برای Guatemalans در فلوریدا کار ضروری منجر به شیوع کروناویروس

دریاچه با ارزش Fla. — هزاران نفر از گواتمالا مردانی که مانیکور دوره های گلف و جوامع دردار فلوریدای جنوبی تلقی می شد کارگران ضروری پس از آلفردو ادامه داد: با در نظر گرفتن سفر هر روز صبح تا تقریبا همه او می دانست که بیمار بود.

ساعت 6 صبح از 39 ساله خود را در سمت چپ صفحه اصلی در اینجا در یک خیابان آرام در یکی از بزرگترین بومی گواتمالا جوامع در ایالات متحده است. توسط sunrise او می تواند در بوکا راتون یا غرب پالم بیچ یا میامی و پیرایش درختان در ثروتمندترین محله و در میان اقیانوس اطلس و باتلاقی.

برای 30 سال گذشته دهها هزار نفر از مردان و زنان از شمال گواتمالا فرزندان تولیدی صنعتی مایان فولاد امپراتوری را فعال کنید یکی از فلوریدای جنوبی رونق ساخت و ساز یکی پس از دیگری. در حال حاضر خواسته به کار از طریق coronavirus همه گیر آنها در میان سخت ترین آمار جمعیت در دولت, گزارش بیشتر مورد جدید در هر روز از هر دیگر.

“این یک بحران در بحران” گفت: Samuel Matos-Bastidas یک استاد در دانشگاه فلوریدای جنوبی در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک مخاطب تحقیقی با دولت در بخش بهداشت و درمان اختصاص داده شده به بومی گواتمالا جمعیت.

بیش از 30 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار در پالم بیچ شهرستان و در گواتمالا-تولیدی صنعتی مایان فولاد جامعه — جمعیت حدود 80.000 — تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus سه برابر متوسط دولت. بسیاری بر این باورند که ميزان عفونت به مراتب بالاتر است. از 130 خانواده ثبت نام در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش برنامه از طریق لیک ورث و در گواتمالا-مایا مرکز به عنوان مثال 80 آلوده شده اند.

آلفردو دیدم که چگونه این ویروس ساخته شده راه خود را به جامعه. زمانی که او شروع به احساس بیمار صاحب خود شرکت محوطه سازی فرستاده او و هشت نزدیک همکاران به آزمایش می شود. آلفردو و پنج نفر دیگر آزمایش مثبت است. در روز 6-هفته-دختر بیمار شد, بیش از حد درجه حرارت خود را رسیدن به 106 درجه, او گفت:. او آزمایش مثبت شد و فرستاده شده به بخش مراقبت های ویژه.

یک خط از مردم بسیاری از آنها ضروری کارگران منتظر آزمایش رمان coronavirus در لیک ورث پارک. (سیندی Karp)

“رئیس من توضیح داد که آن را به ما. او گفت: “محوطه سازی ضروری است. ما قصد داریم به نگه داشتن کار’ ” گفت: آلفردو که خواسته است که خود را از نام خانوادگی استفاده نمی شود چرا که مانند او و همکاران او فاقد وضعیت حقوقی در ایالات متحده است. “در ماه ژوئن ما تقریبا همه بیمار و ما آن را به عقب به خانواده ما است.”

همان چیزی که اتفاق افتاده در Indiantown های بیشتر گواتمالا جامعه 45 دقیقه در غرب پالم بیچ که در آن بسیاری از فلوریدا اولین بومی مایاها وارد در 1980s فرار از کشور خود را در جنگ داخلی. رسما 10 درصد از این شهرستان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در میان بالاترین نرخ در دولت است.

چند تا از Indiantown را اعضای هیات موسس در حال حاضر مرده است. وجود دارد Mathias بالتازار شهر بهترین و شناخته شده marimba بازیکن; Francisco مارکوس یکی از رهبران کلیسای; پاسکال مارتینز که کمک خرج کردن پول از یکی از جامعه بودجه اضطراری.

حتی پس از فلوریدای جنوبی تولیدی صنعتی مایان فولاد جمعیت شد ستون فقرات منطقه نیروی کار بسیاری در اینجا هنوز هم نبودند از وجود آن آگاه. در طول چند هفته گذشته آن پیشگامان درگذشت به عنوان محلی مشاهیر تا حد زیادی ناشناخته خارج از خود را فوری جوامع است.

در برخی موارد بدن خود را یخ زده شده اند به طوری که آنها را می توان به گواتمالا برای دفن زمانی که مرز بازگشایی.

با وجود داشتن کار مداوم جامعه در Indiantown است حاد کمبود مسکن است. اجرا کردن خانه های اجاره به 1600 دلار ماهانه فضا و هزینه های به اشتراک گذاشته شده توسط دو گروه از مردان و چند خانواده است. کارگران پرداخت 500 $برای یک تخت خواب. حتی نیمکتها اجازه هستند. یک دوجین یا بیشتر مردم به اشتراک گذاری یک خانه موبایل. برای سال اعضای جامعه می گویند آنها خواسته ایم این شهرستان و دولت برای مسکن مقرون به صرفه تر. هیچ آینده بوده.

