فیلمهای اکشن بیانیه در سیاره انسان

زمانی که سیاره انسان برای اولین بار بیرون آمد ما اضافه آن به سایت قبل از تماشای آن به این دلیل ما اعتماد مایکل مور سابقه از انتشار کیفیت این فیلم که در واقع دقیق است. پس ما به تماشای آن ما تا به حال مسائل را با این فیلم اما فرض بر آن بود که حداقل factually دقیق از مایکل می داند که فیلم های او را به دقت واقعیت-بررسی می شود.

ما دلسرد و نگران که به گزارش این فیلم پر از اطلاعات غلط – به طوری که برای نصف روز ما حذف این فیلم از سایت.

در نهایت ما تصمیم گرفتیم آن را به عقب به دلیل اعتقاد ما بر این سواد رسانه ای, نقد و بحث است بهترین راه حل برای اطلاعات غلط.

گرفتن فیلم را تبدیل این موضوع به یک بحث در مورد سانسور و تنها نیمی از یک روز ثابت ما احساسات دل و روده این درست بود. در حالی که این امر می تواند کاملا مناسب برای ما به حذف این فیلم اگر ما فکر می کنم آن را حاوی بیش از حد اطلاعات غلط عمل انجام می دهند که باعث ایجاد عناوین و حتی ممکن است منجر مردم را به فکر می کنم ما در حال تلاش برای ‘پوشش, تا, حقیقت,’ دادن این فیلم قدرت بیشتر و رمز و راز از آن را سزاوار است.

هیچ چیز درایوهای علاقه و کنجکاوی در چیزی بیش از گزارش افرادی که در حال تلاش برای دریافت فیلم “ممنوع” و یا گرفته شده و ما نمی خواهیم برای کمک به آن است.

پس از فیلم های اکشن در سال 2006 تاسیس شد ما اعتقاد بر این است که رسانه-سواد و بحرانی تعامل با همه رسانه ها این است که بهترین پادزهر برای اطلاعات غلط.

به ما که به معنی تصدیق این فیلم شایستگی به عنوان به خوبی به عنوان آن شدید معایب. این واضح نیست که چگونه گمراه کننده این فیلم است که به سادگی از تماشای آن. خواندن نظرات و انتقادات از این فیلم بسیار مورد نیاز است.

آن را هم به طور کامل جدا نقاط خوب از آنهایی که بد نیست, اما در حال حاضر شما می توانید بخوانید:

این بررسی از رای به زنده ماندن (که جزئیات آن محاسن و معایب).

این در عمق بررسی از Ketan Joshi.

این بررسی از نیل لیوینگستون.

لایحه McKibben پاسخ (به سمت خود را از داستان).

این بررسی از زیست توده (که در واقع افتضاح)

ما هنوز در حال هضم این فیلم خواهد شد و باید خیلی بیشتر به آن در روزهای آینده, اما در اینجا برخی از افکار ما تا کنون:

*ما هنوز هم نیاز به انتقال به 100% انرژی های تجدید پذیر. هیچ گزینه دیگر وجود دارد. اما این توهم است که ما نیاز به برطرف کردن این ایده است که انرژیهای تجدید پذیر می تواند قدرت صنعتی ما تمدن را به عنوان است که این فن آوری به طور کامل ‘سبز’ زمانی که آنها خود را هنوز هم مخرب است.

آنها به مراتب کمتر مخرب تر و پایدار تر از سوخت های فسیلیو در نتیجه ما باید برای رسیدن به 100% انرژیهای تجدید پذیر به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است اما پوسته پوسته شدن تا این منابع انرژی برای دیدار با خواسته های انرژی ما از زمان تمدن غیر ممکن خواهد بود و بسیار آسیب رساندن به این سیاره اگر ما در فکر کردن مواد خام برای این چیزها بی نهایت است.

ما نیاز به قدرت به پایین تمدن ما. انرژیهای تجدید پذیر + به طور چشمگیری کاهش مصرف انرژی و منابع راه حل است – به سادگی نمی انرژیهای تجدید پذیر و سرمایه داری ما/جامعه مصرف کننده است نه درک این واقعیت است که.

ما بر این باورند که مهم ترین غذای آماده از این فیلم یک فیلم که در واقع شایسته است از نقد در بسیاری از راه.

خواندن این نقد و این یکی برای بیشتر بر روی آن است. ضروری است ما #MediaLiteracy و #CriticalThinking کلاه در حالی که درگیر شدن با این فیلم (و تمام رسانه ها واقعا).

اما این فیلم خواسته است به ما می آید به نظر با برخی دشوار واقعیت است که ما هنوز به صورت: یعنی که حفظ بی نهایت ما رشد صنعتی تمدن در انرژیهای تجدید پذیر است و نه مطلوب و نه ممکن است و در عین حال که دقیقا چه سبز گذاران قصد دارند به دنبال.

ما نیاز به #PowerDown. ما نیاز اقتصادی #Degrowth.

به جای ‘رشد اقتصادی’ برای همیشه لطفا برای – که به مقدار زیست محیطی ویرانی سیاره, سال پس از سال به خاطر ‘سود’ – ما باید تمرکز بر رشد همه چیز است که در واقع مهم در واقعیت: تنوع زیستی, بیابان, مرمت, سالم, خاک, هوا, و, آب, انسان شادی و تندرستی اعتماد اجتماعی معنا در زندگی ما ،

*در مقیاس کوچک غیر متمرکز انرژی خورشیدی باید دنبال بیش مقیاس بزرگ متمرکز پروژه های.

*ازدیاد جمعیت مشکل نیست. این تنها نیمی از معادله است و مهم ترین بخش آن است. این جمعیت x مصرف (و این واقعیت که بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال تلاش برای زنده آمریکای شمالی زندگی به لطف بی امان حمله جهانی در ذهن ما توسط سرمایه داری تبلیغات). اگر همه ما زندگی می کردند مانند, متوسط, آمریکای شمالی, ما نیاز به 4 خاکی. اگر همه ما در زندگی permaculture شیوه زندگی ما می تواند حمایت از جمعیت فعلی یا بیشتر.

*سبز سرمایهداری co-امید بستن از گروه های زیست محیطی یک مشکل جدی است.

*این فیلم ایجاد کرده است و آگاهی ما انرژی و مصرف مشکلات. این یک فرصت برای ما به نقطه مردم نسبت به بهترین راه حل و دانش و منابع است که می تواند راهنمای ما در مسیر درست است. چند سایت که به ذهن می آیند: انرژی واقعیت است. پست دانشنامه رشد. انتقال شبکه است. انعطاف پذیری است. این کتابخانه است. چه چیز دیگری ؟

*این درست است که ما هرگز پایداری زیست محیطی بدون محدودیت به رشد است.

می خواهم به بحث در مورد این فیلم با ما ؟ احساس رایگان برای در تماس گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im