فوران آتش از کوره های جسد سوزی در استمفورد funeral home

به روز شده

استمفورد — آشکار سیم کشی کوتاه در کوره های آدمسوزی اتاق به نظر می رسد به علت آتش سوزی که شکست در Cognetta مراسم تشییع جنازه در استمفورد اوایل دوشنبه شب.

آتش نشانان’ واکنش سریع شامل آتش به خطاب مجلسی ترک تنها مقدار کمی از آب و دود آسیب در خیابان گل تلفونی کسب و کار.

سروان. فیلیپ هایس گفت: استمفورد آتش موتور 4 از سمت شرق ایستگاه های آتش نشانی از بازگشت از یک تماس اضطراری در حدود 6:40 بعد از ظهر زمانی که آتش نشانان مشاهده سنگین دود از این منطقه از خیابان گل تلفونی و فردریک خیابان.

موتور وارد کفن حدود یک دقیقه بعد و گزارش ضخیم سیاه و دود مواج از یک دودکش در مرکز ساختمان هایس گفت. دود مشاهده شد که از یک زیرزمین ورودی در عقب. آتش کشیده 2-1/2 اینچ شلنگ خط به زیرزمین جایی که آنها کشف خطاب crematory مجلسی.

رئیس آتش مارشال والتر Seely گفت: درب اتاق به درستی کار در طول یک هولوکاست ارسال دود و گرما به داخل ساختمان.

“درب به طور ناگهانی باز در طول فرایند و آتش شروع به بیرون آمدن از هولوکاست مجلسی” Seely گفت. “یک کارمند سعی به نزدیک درب با استفاده از کتابچه راهنمای کنترل پنل” اما درب را پاسخ نمی دهند و باز مانده است.

پس از رسیدن آتش نشانان توانستند به زور درب بسته شده که کاهش آسیب به ساختمان Seely گفت.

مراسم تشییع جنازه صاحب خانه نیکلاس Cognetta سرزنش خرابی در زمان بحران بهداشتی. با آن دو مرده سوزخانه اتاق خود تسهیلات بوده است در خدمت خانواده های deaceased در دولت, اما همچنین کمک به شهرستان Westchester به نگه دارید تا با تقاضا وجود دارد در برخورد با مرده.

او گفت: هیچ یک هفته یا دو هفته صبر کنید برای سوزاندن بدن وجود دارد. “ما در حال تلاش برای کمک به آنها در غیر این صورت وجود خواهد داشت یکی دیگر از موضوع سلامت,” او گفت:.

“ما شده اند مالیات این ماشین آلات با تاج, نیاز دارد,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از استفاده سنگین مرده سوزخانه اتاق بیش از حد گرم شد او گفت که ذوب برخی از سیم باعث یک اتصال کوتاه که باعث درب برای باز کردن قبل از موعد مقرر.

“ما تا به حال هرگز همان تقاضا به عنوان ما تا به حال در این سه هفته” Cognetta گفت. “آن را به سادگی یک نقص است.”

اتاق ثابت شد و در عملیات دوباره شنبه.

“برق اینجا بود تا نیمه شب به شب گذشته” او گفت:.

بیست و دو آتش نشانان پس از رسیدن در سه موتور یک نردبان کامیون, یکی نجات و یک حادثه فرمانده به سرعت کار می کرد را به آتش تحت کنترل هایس گفت:

استمفورد اورژانس ایستاده بود در صحنه اما نیاز نمی شد.

Cognetta مراسم تشییع جنازه و مرده سوزخانه شده است متعلق به خانواده از سال 1953.

آن است که تنها کفن در استمفورد با کوره های آدمسوزی در محل.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>