آن را فراموش جیک این محله چینی ها
28 فوریه 1995

چونگ Hui Chen نیست که بمیرد.

در سپتامبر سال 1993 زمانی که 19 ساله دانشجو در سورد پارک دبیرستان ربوده شد توسط گانگستر چن پدر و مادر آنچه را که آنها فکر درستی بود. آنها به پلیس رفت. چن پدر بی Lin Chen شد آگاه از خطرات درگیر است. او وجود دارد در این شب او را پسر بود هفت تیر-شلاق و ربوده و از خانواده کوچک takeout رستوران در 371 Grand خیابان در شمال شرقی لبه چینی. این آدم ربایی قرار گرفته بود در طول وحشتناک آدم ربایی برای باج ولگردی و قانونی شکنی بود که با ارسال امواج شوک از طریق این شهر آسیایی در جامعه است. در دو هفته گذشته شده است نزدیک به یک دوجین آدم ربایی در کوئینز بروکلین و منهتن بسیاری از آنها را مرتکب شده Fuk اعظم باند. هدف فدرال به دلیل مشارکت در طلایی سرمایه گذاری — بزرگ باری که زد گل نشسته خاموش Rockaway Beach ریختن نزدیک به 300 غیر قانونی stowaways به اقیانوس با 10 غرق شدن و یا مرگ ناشی از هیپوترمی — این Fuk اعظم جان گذشته بودند. قبلا آنها فقط ربوده مهاجران مستند نشده بودند که قاچاقی به کشور بود و بدهی های برجسته پرداخت. اما چونگ Hui Chen بود اقامت قانونی با هیچ شناخته شده باند وابستگی.

بی Lin Chen و همسرش, مه یو یانگ تماس گرفته شد توسط آدم ربایان که خواستار 80.000 دلار در باج و یا پسر خود کشته خواهد شد. ربایندگان مشخص افت سایت در فلاشینگ.

در شب بی Lin Chen توافق برای دیدار با آدم ربایان او سوار توسط یک واحد از NYPD عمده مورد تیم ملی. با توجه به چن پلیس bungled مورد از شروع. هر چند گانگستر هشدار داده بود که اگر آنها را دیدم پلیس در منطقه آنها را بکشند چن پسر پلیس نشان داد که شب پوشیدن به راحتی قابل شناسایی جلیقه های ضد گلوله و پارک تنها نیمی از یک بلوک به دور از رها کردن سایت. Stakeout تیم صبر کردم اما در نهایت به سمت چپ پست های خود را و بازگشت به مقر خود را به دلیل تغییر بیش از شب.

باج هرگز برداشت. سه روز بعد چونگ Hui Chen بدن داشت ریخته در نزدیکی کمربند پارکوی در حومه بروکلین. او می خواهم چاقو شده 20 بار.

بی Lin Chen و مه یو یانگ در یک حالت شوک است. پس از حادثه عزادار پدر شد به نقل از دیلی نیوز گفت: “ما را به ایمان ما در پلیس. در حال حاضر پسر ما مرده است و خانواده ما خراب است.”

در این ماه است که به دنبال پدر و مادر’ غم و اندوه تبدیل به خشم. در اواخر سال گذشته بی Lin Chen و مه یو یانگ واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در دادگاه عالی ایالت شارژ NYPD و شهر نیویورک با سهل انگاری ناخالص. اداره پلیس رقابت کت و شلوار. با استناد به غم و اندوه روانی و شکنجه پسر خود را بین رنج می برد از آدم ربایی و زمان مرگ او شاکی هستند درخواست خسارت جمعا به مبلغ 21 میلیون. هیچ کدام را پشت پسر خود را.

در خود قتل چونگ Hui Chen بود و غم انگیز به اندازه کافی وجود دارد اما شواهد نشان می دهد آن است که بخشی از یک الگوی نادانی در بخشی از NYPD در هنگام برخورد با باندهای — یک الگوی است که خود را ناشی از ريشه نگرش که باید همیشه دیکته راه اجرای قانون معاملات با اموات جرم و جنایت در محله چینی ها.

