اثر انگشت گرفته شده دوباره در استمفورد PD

استمفورد — با ترس بیش از کرونا ویروس مصاحبه به استمفورد اداره پلیس سر گرفته خواهد شد در نظر گرفتن اثر انگشت برای استمفورد ساکنان و یا کسانی که مشغول به کار برای استمفورد شرکت در روز سه شنبه ژوئن 16.

به دلیل همه گیر بخش را متوقف و در نظر گرفتن اثر انگشت از کسانی که به دنبال به دست آوردن تپانچه مجوز و یا دیگر اسناد و مدارک مربوط به اشتغال در اواسط ماه مارس.

هفته آینده پلیس را شروع مصرف آنها را دوباره در روز سه شنبه بین ساعت 8 صبح و 12 بعد از ظهر و پنج شنبه ها بین 4 بعد از ظهر و 7 p. m. بر خلاف قبل از ماه مارس به این بخش نمی شود در نظر گرفتن اثر انگشت در شنبه Sgt. کریس DiCarlo گفت.

اما کسانی که به دنبال آنها اثر انگشت گرفته شده و هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله و ترتیبات را در پیشبرد به منظور رسیدن به یک قرار ملاقات در زمان.

شروع در حال حاضر هر کسی که به دنبال گرفتن انگشت نگاری مورد نیاز است برای ارسال یک ایمیل به [email protected] و با ارائه نام خود, دلیل, برای انگشت نگاری و یک شماره تلفن است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با فرستنده.

یک افسر تماس با فرستنده در آنها دریافت شد و برنامه ملاقات شما.

در زمان انتصاب فرد باقی می ماند و باید در وسیله نقلیه خود را در خارج از مقر پلیس و منتظر تماس گفتن آنها را به رفتن در داخل به منظور نگه داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در حال انتظار در همان زمان در داخل لابی مقر پلیس.

ماسک صورت مورد نیاز در داخل ستاد و متوسط چک نیز خواهد بود ساخته شده است. DiCarlo می پرسد که هر کسی که احساس بیمار اجازه دهید به افسر می دانید به منظور reschedule appointment.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de