پنج دلیل که چرا مردم در دفاع از خشونت پلیس

به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال ملاقات با یک دیماه رگبار گلوله از خشونت پلیس این متملق دسته جمعی copologia آنلاین در انجمن بحث شده است کردیم تا به یازده.

من نوشته ام یک زن و شوهر از مقالات لمس کردن در پلیس حمله و بستری 75 ساله به مادام العمر فعال صلح مارتین Gugino و بت گه مجنون استدلال من در مواجهه برای توجیه این خود آشکارا غیر قابل توجیه بروز شده اند کاملا فک انداختن. مردم شده اند با استفاده از برخی از اشتباهترین استدلال من تا کنون دیده ام در اینترنت به ادعای Gugino صحنه آسیب خود را. آنها بوده ام هرزه ساختگی مقاله های نفرت انگیز disinfo وبلاگ محافظه کار Treehouse که ادعا می کند با استناد به معنای واقعی کلمه هیچ مدرکیکه “Gugino بود اقدام به ضبط ارتباطات رادیویی امضا بوفالو افسران پلیس” فرض بر هیچ اساس آنچه که septuagenarian خواهد نیاز به در دست فاصله پلیس به منظور انجام چنین چیزی.

آنها بوده ام و گفت که Gugino سزاوار به راندند توسط افسران.

“او نباید بدست در راه خود را!” آنها شی.

هیچ bootlicker آن را خوب به حمله به کسی که فقط به خاطر اینکه آنها در راه خود را و شما با پوشیدن یک نشان. نمی پرتاب مردم بسیار کمتر شهروندان ارشد که می تواند مجروح و می میرند. شما باید یاد می گرفتم که به پرتاب مردم در مهد کودک.

“خب بدیهی است که اگر شما بیش از حد نزدیک به پلیس در حال حرکت در اطراف مانند که آنها در حال رفتن به شما یک پرتاب” آنها استدلال می کنند.

بله پلیس را اغلب حمله فیزیکی مردم برای دلایل غیر قابل توجیه. با تشکر از شما برای تایید مشکل grownups در حال تلاش برای حل در اینجا. جلوگیری از ایجاد وقفه در بزرگسالان مکالمات طراحی شده برای به انجام رساندن آن است.

چرا مردم این کار را انجام? چرا هر زمان که وجود دارد یک تصویری از وحشیگری پلیس, مهم نیست که چگونه به طور واضح و بدیهی است که اشتباه در آن است وجود دارد همیشه مردم در حال سقوط بیش از همه خود را به تلاش و توجیه و یا چرخش آن را به عنوان چیزی قابل قبول و یا گمراه کننده? به معنای واقعی کلمه همیشه بدون تک, انفرادی استثنا?

در اینجا پنج دلیل.

یکی از دلایلی است که به دلیل قطعی در شناخت انسان شناخته شده به عنوان جهان فقط فرضیه یا فقط جهان مغالطه است که باعث می شود ما فرض کنیم که اگر چیزهای بد اتفاق می افتد به کسی به این دلیل است که فرد آن را سزاوار. سرزنش قربانی است که بیشتر از نظر روانی راحت تر از دیدن است که ما در زندگی ناعادلانه جهانی که در آن ما می تواند به راحتی تبدیل به قربانی خودمان را روزی ما را انتخاب کنید که برای راحتی بیش از تجزیه و تحلیل منطقی. این اجازه می دهد تا ما را به احساس به عنوان اینکه ما در کنترل سرنوشت ما.

در اوایل دهه 1960 یک روانشناس اجتماعی به نام ملوین لرنر کشف کردند که افراد مورد آزمایش به حال کنجکاو تمایل به سرزنش برای یک رویداد ناگوار برای قربانیان — حتی زمانی که رویداد گفت: نمی تواند منطقی شده اند گسل های خود را — و برای تعیین ویژگی های مثبت به افرادی که دریافت خوبی است — حتی اگر ثروت خود را به دلیل صرفا تصادفی و احتمال. لرنر استدلال که مردم ناخودآگاه نیاز به سازماندهی خود را برداشت تحت غلط فرض که جهان در واقع تنها جایی که همه چیز خوب تمایل به اتفاق می افتد به مردم خوب و بد چیزهایی که تمایل به اتفاق می افتد به مردم بد است. هیچ چیز در یک تجزیه و تحلیل منطقی از جهان ما به ما می گوید که این فرض است در هر راه درست است اما آزمایشات توسط لرنر و پس از آن روانشناسان اجتماعی حمایت خود را از نظریه است که بسیاری از ما تمایل به تفسیر رویدادها از طریق لنز از این غیر منطقی فرض به هر حال.