در اواخر سال گذشته این شهرستان حل و فصل در خارج از دادگاه با یانگ جینگ گن بیوه از یک ویتنامی تاجر که کشته شد در روز شلوغ بعد از ظهر یکشنبه در مارس 1991. گن شوهر بوده است, همکاری با پلیس در جریان سرقت از تحقیقات مربوط بدنام ویتنامی باند متولد شده است ، توضیح او در سمت چپ محافظت نشده — به ضرب گلوله در سر یک BTK کیش در حالی که مشغول به کار در یک فروشگاه لباس در نزدیکی کانال خیابان. بیوه را طرح دعوی در دادگاه ادعا که شوهرش به قتل رسید چرا که از یک دیرینه بی تفاوتی در بخشی از اجرای قانون به واقعیت از باند خشونت در جامعه است.

جای تعجب نیست که این نمونه اخیر از اتهام پلیس نادانی ثابت کرده اند شرم آور به NYPD و به طور بالقوه پرهزینه به شهر: به عنوان یک نتیجه, مراحل خاصی گرفته شده است. بخش مطبوعات افسران نقطه با افتخار به این واقعیت است که تقریبا 1100 متقاضیان اخیر پلیس ورود معاینه شدند آسیایی تبار محصول هماهنگ کمپین استخدام. و ممکن است آخرین NYPD منصوب Thomas M. چان کاپیتان چینی را پنجمین حوزه — اولین آسیایی آمریکایی کاپیتان در تاریخ این شهر — یک حرکت طراحی شده به ظاهر از یک گروه بهتر مجهز برای مقابله با جرم و جنایت مشکل است که آلوده به اجرای قانون برای حداقل سه دهه گذشته.

به عنوان بسیاری از تجار چینی و ساکنان همه به خوبی می دانیم که ظاهر می شود فریب. حتی قبل از مرگ چونگ Hui Chen, آن ممکن است به نظر می رسید به عنوان اگر اجرای قانون بود که غیر منتظره و سخت کوش در آن تعقیب و پیگرد قانونی از سازمان آمار جرم و جنایت در محله چینی ها. ابتدا با موفق تعقیب BTK در اوایل سال 1992 شده اند وجود دارد حداقل چهار عمده ریکو محاکمات مربوط آسیایی, گانگستر. این روند ادامه داشت که 33 ادعا اعضای پرواز اژدها یکی از محله چینی ها قدیمی ترین باندهای دستگیر شده بودند در نوامبر سال 1994 و متهم به چندین فقره قتل هروئین قاچاق آتش سوزی قمار غیر قانونی اخاذی و سرقت کشیده است که از منهتن به بروکلین و کوئینز. اخیرا یک دادگاه مربوط به دو قدرتمند چینی انبرک (انجمن های کسب و کار) منجر به ژانویه سال 1995 محکومیت 40 ساله کلیفورد وانگ یک تاجر شناخته شده و تانگ رهبر.

این جنایی کیفرخواست و تعقیب شامل بیش از 200 همه فن حریف اعضای باند و racketeers. اجرای قانون سخنگویان ادعا می کنند که این حجم بالا از تعقیب یک نشانه روشن است که آنها در حال پیروزی در نبرد در برابر جرم و جنایت سازمان یافته در جامعه است. بسیاری در جامعه در حال دیدن این آلاینده ریکو موارد به عنوان یک تصویر واضح و روشن از اجرای قانون را عدم توانایی در پاسخ به الگوهای جنایی تا زمانی که آنها در حال حاضر تبدیل به عمیقا تثبیت شده گاهی اوقات رسیدن به اپیدمی نسبت.

“همه این فدرال racketeering موارد آمده پس از این واقعیت می گوید:” Shiauh-Wei Lin, یک چینی وکیل است که به نمایندگی از ساکنان محلی در نارضایتی خود در برابر NYPD. انعکاس احساسات دیگران در جامعه Lin می پرسد: “چرا نمی توانید چیزی انجام می شود قبل از ده ها تن از تجار در حال اخاذی توسط باندهای? قبل از اینکه بسیاری از مردم بی گناه را مرعوب شده و ربوده و کشته شدن? قبل از اینکه صدها نفر از مردان جوان کشیده شده به باند زندگی و باد یا مرده و یا در زندان برای بقیه زندگی خود را؟” این شده است به مشاجره از ساکنان محله چینی ها وقتی که می آید به فعالیت باند و جرایم سازمان یافته پلیس به گذشته بدانند. واضح ترین و فاحش مثال بود مورد طلایی سرمایه گذاری. به اجرای قانون و رسانه های جریان اصلی این بود که اگر عمده فروشی قاچاق بیگانگان بود و تنها پس از آن اوج خود رسیده با این فاجعه وحشتناک در آب های Rockaway Beach. اکثر مردم در محله چینی ها می دانستند بهتر است. حداقل قبلی شش یا هفت سال بی حد و حصر هزاران نفر از مهاجران بوده است قاچاق به محله چینی ها, گرگرفتگی, غروب پارک و سایر نواحی به عنوان آنها هنوز هم هستند. یک بار در شهرستان این مهاجران مستند نشده به مبارزه پرداخت خود را قاچاق بدهی با کار در دستمزد محقر در رستوران ها و کارگاههای و فاحشه خانه ها در حالی که زندگی در اتاقهای کوچک.