یک زن و شوهر دعا در دریاچه خود را به ارزش خانه است. بود و به تازگی به خانه بازگشت و از دو هفته از بستری شدن در بیمارستان به علت عوارض تنفسی مرتبط با covid-19. او تشخیص داده شده بود با این ویروس روز قبل از. (سیندی Karp)

اعضای جامعه می گویند شلوغ شرایط زندگی را تسهیل گسترش ویروس.

“آنها نمی خواهید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در اینجا تا زمانی که یک بیماری همه گیر در می آید گفت:” خوان کارلوس کمند, مدیر آموزش و پرورش مذهبی در صلیب مقدس کلیسای کاتولیک در Indiantown در حال حاضر backlogged با مجالس ترحیم. “در حال حاضر آنها می گویند به این دلیل است که همه با هم زندگی می کنند.”

جورج Stokus دستیار مدیر برای شهرستان مارتین گفت: مسکن یک چالش بوده است.

“شده است وجود دارد مطابق میل برای مسکن مقرون به صرفه و شهرستان شده است و پرداختن به آن, اما شاید نه در رای آنها درخواست برای” Stokus گفت. “بخش خصوصی تا به حال بسیاری از سوالات از محصول زنده ماندن از خانه سازی در Indiantown.”

در سراسر کشور مهاجران هر دو مستند و مستند نشده اند اعلام شده است ضروری کارگران مورد نیاز به کارکنان مرغ گیاهان و مزارع و مراتع ارائه یک نگاه اجمالی به لینک تنگاتنگ بین نیروی کار مهاجر و آمریکا عرضه مواد غذایی. در جنوب فلوریدا که در آن گرمسیری تابستان می فرستد تقریبا همه چیز با ریشه به شکوفه و جایی که دیگر رونق مسکن است که در جریان آن Guatemalans که به کار نگه دارید. در طول آتش سریع مکالمات بین کارگران در زبان اسپانیایی یا زبان های تولیدی صنعتی مایان فولاد کلمه “محوطه سازی” تنها یکی ادا در انگلیسی.

کاربران در لیک ورث ماشین لباسشویی ملزم به پوشیدن ماسک محافظ. بسیاری از کارگران ضروری اغلب با کمک فرزندان خود را به استفاده از یکشنبه ها به انجام لباس های شسته شده خود را. (سیندی Karp)

“ما بلافاصله می دانست که جامعه نیست برای رفتن به آمار افزایش بیکاری,” کمند گفت. “شما باید برای حفظ همه چیز خیلی زیبا است.”

در حالی که فعالیت های دیگر تعطیل تبدیل اتوبوس های مدرسه رنگ سفید در ادامه به انتخاب ده ها تن از کارگران در یک زمان در لیک ورث و درایو آنها را به خانه های ساحلی و حومه (رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو و مستغلات است که پنج مایل دور). در Indiantown و فورت مایرز کارگران انباشت اشیاء بدست آمده به کامیون وانت و وانت. از طریق ممکن است چند تن ماسک. بسیاری معتقد بودند این ویروس می تواند تحت درمان با داروهای سنتی مانند چای گیاهی. آنها صحبت می کنند در درجه اول تولیدی صنعتی مایان فولاد, زبان است که دولت استفاده نکرد به انتشار اطلاعات در مورد ویروس.

به عنوان فلوریدا caseload رسید ماه گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) خاص “اکثریت اسپانیایی” روز کارگران به عنوان یک علت عمده برای گسترش یافته است.

“برخی از این افراد به کار در یک اتوبوس مدرسه و همه آنها فقط بسته بندی شده وجود دارد مانند ساردین رفتن در سراسر پالم بیچ شهرستان و یا برخی از این مکان های دیگر وجود دارد و همه این فرصت ها به انتقال” DeSantis به خبرنگاران گفت: در تالاهاسی.

کارگران انتقاد DeSantis به صورت ظاهری به سرزنش آنها را به صورت گسترش ویروس و بدون اذعان به چالش های ساختاری مانند مسکن و شرایط کار ساخته شده است که آن را دشوار برای جلوگیری از بیمار شدن.

فلوریدا وزارت بهداشت سخنگوی الکساندر شاو پرسید: در مورد شیوع بیماری در میان Guatemalans پاسخ در بیانیه ای اعلام کرد که مقامات “تعامل با جوامع کشاورزی و مهاجر اردوگاه برای تقویت و تحکیم روابط با توزیع پارچه پوشش صورت و covid-19 فرصت تست.”