مردم راحت تر باور آنها در یک زندگی قابل کنترل و فقط بنابراین زمانی که یک پلیس مختلف کسی که آنها نیاز به شروع به سرزنش قربانی به حفظ که از نظر روانی راحت چشم انداز. تصدیق واقعیت این است که کمتر راحت است. این است که چرا اغلب مردم شروع به پر حرف در مورد چگونه یک قربانی تجاوز نباید پوشیده شده اند که یا باید شناخته شده بهتر است از نوجوان باید با استفاده از تکنیک های دفاع X, Y و زهرا این را که چرا مردم توجیه brutalization از جولیان آسانژ این که چرا مردم به بهانه سوء استفاده از چیزهایی که دولت آمریکا به سازمان ملل که به جرات نافرمانی خود را دیکته و این که چرا هر وقت فیلم از بحث برانگیز پلیس به قتل می رود ویروسی نظرات همیشه آب گرفتگی با مردم گفت: قربانی باید شناخته شده بهتر از به پایین بر روی زمین تا به آرامی و یا برای رسیدن به کیف پول خود را به سرعت .

جایگزین واقعی بودن با خودتان و پذیرش واقعیت ناراحت کننده است که ما در زندگی غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل جهانی که در آن چیزهای بد اتفاق می افتد به مردم خوب است. بسیاری از مردم نمی دانند چگونه به زندگی که با شجاعت.

چرا که روزنامه نگاران اغلب تکیه بر اظهارات توسط ادارات پلیس در سفارش به گزارش اخبار حوادث وجود دارد بسیار نزدیک ارتباط بین رسانه و پلیس از بین رسانه های خبری و فعالان یا رتبه-اندازه جمعیت غیر نظامی. این نهاد پلیس مسئول روابط عمومی در یک موقعیت برای پیشبرد روایت قرار داده است که بسیار دوستانه صورت پلیس از آنها به دست آورده اند. همراه با این پویا از دسترسی به روزنامه نگاری و واقعیت است که رسانه های خبری متعلق به میلیاردرهای با منافع مقرره در نگه داشتن آنها ثروت و دارایی های حفاظت شده توسط یک نظامی نیروی پلیس را قادر می سازد پلیس برای کنترل غالب روایت در مورد آنها.

اکثر غربی ها را نیز تحت تعلیم در سراسر زندگی خود را با فیلم و تلویزیون نشان می دهد مورد قهرمانانه پلیس صرفه جویی در روز از خیلی بد بد. ثروتمند, کلاس, که باعث می شود این فیلم و نشان می دهد ساخته شده است امپراطوری خود را بر وضع موجود که وجود آن بستگی به خشونت نیروی کنترل جهان در سطح بین المللی و خشونت آمیز نیروی کنترل ملت در داخل کشور پس از جریان اصلی آگاهی است که به طور مداوم اشباع شده در داستان در مورد ارتش و پلیس عالی بودن و با فضیلت.

پس از آن جای تعجب نیست که ما به طور مداوم ببینید این همان جریان اصلی آگاهی تکاپوی دفاع از فاسد و اعمال مردم آنها آموزش داده شده است توسط copaganda به عنوان رحمان قهرمانان.

ما می خواهم به خودمان دروغ می گوید اگر ما وانمود وجود ندارد همچنین عمده نژادی جزء به بسیاری از این. من به تازگی به اشتراک گذاشته شوهرم تیم حساب شاهد تیراندازی پلیس یک سیاه پوست به نام اسکار گرانت در سال 2009 و سفید مردم با عجله به بهانه چیزی که او می دانست که این واقعیت را به طور کامل غیر قابل توجیه در حالی که مردم سیاه و سفید (که از نظر آماری بسیار بیشتر احتمال دارد به قربانی خشونت پلیس) قادر به حفظ هر گونه توهمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

اجازه دهید بچه های خودمان در مورد دلیل عمده محافظه کاران شده اند و دیوانه وار در تلاش برای مدیریت این روایت در مورد مارتین Gugino بیش از دیگر قربانیان این اعتراضات. آنها درک کنند که فیلم از یک ضعیف پیر مرد در حال حمله و مجروح توسط پلیس است که با داشتن یک مقدار بزرگتر تاثیر بر بخش بزرگی از جمعیت از دیدن مردم رنگ حمله. برای بسیاری از آمریکایی ها مردم سیاه و سفید بودن بار توسط پلیس دیده می شود — آگاهانه یا ناخودآگاه — به صورت عادی. آگاهانه یا ناخودآگاه آن را توسط بسیاری دیده می شود فقط به عنوان چیزی است که شما با مردم است. Bootlickers با هر سطح آگاهی از ادراک مدیریت خواهد درک کند که خود را پلیس-دفاع در دستور کار است به خطر افتاده است به مراتب بیشتر فیلم Gugino از تعداد بی شماری از قربانیان خشونت پلیس در این اعتراضات.

