فیلم نقد و بررسی: فراموش نکنید که در مورد سیاره انسان

یک فیلم هنوز از سیاره انسان ها, به کارگردانی جف گیبس و تولید شده توسط مایکل مور.

شرم بر این فیلمسازان برای ساخت یک فیلم مثل این پر از اطلاعات غلط و دروغ به عمد کاهش مخاطبان و آنها را فکر می کنم هیچ جایگزین وجود دارد.

من برنده جایزه فیلمساز مستند ساخت فیلم در مسائل زیست محیطی و انرژی های تجدید پذیر برای بیش از 40 سال از ساخت این فیلم تبدیل به یک پیشرو فعال در نوا اسکوشیا بر مسائل زیست محیطی و همچنین انرژی های تجدید پذیر و توسعه حمایت کند.

اجازه بدهید من آن را کاملا روشن است که جدید مستند سیاره انسانبا جف گیبس — با تهیه کننده اجرایی مایکل مور نادرست و گمراه کننده و طراحی شده به شما افسرده به انجام هیچ چیز نیست.

انرژی باد و انرژی خورشیدی تولید مقدار بسیار عظیمی از انرژی پاک. نگاه کردن اثرات زیست محیطی مدرن توربین بادی, یا, مدرن, پانل های خورشیدی, و شما را پیدا خواهد کرد که تجسم انرژی و تولید گازهای گلخانه ای هستند افست در عرض یک سال است.

با کیفیت بالا و کارآمد ماشین آلات باد ما را خواهد گذشته 50+ سال, و آنها تولید میلیون کیلووات ساعت انرژی پاک در سال است. اکثر مواد در یک آسیاب بادی خواهد بود با ارزش مواد برای بازیافت وقتی به ماشین دیگر قابل دوام.

پانل های خورشیدی من در خانه من در سال 2017 تضمین شده برای 25 سال و 40 سال یا بیشتر. یکی از قدیمی پانل های خورشیدی من که اجرا می شود یک پمپ در آب گرم خورشیدی سیستم با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان آن را از 25 سال پیش.

خرید فن آوری های تجدید پذیر به دلیل آنها گذشته است. آنها را پاک کردن قدرت برای یک فرد بالغ در طول عمر.

یک ماشین الکتریکی من را خرید هنگامی که من نیاز به یک ماشین جدید. از آن خواهد شد بسیار بیشتر قابل بازیافت از ماشین های معمولی و باتری زمانی که آنها فرسوده استفاده خواهد شد برای ساخت باتری های جدید. من چک تسلا وب سایت وجود دارد و شما می توانید ردیابی مکان و معادن آنها به خرید مواد خود را از پس نگاه کنید که بالا و قاضی برای خودتان.

مواد معدنی که استخراج باید پاک کننده ردپای برای اطمینان حاصل کنید و از ما می خواست که تولید کنندگان خرید مناسب از منابع زمانی که آنها نمی.

سیاره انسان با استفاده از ترین های فرسوده تکنیک های ویرایش به احساسی دستکاری بیننده. ما دیدن آسیاب های بادی از اوایل دهه 1970 روزهای اولیه از قدرت باد که بلند رفته است. ما می بینیم در خیابان facile, مصاحبه با ویرایش فیلم تکنیک های زیست محیطی رهبران نگاه گنگ است. ما در حال مرگ orangutang به عنوان فیلم به پایان می رسد شما را به گریه. اما هیچ جا نیست این فیلم به ما نشان می دهد که چگونه برای به دست آوردن سوخت های فسیلی توسط ما نشان میدهد که در آن انرژیهای تجدید پذیر در حال کار است. و نه این فیلم به ما کمک کند برای جلوگیری از تخریب جنگل توسط ما نشان مکان است که اقدامات برای حفاظت از طبیعت و وجود دارد بسیاری از مکان های که انجام داده اند.

اکثر فیلم های من را ساخته اند در مسائل زیست محیطی در مورد جنگلداری مسائل و این فیلم نشان می دهد استراتژی های برنده است که ما برنده بزرگ پیروزی بر توقف بدترین جنگل شیوه های که در آن من زندگی می کنند.

گیبس و مور ساخته شده می تواند یک فیلم وحشتناک در مورد چیزهایی که در جنگلداری و چگونه سوزاندن درختان برای مقیاس بزرگ تولید برق باید متوقف شود و آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از این کار و تغییر شیوه های جنگل.

ما در حال حمله کردن فیلم و نه حتی قادر به فکر می کنم که یکی از مقاصد تبلیغاتی. اگر شما فکر می کنم این همه بد و سپس هیچ امیدی وجود دارد و شما هیچ عمل است.

خیلی لنگ راه برای ساختن یک فیلم و یا متقاعد کردن مخاطبان به فشار برای تغییر. اگر جف گیبس و مایکل مور شد لب گنده, فعال, فیلمسازان, شما می دانید که چه چیزی باعث تغییر در بسیاری از کشورها در سراسر جهان این روز است که تجزیه و تحلیل مقایسه ای. شما می توانید یک فیلم در مورد کسی است که گرفتن آن را حق.

سیاره انسان ها’ پیام است که بدون توجه به آنچه شما می خواهید برای تغییر جهان را, سالم, شما نمی توانید آن را بدون توجه به آنچه شما سعی می کنید برای انجام این کار – که نادرست است.

وقت خود را هدر ندهید تماشای سیاره انسان. شما می تواند خیلی بهتر خواندن https://drawdown.org/

نیل لیوینگستون برای بیش از 40 سال بوده است یک فیلمساز مستند فعال محیط زیست و انرژی های تجدید پذیر و توسعه, مدافع, زندگی در نوا اسکوشیا, کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را ببینید www.blackriver.ns.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>