به جنایتکاران که نظارت بر این شکل مدرن قراردادی نماز با سود دهی بالا از بیگانه قاچاق کالا و ارز کمک کرده است تا ذخیره کردن پایه و اساس برای آرایه ای از هم تنیده جنایی راکت. حتی با تمام اخیر تعقیب عماد کسب و کار مانند قمار اخاذی فحشا و قاچاق هروئین همچنان به رشد در حالی که زندگی بهداشت و شرایط کار را برای بسیاری از جامعه جدیدترین مهاجران به عنوان بد به عنوان هر چیزی که وجود داشته از یک قرن پیش.

دلایل چینی را در عالم اموات جنایی باقی مانده است بنابراین با دوام بیش از چند دهه قطعا نمی تواند به طور کامل بر اجرای قانون است. اما فقط به عنوان منطقه های مختلف راکت تداوم داشته باشند از طریق سال از تکامل اجتماعی تا پلیس نگرش چینی.

مانند بسیاری از شهر های غیر آسیایی, ساکنان, پلیس, طولانی مشترک به این نظریه که چینی است ناامید کننده ای مبهم اموات که می توان توسط هر کسی که نیست ، در گذشته این منجر به امکان تعیین شده تانگ رهبران برای حل و فصل خشونت گاهی اوقات باند اختلافات بدون دخالت “نیروهای خارجی.” آن را حتی ممکن است معنای خاصی افسران پرداخت می شود برای دور ماندن از طریق بازده نقدی و یا پاداشها. در حالی که بسیاری معتقدند که گرافت کاهش یافته اند اگر نه کاملا ناپدید شده چه همچنان در این نگرش کسانی که شیوه های تولید.

“با وجود آنچه شما به عنوان خوانده شده در مطبوعات جریان اصلی پلیس هرگز واقعا گرفته آسیایی, باندهای جدی می گوید:” 40 ساله استیون وانگ چینی فعال که تا به حال متعددی در ارتباط با هر دو محلی و فدرال اجرای قانون است. “آنها یا نمی دانند و یا نمی مراقبت در مورد آسیب باندهای انجام به جامعه است. همه آنها در مورد مراقبت از تاثیر آنها ایجاد در رسانه ها.”

ده سال پیش وانگ نقش کلیدی در یکی از بهترین و شناخته شده باند تعقیب در محله چینی ها در تاریخ است. نما به عنوان یک گانگستر محلی با مافیا ارتباط وانگ نفوذ ایالات بامبو یک باند بین المللی با روابط قوی به تایوانی دولت است. متولد شده در هنگ کنگ و مطرح در محله چینی ها, وانگ قادر به تصور او سخت پولادین-eyed باند کهنه. در حقیقت او چیزی بیش از یک راننده تاکسی سابق بانک مرکزی با دیدن این جامعه نسبتا کوچک عنصر جنایی اجرای نعل بیش از این محله عمدتا زحمتکش مطیع قانون شهروندان.

وونگ در معرض خطر نفوذ این باند انجام شد در ارتباط با ویژه FBI-NYPD نیروی کار. اما واقعیت این است که او مشروع شهروند و نه یک جنایتکار رو به اتهامات مانند محرمانه ترین خبرچینان شد anathema به پلیس محققان. “از آنجا که من یک پلیس یا یک جنایتکار آنها هرگز به من اعتماد می گوید:” وانگ. “پلیس به نام من یک گاوچران. اف بی آی سعی کردم بگویم من تا به حال انگیزه های سیاسی.”

