برلین (ایسنا) – سفر در کاروان از طریق شهر ووهان در سپتامبر گذشته آنگلا مرکل به نام یک متوقف شد. به عنوان حزب عبور از یک پل بر رودخانه یانگ تسه اعظم آلمان می خواستم به شنیدن در مورد یک حرکت بزرگ توسط رهبر انقلاب مائو تسه تونگ.

فایل عکس: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به شمار برای تصاویر در عبور از پل رودخانه یانگ تسه در ووهان چین 7 سپتامبر 2019. رویترز/چت Rinke

او مطرح شده برای یک عکس بر روی پل بر روی رودخانه که در سال 1966 مائو پیوست سالانه شنا به پایین رودخانه در یک تظاهرات نمادین از قدرت و رهبری است. این تنها یک عکس سریع فرصت اما مرکل و هیئت بازدید شد چه بود برای تبدیل شدن به زمین صفر یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

که ووهان مراجعه به کمک شکل مرکل در پاسخ به COVID-19 سه نفر به صدراعظم و گفتگو کرد.

برای بسیاری در غرب ووهان یک کنترل از راه دور محل مشهور برای باز هوا بازار که در آن جدید کروناویروس ممکن است عبور به انسان است. مرکل دیدم در دست یک شاهراه عمده و مشغول hub چین برق صنعتی. اگر این بیماری بود و به اندازه کافی جدی به زور به یک کلان شهر از 11 میلیون نفر به قرنطینه خود و آمدن به توقف کامل افراد نزدیک به او گفت: او را دیدم آن را باید جدی است.

مرکل بر خلاف رهبران از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – پشتیبانی سریع مستند و گسترده تست. این دو عنصر است که به طور گسترده ای به اعتبار توسط اپیدیولوژی برای نگه داشتن در آلمان گزارش شده مرگ و میر پایین تر از بسیاری از کشورها به خصوص در خارج از آسیا است. آلمان گزارش کرده است تقریبا 9,000 COVID-19 مرگ و میر در مقابل بیش از 110,000 در ایالات متحده و بیش از 40 ، 000 در انگلستان با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. بر اساس سرانه آلمانی تلفات است که یک سوم آن از آمریکا و یک ششم است که از انگلستان است.

پاسخ او او تقویت تصویر: حدود 66 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم آلمان انجام داده است یک کار خوب از مقابله با ویروس, بر اساس یک نظرسنجی از اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه توسط مرکز تحقیقات پیو. در صفحه اصلی پشتیبانی از او محافظه کار بلوک افزایش یافته است از 26 درصد در اوایل ماه مارس به 40 درصد در حال حاضر نظرسنجی توسط ناظر انتخابات Forsa نشان می دهد. این بوم شناس سبزی اصلی بوده است مصدوم. ملی جایگزین برای آلمان (AfD) نیز تضعیف بازگشت به 8 درصد.

مرکل کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما حساب از رهبران کسب و کار منطقه ای سر و کسانی که نزدیک به صدراعظم را داخل نادر از نظر او چگونه رفتار همه گیر. این یک داستان است که نشان می دهد چگونه در آلمان به عنوان در ایالات متحده و جاهای دیگر COVID-19 افشای عمق تنش بین دولت ملی و مشترک سبک های رهبری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پس از ستایش, چین واکنش, تغییر رویه به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر و گفت که قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی (WHO) که به او گفته بود بی جهت تحت فشار توسط پکن.

آلمان نیز به طور خلاصه تبدیل به داخل ، ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی, اما و سپس معکوس آن است. مرکل در حالی که موافقت خود را که نیاز به اصلاح صحبت کردن به دفاع از اتحاد بین المللی که در حال تلاش برای توسعه یک واکسن.

“تفاوت بین این روش است استارک گفت:” توماس Kleine-Brockhoff معاون رئیس جمهور در آلمانی مارشال صندوق از ایالات متحده, که به ترویج آمریکایی و اروپایی خبر داد.

“این نشان دهنده تفاوت بین ناسیونالیسم و انترناسیونالیسم.”

خواسته, نظر, یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت که نمی تواند معتبر انجام ماموریت خود را تا زمانی که آن اصلاحات است. “ایالات متحده همچنان متعهد به همکاری با ما متحد قوی آلمان در سراسر طیف وسیعی (از) مهم جهانی و مسائل دو جانبه و متقابل نگرانی از جمله هماهنگی بر ضد تلاش های همه گیر” این مقام گفت.

چینی لینک کلیک کنید

به عنوان یک دانشمند با یک دکترای شیمی کوانتومی, مرکل در حال حاضر در مورد بیماری همه گیر در معرض خطر: در سال 2014 او و او رئیس-از-کارکنان Helge براون بودند از نزدیک درگیر در تلاش برای کمک به غرب آفریقا شامل شیوع ابولا کسانی که به او گفت. آنها کار می کرد و سپس با ایالات متحده و نروژ و دیگران را تقویت می کند که به حل این بحران است.

