مواد غذایی به رفتن نگه می دارد وعده های غذایی جریان به استمفورد بیمارستان

استمفورد — خوراک مقدم, جمع آوری کمک در gofundme.com توسط Stamford مقیم ساری روزنبرگ است انجام ماموریت خود از dishing تا وعده های غذایی منظم برای مراقبت های بهداشتی کارگران در حالی که نگه داشتن رستوران در کسب و کار.

راه اندازی شده توسط روزنبرگ در مارس 4, جمع آوری کمک های مطرح شده بیش از $10,000 برای خرید مواد غذایی برای کارکنان بهداشتی درمانی در استمفورد بیمارستان که تحت درمان صدها نفر از بیمارانی که تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

“یک هفته قبل از این طریق یک حساب پی پال که پول شام و ناهار ما مطرح شده چند هزار دلار” روزنبرگ گفت. “بنابراین ما شروع شده gofundme.com صفحه برای حمایت از ما رستوران های محلی و همچنین به عنوان یک تشکر از شما به پزشکان و پرستاران مشغول به کار در یک زمان ترسناک.”

تمام پول های جمع آوری شده استفاده می شود به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی برای کارکنان در استمفورد بیمارستان. این مواد غذایی خریداری شده است در این استمفورد مبتنی بر رستوران: Coalhouse پیتزا اوله مول, جدول 104 استمفورد کلمبوس پارک Trattoria, بدفورد خیابان, کسی که شام میخورد به Wienery, Brickhouse Bar & Grill و Kouzina یونانی Taverna و نوار.

“بسیاری از مردم شده اند تا سخاوتمندانه” گفت: روزنبرگ اولیه آبا مداخله درمانگر است که زندگی در نورث ستمفرد با همسرش دو فرزند پسر و سگ. “آنها خوشحال برای کمک به هر راه که آنها می توانند و آنها می دانند که پول خود را در حال رفتن به خوب استفاده کنید. این یک راه خوب برای گفتن “متشکرم” به پزشکان و پرستاران و حمایت ما از رستوران های محلی.”

همانطور که از صبح روز سه شنبه 170 نفر اهدا کرده بودند به علت در آوردن $10,641. هدف اصلی برای خوراک مقدم بود که به منظور بالا بردن $5,000 از طریق gofundme. با هدف ملاقات کرد و بیش از روزنبرگ در حال حاضر امید به دیدن $15,000 مطرح شده برای شود.

بیش از 850 وعده های غذایی تحویل داده شده اند به استمفورد بیمارستان پس از جمع آوری کمک را آغاز, او گفت:. کارت های هدیه و میان وعده کیسه های برای استمفورد بیمارستان’ کارکنان نیز خریداری شده است.

برای کمک به تغذیه مقدم, ایمیل [email protected] و یا بازدید از https://www.gofundme.com/f/qt2j6-feed-the-frontlines?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet&fbclid=IwAR15UgOFwiXbWF8nLsh4p-zt-oSPvujxD7cCcPnHU84ug6PSvI0mH3cFZou

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>