در نهایت این تحقیقات به اوج خود رسید در یک دادگاه فدرال که در آن استیون وانگ اصلی witness for the prosecution مواجهه دو هفته از گاهی بی رحم cross-examination در دست 11 وکلای دفاع جنایی. در سال 1986 11 نفر از ایالات بامبو محکوم شدند در RICO اتهامات عنوان شده علیه. پس از آن بسیاری از محققان دریافت تقدیرنامه و تبلیغات درون سازمان های مختلف و ادارات. وانگ ناپدید زندگی خود را در خطر جدی. پس از تخمگذار پایین برای چند سال او به محله چینی ها که در آن او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مدافع جامعه و پاره وقت روزنامه نگار برای بخوان تائوچینی-زبان روزنامه.

“آنها می گویند چینی ها نمی همکاری با پلیس به دلیل تاریخ چین” توضیح می دهد که وانگ با اشاره به شایع-برگزار باور است که چینی نگرش به پلیس در تشکیل جمهوری خلق چین که در آن پلیس همواره فاسد و گاهی وحشیانه ابزار دولت است. “من موافق نیستم. چینی بی اعتمادی مردم به پلیس به دلیل چگونه درمان می شوند و همواره تحت درمان توسط پلیس, در اینجا در ایالات متحده”

برای نشان دادن نقطه وانگ مربوط به یک داستان از دوران کودکی خود را. به عنوان یک جوان در محله چینی ها او یک بار به خانه آورد یک مقاله از مدرسه است که در آن او اعلام کرد تمایل خود را به یک افسر پلیس زمانی که او بزرگ شد. مانند بسیاری از چینی ها پدر و مادر پدر و مادرش مرده بودند-مجموعه ای در برابر این ایده. “من ترجیح می دهم شما را به عضویت این سه گانه” گفت: پدر وونگ با اشاره به راز جنایی جوامع برای اولین بار تشکیل شده در 16 قرن چین است. “به این ترتیب اگر شما یک کلاهبردار شما صادقانه کلاه بردار. شما در حال گفتن مردم شما یک پسر بد به جای انجام آن غیر مستقیم راه بودن یک افسر پلیس است.”

وانگ پدر او را گرفت و به طبقه پایین یک چینی کافی شاپ, جایی که آنها منتظر ماند تا دو پلیس در آمد. “تماشای این” استیون گفته شد. دو قفقازی افسران دستور داد قهوه سپس برنج و رشته فرنگی و سپس بطری آبجو. آنها خوردند voraciously ساخته شده بسیاری از سر و صدا و سپس ایستاد و متکبرانه راه می رفت بدون پرداخت.

نقطه استیون وانگ پدر در تلاش بود را به پسر او بود یکی از بسیاری از مردم در محله چینی ها می دانستند. دهه از سطح پایین payola و اشکال جدی تر از پيوند ساخته شده چینی جذاب ضرب و شتم پلیس در را.

این واقعیت است که تجار محلی و تانگ رهبران به طور معمول پرداخت می شود, افسران پلیس, چیزی بیشتر پلیس رشد عادت کرده اند اما یک چیزی که پلیس هرگز قادر به درک این است که چرا همان کسانی که تجار نیز پرداخت پول به باندهای.

حفاظت از پول است که هنوز هم پرداخت می شود توسط بسیاری از تجار چینی برای دلایلی که روشن و قانع کننده. “آنها پرداخت چرا که آنها نمی خواهند به آزار می گوید:” استیون وانگ. “و یا به فروشگاه خود را محرم به طور منظم. یا کشته شود. آنها می دانند که پلیس نمی تواند از آنها محافظت کند.”

پلیس باید همیشه حفظ شود که تجار پرداخت پول اخاذی به اشرار تنها استمرار باند مشکل است. در ذهن برخی از افسران این در واقع باعث می شود تجار بخشی از جرم و جنایت مشکل است.

یک پلیس در یک موقعیت بهتر از بسیاری از به درک روابط پیچیده وجود دارد که بین پلیس و جامعه است توماس چان پنجم حوزه و فرمانده که ترویج شده است به طور گسترده ای منادی. چان متولد در محله چینی ها و بزرگ شده در Alfred E. Smith خانه در, کاترین خیابان. از او به خاطر پلیس به عنوان یک منع حضور. “به طور کلی می گوید:” چان “مردم در محله چینی ها نمی خواهند به چیزی برای انجام با پلیس مگر اینکه آنها تا به حال.”

نشسته در دفتر خود در داخل گیج کننده و پنجم حوزه ایستگاه خانه Elizabeth Street, کاپیتان چان کاهش جذاب شکل است. او بیان دوستانه و پروژه های هوا از حرارت و صداقت. اگر چه او شده است با بخش صرف 12 سال خود را افزایش بوده است شهاب سنگی.