زمانی که ویروس آمار اروپا در اوایل شیوع بیماری شد و در ایتالیا و فرانسه است. “ویروس نمی آمد خسته شده اید به آلمان گفت:” براون. “ما می توانیم خودمان را آماده.”

برای مبارزه با این ویروس در خانه هر چند مرکل تا به حال به کالیبره کردن اقدامات او با منافع و دیدگاه های رهبران 16 منطقه. دلیل این است که تحت فدرال آلمان سیستم تقریبا تمام مسئولیت و قدرت در یک بحران بهداشتی برگزار شد, در دولت و یا شهرداری ها در سطح.

همه نگران بود در مورد اقتصاد است. چین و آلمان بزرگترین شریک تجاری و کالا به ارزش 206 میلیارد یورو ($230 میلیارد دلار) معامله شد بین دو کشور در سال 2019, آلمانی, دفتر آمار و ارقام نشان می دهد.

مرکل اخیر دولت در سفر به ووهان کمک به کسانی که با او بودند – دو ده اجرائی از شرکت های کوچک و بزرگ – درک عواقب احتمالی این بیماری گفت: جو Kaeser مدیر عامل شرکت گروه تولیدی زیمنس AG که در میان آنها بود.

او گفت که در اوایل ژانویه ، 12 در طبقه بالای Axel Springer بالا افزایش در برلین موضوع در مذاکرات در حاشیه نشست میان رهبران کسب و کار و سیاستمداران است. “ما از نظر ذهنی آماده زیرا ما در برخورد با چین مشتاقانه تر از, می گویند ایالات متحده آمریکا و یا بسیاری از ما با شرکای اروپایی گفت:” مهر.

در Jan. 22 یک روز قبل از ووهان تعطیل به طور کامل مرکل تا به حال یک تماس تلفنی با رئیس جمهور چین شی جینپینگ به بحث در مورد آلمان آینده ریاست اتحادیه اروپا و مسائل مربوط به تجارت.

روز بعد اولین مورد شناخته شده از COVID-19 به وجود آمد در بایرن-بر اساس شرکت است که مرکل سفر کرده بود در ووهان.

در Jan. 27, آلمانی, قطعات خودرو ساز Webasto گروه که ووهان دفتر مرکل باز کرده بود رفت به مهار کامل حالت پس از بازدید از همکار چینی تست مثبت است. او پرسید در مورد چگونه بسیاری از مردم در Webasto آلوده شدند و چگونه مردم به او گفت.

در ماه فوریه مرکل ملاقات خصوصی با چین وزیر امور خارجه در برلین. او آگاهانه خود را از اقدامات چین گرفته بود منابع نزدیک به او گفت. آلمان فرستاده دنده محافظ و لباس و مواد ضد عفونی کننده به چین است.

برلین نگهداری می شود تا این گفت و گو است. در ضمن همانطور که در امریکا شیوع تشدید و کاخ سفید آمد زیر آتش بیش از آن پاسخ تهمت ramped تا انتقاد از پکن خواستار بیماری “چین” ویروس و تهدید جدید تعرفه ها.

پرسید: به نظر چین وزارت امور خارجه گفت: آن و آلمان کار کرده بود با هم و کمک به یکدیگر در مبارزه با کروناویروس گفت که به عنوان یک موسسه بین المللی نمی تواند تنها در خدمت یک کشور است. “در حال حاضر سرکوب و یا حتی باج خواهی از این که توسط برخی از کشورها فاقد حداقل روحیه انسان دوستانه و قابل قبول نخواهد بود و جامعه بین المللی” این در بیانیه ای گفت به سلامت.

“آرام به عنوان موش”

در اوایل ماه مارس یک انفجار در COVID-19 موارد تیره و تار ایتالیا خدمات بهداشتی و باعث سراسر کشور مستند. آلمانی عفونت در حال رشد آهسته تر و هیچ اجماع برای عمل دراماتیک است. رسانه های آلمان انتقاد مرکل به عنوان آهسته به صحبت کردن در مورد این ویروس در حالی که وزیر بهداشت و رئیس از کارکنان در زمان منجر شود. رهبران منطقه ای بودند که در تقابل بیش از چگونه به طور جدی به پاسخ کسانی که درگیر و گفتگو کرد. ایالت های شرقی می خواستم اقدامات سختگیرانه تر از دیگران است.

سپس در تاریخ 11 مارس را اعلام کرد که این بیماری یک بیماری همه گیر.

بعد مرکل به نام سران آلمان مناطق به یک نشست بین المللی در اتاق کنفرانس در طبقه اول از صدارت. او همچنین دعوت آلمان از بالا ویروس کارشناسان درخواست آنها را به ارائه دیدگاه های خود اولین کسانی بود که در این نشست گفت:.

سه دانشمندان هشدار داد که حتی آلمان را به خوبی عرضه بیمارستان ها می تواند سبب شیوع در اوایل ماه ژوئن اگر با سرعت از عفونت های جدید ادامه داد.