یک مادر دارد دختر خود را در حالی که کودک با یک بینی گرد و خاک در یک درایو-از طریق covid-19 تست سایت در دریاچه با ارزش است. (سیندی Karp)

در گاراژ خود را در حومه دریاچه با ارزش ماریا هرناندز, پخش برنامه های رادیویی Ketconop عمدتا در زبان مادری اش از س’anjob مشعل به ده ها هزار نفر از شنوندگان در سراسر ایالات متحده و گواتمالا. او به ایالات متحده آمد از سن میگوئل اکتن یک روستای کوچک در کوه های شمال گواتمالا در سال 1986. بیش از هزاران بومی Guatemalans بسیاری از همان روستا به عنوان هرناندز رسیده اند و در امواج — خانواده فرار از جنگ داخلی در 1980s مردان تنها در اواخر 1990s رونق بدون همراه نوجوانان در سال 2014 پدر و مادر و فرزندان جوان خود را در سال 2018 و 2019.

هرناندز پخش برنامه های به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر در هر دو گواتمالا و فلوریدا. در سن میگوئل اکتن او گفت: وجود دارد تقریبا هیچ مورد. در فلوریدا ویروس منفجر شد, در سراسر جامعه است. برخی از مهاجران شروع به صحبت کردن در مورد ترک ایالات متحده به دور از بیماری همه گیر. به عنوان اعضای جامعه مرده او زنده جریان مجالس ترحیم در Facebook صفحه تا اعضای خانواده در گواتمالا می تواند سوگواری از راه دور.

“از آن زمان برای ما مراقبت از خودمان است. من مردم پیاده روی و دوچرخه سواری بدون ماسک,” او گفت که در حال پخش در هفته گذشته. “آنگلو ساکسن یا سفید مردم در حال مراقبت از خود, اما ما نیست.”

در ماه ژوئن ایالت فلوریدا شروع به رسمیت شناختن کنگره caseload در گواتمالا جمعیت. گواتمالا-مایا مرکز در لیک ورث رایگان ارائه شده هفتگی انجام شد. وزارت بهداشت شروع رسیدن به تولیدی صنعتی مایان فولاد مفسران از جمله هرناندز. برخی از کارفرمایان در حال حاضر درخواست کارگران برای اثبات منفی نتایج آزمون قبل از آنها می تواند سر کار.

اما هر روز هزاران نفر از Guatemalans هنوز سفر با هم به محوطه سازی خود را و یا سایت های ساخت و ساز و بازگشت به خانه شلوغ.

3-در لیک ورث با استفاده از نبولایزر روزانه به استنشاق بخار دارو او به عنوان بهبود از رمان coronavirus. او زندگی با پدر و مادر او 8 ساله خواهر دو برادر نوجوان و زن دیگری با دو دختر. همه آنها تا به حال covid-19 در همان زمان. (سیندی Karp)

در یک آپارتمان دو خوابه در یک خیابان اصلی در شهرستان فورت مایرز, 12 گواتمالا مردان و زنان و کودکان و به اشتراک گذاری چهار تشک. سه نفر از مردان کار برای یک شرکت محوطه سازی. چهارم میسازد لوله برای شهرستان. دو کار در رستوران های محلی. پنج فرزند در خانه بنشینم در نظر گرفتن کلاس های آنلاین. در ماه ژوئن همه آنها مریض شدم.

بزرگسالان در خانه به کار ادامه داد حتی اگر آنها علامتی. بسیاری از گواتمالا کارگران که Matos-Bastidas مصاحبه گفت: آنها معتقد بودند اگر آنها کار را متوقف و آنها شغل خود را از دست. که همان اعتقاد به هدایت ساکنان فورت مایرز آپارتمان.

“ما باید برای پرداخت اجاره غذایی خرید” گفت: Juan, یکی از مردان در آپارتمان که خواسته است که خود را از نام خانوادگی استفاده نمی شود چرا که او فاقد وضعیت حقوقی. “اگر ما کار نمی کنند ما هیچ راهی برای پرداخت است.”

بخشی از ضرورت از در آمد اقتصادی فلج در گواتمالا که دولت موظف سخت مستند. Guatemalans با بستگان در فلوریدا در حال حاضر بیشتر نیاز به حواله از همیشه قبل از. ژوئن فرستاده $300 در هر ماه به مادری خود Quiche. همسر او خواسته برای مواد غذایی است. پدر و مادر خود را به حال صورتحساب های پزشکی از غیر covid بیماری.

در نهایت همه در خوان فورت مایرز آپارتمان بازیافت. نگهداری آنها منفی خود را آزمون نتایج نشان می دهد کارفرمایان خود را. سپس یک همسایه زدم در درب خود را.

هر کس در کنار درب واحد — هشت نفر های دو اتاق خواب — حال تبدیل شدن به بیمار است.

ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. کپی ویرایش توسط Briana R. الیسون. گرافیک توسط تیم Meko. طراحی و توسعه توسط آلیسون مان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de