بانک مواد غذایی از کاهش Fairfield کشور در تلاش برای ارائه در طول شیوع کروناویروس

استمفورد — عمده مواد غذایی بانک در خدمت بیش از 90 سازمان در پایین Fairfield County, تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا به عنوان مشتریان ذخایر مواد غذایی از ترس از شیوع کروناویروس.

رهبران در مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield کشور هستند “به شدت” در تلاش برای رسیدن به مکان های عمومی, به درخواست مواد غذایی و کمک های پولی برای این سازمان که در حال تجربه یک کمبود منابع گفت: کیت Lombardo, مدیر اجرایی.

به عنوان تعدادی از افراد آلوده به این ویروس همچنان به صعود خدمات انسانی سازمان از گرینویچ به ویلتون به دنبال به بانک غذایی برای پر کردن گسترش درجه اعتبار ساقط است. ترس های بی اساس از یک محلی بالقوه مستند برخی از آژانس های همکار “دو برابر کردن” در این مقدار از مواد غذایی که آنها در حال توزیع به مشتریان و در نتیجه بانک مواد غذایی که منابع به آژانس های همکار است احساس فشار در نیروی کامل است.

“سازمان می دانم که آنها باید به آماده سازی مثل بقیه عمومی” Lombardo گفت. “آنها تشخیص مشتریان خود را به طوری که آنها در حال دو برابر کردن مقدار از مواد غذایی که آنها در حال دادن به آنها به طوری که اگر این مسئله می شود که آنها را به ماندن در خانه به مدت 14 روز به عنوان یک احتیاط از آنجا که این ویروس در آنها خواهد شد (منابع) به آن را انجام دهد.”

در حال حاضر بانک غذایی در حدود نیمی از این مقدار از مواد غذایی آن به طور معمول در این زمان از سال و کارگران شروع به حفاری به تجهیزات است که به طور معمول نمی توان لمس کرد تا ماه آگوست یا سپتامبر لمباردو گفت.

او و دیگر خدمات انسانی رهبران درخواست از مردم برای اهدای پول یا غیر فاسد شدنی و مواد غذایی مانند کنسرو شیر, سوپ, برنج, پاستا, حبوبات و ماهی تن و دیگر اقلام ضروری مانند شامپو, صابون و دستمال توالت و دئودورانت. این سازمان را نیز قبول پوشک و دیگر موارد کودک.

لمباردو گفت: کمک های پولی به او کمک کند و دیگر خدمات اجتماعی رهبران خرید آیتم ها به صورت فله در هزینه ارزان تر است. به طور معمول لمباردو نیز درخواست مردم محلی به میزبانی مواد غذایی درایوهای اما اجتماعات بزرگ نیست منجر به حاوی ویروس, او گفت:.

“برگزاری درایوهای مواد غذایی به معنی با هم و همه گفته بودن نه به جمع در جمعیت های بزرگ,” او گفت:. “بنابراین ما در یک معضل است. ما در نوع محل ما قبل از هرگز.”

در صبح روز دوشنبه تسهیلات قفسه به نظر می رسد نیمی مواجه نگردند. این مرکز در حال اجرا بود به خصوص کم حبوبات, سوپ, ماهی و پاستا — مناطق انبار است که اغلب ، یک جعبه ماکارونی نشسته خود را تنها و بیکس نه چندان دور از ورودی ساختمان.

“ما هرگز نمی تواند خلاص شدن از اسپاگتی و پاستا” Lombardo گفت. “در حال حاضر آن را رفته است.”

مواد غذایی بزرگتر pantries مانند فرد-به-فرد در استمفورد نیست و در عین حال دیدن یک چشم انداز مثبت در افراد نزدیک خود را به آژانس برای غذا و نه آنها درخواست مازاد آن موارد از مواد غذایی بانک گفت: P2P مدیر عامل نانسی کولین.

کوچکتر مواد غذایی pantries تمایل به تکیه به شدت در بانک مواد غذایی و ممکن است در فروشگاه وجود دارد در پیشبرد کولین گفت.

“ما نه به خاطر ما حفظ 1-تا-2-هفته موجودی بنابراین ما اجرا نمی شود از همه چیز, بنابراین ما نمی جوراب زنانه ساقه بلند. برخی از کوچکتر pantries ممکن است انجام شود که” او گفت:.

اما جویس Gumbus مدیر کوچکتر شربت خانه مواد غذایی از ویلسون یادبود کلیسا در استمفورد گفت که او تا به حال به نوبه خود به دور مشتریان زمانی که او فرار کردن از مواد غذایی آخرین پنج شنبه.

“این فقط یک ترس بزرگ در خارج وجود دارد و من فکر نمی کنم جهان است که واقعا در آن حال گفت:” Gumbus که نه تجربه یک اتفاق مثل این در 15 سال او را اجرا 164 Wilson Food Pantry.

افراد مسن افراد بیمار و مادران با فرزندان جوان بدانم اگر وجود خواهد داشت به اندازه کافی غذا برای آنها اگر وضعیت تقویت, Gumbus گفت.

روایت بازدید به خانه برای لمباردو و Gumbus که باید در یک نقطه دریافت خدمات انسانی کمک های خود را دارند.

“من می خواهم این داستان وجود دارد چرا که مردم آن را دریافت نمی کند; ما فقر در این جامعه” Lombardo گفت.

“آنها فکر می کنم پایین تر Fairfield County; آنها فکر می کنند همه فقط خوب و شیک پوش,” او گفت:. “و آن را سخت تر به زندگی می کنند در یک ثروتمند جامعه زمانی که شما هنگامی که هر کس دیگری در اطراف شما است که در همان نبرد پارو زدن در قایق. (مبارزه) مردم در برابر جزر و مد.”

در حالی که بانک مواد غذایی رهبران عمیق هستند باید از مواد غذایی اهدا اقلام آنها درخواست عمومی برای خودداری از دادن خراب باز یا نیم خورده کیسه های مواد غذایی که به آنها گفت که دریافت کرده اید در گذشته است.

“قرار دادن کسی جدول آنچه شما را بر روی میز خود را” Lombardo گفت.

او همکار ویلی جانسون مدیر انبار در مواد غذایی بانک chimed در به عنوان او ایستاده بود کنار لمباردو.

“برخی از مردم این ذهنیت که (کم درآمد) مردم را از قبول هر چیزی” جانسون گفت. “اما (که) باید ریشه کن کرد.”

برای رسیدن به مواد غذایی بانک مرکزی پایین تر Fairfield County, شماره گیری 203-358-8898.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>