“هنگامی که سه ایراد سخنرانی خود و دیگران در اتاق بودند آرام به عنوان موش” به یاد می آورد یکی از شرکت کنندگان.

پس از ارائه همه 16 رهبران دولت توافق کردند که تنها محدودیت به زندگی عمومی می تواند حاوی ویروس است. مرکل و رهبران اعلام کرد مراحل از جمله ممنوعیت سفر در مربیان, مذهبی, جلسات بازدید از زمین های بازی و گردشگری.

کسانی که نزدیک به مرکل گفت که او تا به حال منتظر به گام در عموم تا مشکل موجه در سراسر کشور پاسخ.

در مارس 18, او ضربه سخت است. برای اولین بار در 15 سال در دفتر او ساخته شده یک تلویزیون نشانی دیگر از او سنتی آستانه سال جدید بیان. برخی از 25 میلیون بیننده گوش به گوش او دفاع از این اقدامات است.

“پس از الحاق آلمان در واقع پس از جنگ جهانی دوم شده است وجود دارد هرگز یک چالش برای کشور ما که در آن اقدام در همبستگی بسیار مهم” او به آنها گفت.

مرکل گفت که در ماه اکتبر 2018 او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد به عنوان معاون از حزب دموکرات مسیحی و حزب او را دیدم تصویب رتبه بندی ساقه بالای 80 درصد است. جرم فروش روزانه بیلد خواسته شده در مارس 3, آیا او می تواند اجرا برای پنجمین دوره – حدس و گمان او پس از بارها و بارها رد کرد.

“در سه ماه گذشته من آموخته اند که بسیاری از مرکل در مورد چگونه به عمل در بحران” گفت: یک دولت برتر است که به طور کلی یک فن از صدراعظم.

“گلوله در پا”

با این وجود, به عنوان کشور در سراسر جهان متوجه خطرات ناشی از عفونت های بسیاری – از جمله آلمان پیوست یک خود را علاقه مند به تقلا برای دنده محافظ.

در مارس 4, آلمان, اقتصادی و سلامت وزارتخانه در میان کسانی که ممنوعیت صادرات تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و لباس سعی کنید به ساقه وحشت و کنترل منابع. زمانی که ایتالیا برای اولین بار می خواست به صورت فوری لوازم پزشکی هیچ کشور اتحادیه اروپا کمک خواهد کرد.

این زد مقابله به انترناسیونالیستی اصول مرکل حال تاکید کرد. سیاستمداران در سراسر اروپا شروع به تماس در هر یک از دیگر به کمتر خودخواه – فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: اتحادیه اروپا در معرض خطر سقوط به عنوان یک پروژه سیاسی.

به عنوان این اعتراضات نصب شده, کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا حاکم بر بدن در پا با فشار دادن کشور به بالابر ممنوع و تلاش برای سازماندهی منابع برای کشورهای عضو کوچکتر. آلمان و فرانسه کاهش یافته است صادرات خود را توقیف و جهت بحث و گفتگو منتقل شده از سمت داخل به دنبال بحث. چند آلمانی مناطق خود را باز تخت های مراقبت ويژه به ایتالیایی و فرانسوی بیماران.

با ممنوعیت صادرات, مرکل بعد از آن مجلس گفت: “ما شات خودمان را در پا” با احداث موانع به منابع بین اتحادیه اروپا و شرکای.

از آن پس او تمرکز شده است بصورتی پایدار و محکم در beefing تا اتحاد تا به یک نقطه. در ماه آوریل دولت او گفت: یک عضو مجلس آن را به حال انطباق با درخواست توسط چینی دیپلمات های آلمان را “مثبت اظهارات عمومی” در چین coronavirus مدیریت.

در ماه مه در خروج از دهه صرفه جویی مرکل توافق با پاکسازی در یک طرح برای ایجاد 500 میلیارد یورو از هزینه های قدرت از طریق اتحادیه اروپا در سطح استقراض و اقتصادی برای کمک به کشورهای ترین ضربه از بحران.

او همچنین مجموعه ای از آلمان حمایت جهانی از طریق همکاری که بین المللی سلامت بدن است که تهمت می انداختند.

در مه 4, او co-میزبانی با چه کسانی و اتحادیه اروپا در یک کنفرانس حمایت بودجه به توسعه یک واکسن در دسترس باشد به جهان است. آلمان گفت: این امر کمک 525 میلیون یورو به صندوق جهانی برای جستجوی واکسن ها و درمان است.

“این است که مشروع سازمان بین المللی (به ترکیب تمام این تلاش ها),” او گفت: آوریل 18 تلفنی از بدن خود را حاکم سازمان بهداشت جهانی در تضاد مستقیم از موضع ایالات متحده.

“این بحران را نمی تواند حل توسط یک کشور به تنهایی” او گفت:. “ما باید با هم عمل می کنند.”

Rinke گزارش از ووهان و برلین; نوشتن و گزارش های اضافی توسط پل کارل اضافی از پکن گزارش اداره; ویرایش شده توسط سارا Ledwith

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de