پنج فوت — فاصله. اما بسیاری از ویروس های دیگر مربوط به محدودیت شده اند آرام است. خیابان های برلین و باغ آبجو از بایرن نگاه های زیادی را به عنوان قبل از همه گیر.

همان عجله به اصلاح نرمال مشهود است در جای دیگر در اروپا است.

پس از چک دولت برداشته بسیاری از آن coronavirus اقدامات پراگ تایید آنچه تبلیغ شده به عنوان “شهر بزرگترین مهمانی شام همیشه.” هزاران نفر جمع در پل چارلز در ژوئن 30, های مواد غذایی و گفت: “وداع” به coronavirus بحران است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/people-in-prague-hold-a-giant-dinner-party-to-celebrate-easing-of-coronavirus-restrictions/2020/07/13/bcd0082f-3704-479c-abfb-dff19aab2c7c_video.html

در کشور همسایه لهستان شدید انتخابات ریاست جمهوری جذب هزاران نفر به تظاهرات در هفته های اخیر. دو نامزد رئیس جمهور کنونی آندره Duda و ورشو شهردار Rafal Trzaskowski هر دو ارائه شده handshakes به طرفداران خود را.

کارشناسان بهداشت و روانشناسان توجه داشته باشید این آرامش بیشتری رفتار منطقی به یک درجه است. تهدید ویروس در اروپا فروکش حداقل در حال حاضر و شل شدن محدودیت نمی آورد نوعی تجدید حیات مردم می ترسید.

Mojzisch این روانشناس در مقایسه با اشتیاق در میان بسیاری از کشورهایی که در آن در مورد بارهای کاهش یافته به مرحله اولیه پس از یک رژیم غذایی است. یک فرد ممکن است به عنوان مثال خودداری از شکر برای چند ماه “اما در برخی از نقطه تمایل به بازگشت به حالت عادی رشد می کند. من فکر می کنم ما می بینیم که در بسیاری از مردم در اروپا در حال حاضر است.”

[بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده]

آن را تا حدودی متفاوت پدیده از سرپیچی عمدی در ایالات متحده, که در آن برخی از مقامات دولتی و خصوصی افراد در حال نادیده گرفتن تهدید ویروس حتی به عنوان آن را همچنان به گسترش در هشدار دهنده سرعت در بسیاری از کشورهای.

اما در هر دو ایالات متحده و اروپا رفتار مردم در حال ظهور از ماه از تعطیلی ممکن است منعکس کننده ترکیبی از سرخوردگی با محدودیت های تحمیل شده بر زندگی عمومی و تمایل به ریختن خبري است که به همراه این بیماری همه گیر.

“تاثیر آن بر هر کس آن افزایش سطح استرس چرا که هیچ کس نمی داند چه آینده” برگزار میشود گفت.

Waldemar Deska

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تظاهرات جلوتر از لهستان در انتخابات ریاست جمهوری این ماه جمعیت زیادی را به خود جلب کرد.

با خود حساب مخالفت خود را با ممنوعیت شنا برهنه و مقاومت خود را به کروناویروس مربوط به محدودیت ها بخشی از همان مبارزه است. هر دو “درباره آزادی است که به دفاع در برابر دولت است.”

شنا برهنه شده است به لحاظ اجتماعی قابل قبول در دیگر نقاط آلمان شرقی و در لینچن یک شهر در حدود 3000 نفر nestled بین شیشه ها ،

“هر کس می خواهد برای شنا شنا ، و کسانی که نمی, نمی, گفت:” تعطیلات خانه صاحبخانه مارتین هانسن 60 که مخالف این ممنوعیت.

اما در ماه مه پس از آن آشکار شد که اولین موج از coronavirus تا به حال تا حد زیادی کنار منطقه لینچن شورای شهر تبدیل توجه خود را از اجتماعی فاصله محدودیت برای حمام کردن قوانین است. به برخی از اعضای شورای برهنه همکار ساکنان شنا انجام یوگا و والیبال بوده است رشد دلخوری. شهردار و شورای نقل مکان کرد به ممنوعیت تمام برهنه فعالیت در محبوب, عمومی, حمام کردن نقاط.

خشم کرد که شامل یک نامه ناشناس به شهردار تهدید به سم شهر دریاچه ها اگر گرایی شنا حقوق بودند نقض شوند. پلیس اعلام کرده تحقیقات. خدمه تلویزیون و روزنامه نگاران فرود در لینچن.

این ممنوعیت شده و باطل به دلیل رسمی اشتباه است اما انتظار می رود دوباره.

ریک Noack

واشنگتن پست

لینچن ساکن مارتین هنسن مخالف ممنوعیت شنا برهنه.

شهردار عمومی, best coast کاهش یافت یک مصاحبه درخواست از واشنگتن پست با استناد به بیش از حد و پوشش رسانه ای و اضافه کردن “آن را کمک نمی کند اگر مردم از سراسر جهان به من ارسال ایمیل و به من بگویید یا شهر چه به انجام آنچه درست و غلط است.”

راینر Greifeneder اجتماعی و استاد روانشناسی در دانشگاه بازل گفت: وسیع تر از دست دادن آزادی در طول همه گیر شد کلید درک لینچن برهنه شنا اختلاف تشدید شده است.

منتقدان شنا ممنوع استدلال کرده اند که قانون شد و با عجله از طریق شورای شهر در زمانی که کمی وجود دارد اتاق را برای یک بحث بیش از این به طور فزاینده ای جدی تخلفات خود آزادی.

“این درک بی عدالتی بود و به احتمال زیاد بیش از حد با توجه به فشار مردم تجربه با توجه به کرونا در هر صورت” Greifeneder گفت.

در همین حال برخی در لینچن را تماشا کرده اند در ناباوری به عنوان اختلاف spiraled به داستان های ملی.

“بشریت” است که در یک تقاطع” هانسن استدلال. اما مشکلات جهان باید واقعا در مورد مراقبت از جمله تغییر آب و هوا “آنقدر بزرگ است که آنها غیر ممکن است به درک.”

او mused بیشتر: “البته آن را از بین می برد پرنیان اگر شما می شنوید که جهان در حال رفتن به پایین تخلیه.” در مقایسه برهنه شنا مجادلات ممکن است آسان تر برای مردم را به رسیدگی است.

این hilltown است covid-رایگان. اما آن را به عنوان بازگشایی به بازدید کنندگان خواهد آن را از دست بدهند که وضعیت?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de