برای کلمبیا قرنطینه فقیر ناهار خدمت – توسط مرسوم رستوران

بوگوتا (ایسنا) – در شلوغ آشپزخانه یکی از بوگوتا trendiest رستوران یک تیم از سرآشپزها که معمولا caters به پایتخت کلمبیا را به خوبی پاشنه شهروندان در حال آماده سازی وعده های غذایی برای یک جامعه از مردم قطع از کار و مسکن در طول آند کشور coronavirus قرنطینه.

یک آشپز از ال Chato رستوران با پوشیدن یک ماسک صورت برای پخت غذا در میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در بوگوتا, کلمبیا 2 ژوئن 2020. رویترز/Luisa Gonzalez

یک مستند در سراسر کشور اعلام شده توسط دولت از رئیس جمهور ایوان دوقو برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus دارای حفره حفره کلمبیا اقتصاد و به خصوص صدمه دیده خود را ضعیف و آسیب پذیر که باید را انجام دهد بدون معمول خود را رسمی شغل.

در حال حاضر دو رستوران – ال Chato اجرا شده توسط آشپز آلوارو Clavijo و برنده کلمبیا بهترین رستوران جایزه در سال 2019 از آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران ها و Chicheria Demente اند تیمی را به وعده های غذایی مغذی به مردم اجاره تخت روز به روز در مرکزی, Bogota.

“بسیاری از مواد غذایی ما را به خوابیدن نیست آنچه که آنها استفاده می شود به” Clavijo گفت. “ما شده ایم گرفتن آنها را در یک کشف است.”

برخی از 48 نفر زندگی می کنند در تلخ ساختمان پرداخت حدود 2.70 در هر روز برای یک اتاق و یا $1.35 برای یک تختخواب سفری. بسیاری از کارگران رسمی که دیده اند درآمد خود را شاقول تحت قرنطینه.

سرآشپزها از دو رستوران به نوبت آماده سازی وعده های غذایی قبل از ارائه آنها و همچنین اهدای مواد غذایی دیگر. ابتکار عمل را به دریافت کمک های مالی به ارزش نزدیک به 6000$.

“ما آنها را از چیزهای مختلف در یک وعده غذایی روزانه تخم مرغ به طوری که آنها چیزی دیگری در طول روز گاهی برنج و گاهی اوقات آب” گفت: ناتالیا Carreno یکی از همکاران در Chicheria Demente.

کلمبیا وارد کشور قرنطینه در اواخر ماه مارس است. در حالی که محدودیت های را آغاز کرده اند به تدریج بلند کردن اجسام در برخی از مکان های, Bogota بالا عفونت رای دادن به معنای این شهر همچنان به رعایت پروتکل های سختگیرانه تر.

وعده های غذایی یک تاسیسات برای ساکنان را ترک نکردند ساختمان برای اولین بار در 40 روز قرنطینه.

“من بسیار سپاسگزار به آنها” گفت: Miryam Tellez, که کمک می کند تا اجرا خانه. “آنها همیشه می آیند, آنها هرگز به ما چپ به تنهایی.”

گزارش توسط Oliver Griffin; ویرایش توسط برنادت Baum

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>