مردم از رنگ در حال تلاش برای تغییر این زمینه نابرابری ادراک و بسیاری از مقاومت مواجه آنها در حال دریافت است و با توجه به reflexive defensiveness در اطراف حفظ که نابرابری.

اگر شما می خواهم پارکینگ اتومبیل خود را در همسایه خود را جلو چمن برای زمان بسیار طولانی — بنابراین شما فراموش نکنید که نبود فضای پارکینگ خود را برای شروع با — آن را احساس می کنم مثل یک عمده اعمال برای همسایه به شما بگویم آن زمان برای پیدا کردن جایی برای پارک. شما می خواهم احساس می کنید مانند شما بودند قربانی. این که چگونه تلاش به آدرس نژادی و نابرابری با تجربه هستند توسط بسیاری از مردم است. مردم از رنگ نشده اند مجاز به اشغال یک انسان به اندازه مقدار فضا در جامعه ما تا زمانی که آنها شروع به حرکت در خود تمام اموال آن را احساس می کند به بسیاری از مردم مانند یک بی رحمانه اخراج.

این است که چگونه به طور کامل بی ضرر عبارت مانند “black lives matter” می شود تفسیر به چیزی تهدید مانند “سیاه زندگی مهم تر از سفید زندگی”; زمانی که همه شما شناخته شده است تا قدرت و موقعیت بالا بردن کسانی که در پایین-قدرت موقعیت می تواند مانند چیزی است که از شما گرفته شده. بنابراین شما می توانید دفاعی است.

بسیاری از مردم فقط به طور کلی وحشت زده از افراد دیگر و پیدا کردن استبداد تسکین دهنده حفاظت از ترسناک انبوهی از انسان ایدئولوژی خود را تا به حال آنها را othering. ما باید احترام به اقتدار حفر شده به ما از دوران کودکی و اگر ما واقعا رشد ما درک یک بی احترامی از چهره های قدرت به عنوان اگزیستانسیالیسم و تهدید.

در نهایت مردم فقط ترس از تغییر است. پلیس نقش مهمی در شوی این ظالمانه وضع موجود با هم و اساسا در حال تغییر نقش خود را در جامعه خواهد شد و لزوما به معنای پایان دادن به وضعیت موجود. اضافه کردن به این واقعیت که ما در حال بدیهی است که منحصر به زمان یک تغییر بزرگ برای بهتر یا بدتر و مردم را به طور غریزی تلاش برای حفظ نظم کهن هم از ترس.

تغییر همیشه استرس زا, آیا آن را خوب یا بد است. مردم تجربه استرس هنگامی که آنها از دست دادن شغل و یا یک دوست است, اما آنها نیز تجربه آن را در هنگام ازدواج و یا شروع کار رویایی خود را. بله همه چیز در حال تغییر است و ما باید یک شناختی تعصب که به نفع ثبات بیش از تغییر. اما ما نمی تواند در حفظ و انجام کارهای راه ما انجام شده است آنها را; ما گونه رفتار بیش از حد تلویزیون و اگر ما را تغییر ندهید به زودی ما در حال رفتن به از بین بردن اکوسیستم ما اگر ما نمی اتمی خودمان را برای اولین بار.

من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و این درست است. هیچ حس وجود دارد تاکید خودمان را از تلاش برای قرار دادن یک محکوم وضعیت موجود را به عقب با هم. بیایید شیرجه رفتن به ناشناخته با هوشیاری و شور و شوق.

___________________

با تشکر برای خواندن! بهترین راه برای دور زدن سانسور اینترنت و مطمئن شوید که شما نگاه کنید به چیزهای من منتشر شده است را به عضویت در لیست پستی من سایتکه شما یک هشدار از طریق ایمیل برای همه چیز من منتشر شده است. کار من این است که خواننده به طور کامل پشتیبانی می کندبنابراین اگر شما لذت می برد این قطعه لطفا نظر های آن در اطراف میل من در Facebookدنبال من antics درتوییترچک کردن من به پادکست در دو یوتیوب, soundcloud, اپل پادکست ها و یا Spotifyپس من در Steemitپرتاب مقداری پول به من نکته شیشه در Patreon یا پی پالخرید برخی از شیرین کالا, خرید کتاب های من Rogue Nation: Psychonautical ماجراهای با Caitlin جانستون و بیدار: A Field Guide for Utopia Preppers. برای اطلاعات بیشتر در مورد که من هستم جایی که من ایستاده و آنچه من در تلاش برای انجام این کار با این پلت فرم اینجا را کلیک کنید. همه نژادپرستانه سیستم عامل حذف شده است و من اجازه برای انتشار مجدد استفاده و یا ترجمه هر بخش از این کار (و یا هر چیز دیگری من نوشته شده است) در هر راه که آنها می خواهم به رایگان.

کمک مالی بیتکوین:1Ac7PCQXoQoLA9Sh8fhAgiU3PHA2EX5Zm2

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر