استمفورد — سه مرد و دو نوجوانان دستگیر شده بودند پس از یک حمله در جنوب به پایان است که دربسته در محیط یک هفته طولانی رسیدگی به کراک کوکائین خرید و فروش و در اختیار داشتن سلاح.

سروان. ریچارد Conklin گفت: دو نیمه سلاح گرم و یک BB-تفنگ ماکت Glock نیمه تپانچه کشف و ضبط شد ،

Conklin گفت: ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته جوخه اعدام بازداشت و حکم جستجو در 71-6 و 59-2 لودلو خیابان در بعد از ظهر مارس 26 بعد از دیدن خود مظنون در خیابان سلاح.

کشف و ضبط و در این عملیات بود که به سرقت رفته Jimenez اسلحه .380 کالیبر تپانچه نیمه اتوماتیک لود شده با سه گلوله. و Colt 1911, .45-کالیبر نیمه تپانچه با آن شماره سریال ثبت خاموش Conklin گفت.

A BB gun با یک چشم لیزر ساخته شده به مانند یک Glock 17 نیمه تپانچه نیز کشف و ضبط شده Conklin گفت.

مواد مخدر و جرایم سازمان افسران کرک کوکائین اقدام به خرید از این افراد قبل از حرکت با, حکم, پلیس گفت:.

“این تحقیقات جاری به دلیل شکایت از جامعه در مورد فروش مواد مخدر و سلاح های که نمایش داده می شود” Conklin گفت. “این بسیار خوب کار می کنند از مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی برای دستگیری این افراد و ما ادامه خواهد داد برای پیگیری این فعالیت است.”

Daiquan سالن 18, لودلو خیابان بود به اتهام دو فقره از فروش غیر قانونی مواد مخدر و توطئه برای ارتکاب فروش مواد مخدر و منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

Jakai فلوید, 18, لودلو خیابان بود به اتهام دو فقره از فروش غیر قانونی مواد مخدر و توطئه برای ارتکاب فروش مواد مخدر, تغییر یک تپانچه را, شماره سریال, سرقت یک اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر و ذخیره سازی نامناسب از سلاح گرم هنگامی که کودکان در حال حاضر. او در جای $100,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

ماکسول Williams, 21, از لودلو خیابان متهم شده بود با دخالت پلیس و حمل سلاح خطرناک است. او منتشر شد پس از ارسال 10000 $در دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

این نوجوانان بودند به اتهام فروش مواد مخدر و در اختیار داشتن مواد مخدر و دخالت پلیس و منتشر شد به حضانت از پدر و مادر خود را.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de