به عنوان اولین آسیایی آمریکایی فرمانده حوزه در تاریخ NYPD, چان است و طبعا درخشان در ارزیابی خود از بخش تعهد به ایجاد یک بیشتر کاربر پسند مشخصات در جامعه خود را ارتقاء او احساس می کند یک محصول است که تعهد. اما چان نیز شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به می دانم که به منظور برآوردن خود را در بخش نظارت او مانند هر دیگر فرمانده حوزه باید خود را نشان می دهد به اندازه کافی دشوار است فکر خود را در ارتباط با محلی مشکل است.

یکی از فعالیت های است که همواره ایجاد بد خون بین ساکنان محلی و پلیس فروش تقلبی کالا. در ماه های اکتبر و نوامبر 1994 — ظاهرا بدون اطلاع به کاپیتان چان — NYPD انجام یک سری از تقلبی حملات در یک تجاری متراکم بخش از خیابان کانال. حملات آورده بودند در مورد یک اقدام قانونی از طرف رالف لورن, حدس, Timberland و محبوب دیگر تولید کنندگان. اگر چه این حملات نمی شد انجام شده توسط افسران از پنجم حوزه های باقی مانده از این حملات چیزی است که پلیس محلی را مجبور به مقابله با برای سال آمده است.

آن را قطعا هیچ راز که تقلبی, ساعت, کت چرم, عطر و سایر کالا ها به طور معمول به فروش می رسد در خیابان کانال. اکثر تجار نمی خواهد اختلاف این ادعا است. بازرگانان شکایت — پخش در یک سری از مصاحبه ها در قانون دفاتر از Shiauh-Wei Lin — نمی شد که این حملات صورت گرفت اما شیوه ای که در آنها انجام شد.

این حملات به اوج خود رسید یک روز صبح هنگامی که از 20 افسران ویژه midtown تقلبی تیم ملی فرود در تعدادی از فروشگاه ها در نزدیکی تقاطع کانال و برادوی است. بسیاری از فروشگاه ها شده بود حمله کردند به طوری که تجار بودند آشنا با روال. این بار پلیس به دنبال روش های مختلف. “آنها در آمد و مانند آن جنگ می گوید:” یکی از صاحب فروشگاه.

دروازه کشیده شد پایین به طوری که تماشاچیان در پیاده رو نه می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در داخل. بازرگانان ادعای پلیس شد خنده با یکدیگر تلاش در کت و بارگیری کالا به پلاستیک کیسه زباله بدون نگاه برای دیدن آنچه که تقلبی بود و چه نبود. یک افسر حذف یک نوار ویدئویی از یک دستگاه که در آن اقدامات خود را خواهد ثبت شده از طریق دوربین های امنیتی نصب شده بر روی دیوار. هیچ رسید داده شد و نه بود که هر تلاش ساخته شده است به itemize چه بود که کشف و ضبط. یک تاجر ادعای پلیس مصادره $20,000 ارزش قانونی کالا از فروشگاه. این تقلبی حملات یک مثال کلاسیک از این نوع دست و پا چلفتی روابط اجتماعی است که کمک زیادی به NYPD منفی تصویر در چینی.

تقاطع که این حملات صورت گرفت تا به مدت طولانی است که یک پیوند از فعالیت باند. برای سال ها این تجار شده است extorted توسط اعضای هر دو BTK و یک جناح از شبح سایه. ترین کار 12 ساعت در روز و هفت روز هفته. چه پول آنها را معمولا می رود به بالای سر شهر و دولت و مالیات و جریمه از یک نوع و یا دیگری به اتهام فروش تقلبی.

“این افراد در تلاش برای زنده ماندن می گوید:” Shiauh-Wei Lin است که با توجه به کلاس اقدام کت و شلوار در برابر NYPD برای پیدا کردن که در آن کالا می رود پس از آن را تصرف کردند. “آنها نمی توانیم به یک ضربه بود.”

در مورد حملات در پنجم حوزه دفتر کاپیتان چان مردد برای نقش نیکوکار فرمانده. صراحت او از اقدامات NYPD و ابراز همدردی کمی برای بازرگانان. “این است که وقت را بر این مردم به دانستن اینکه آیا یا نه آنها در حال فروش تقلبی کالا” توضیح می دهد که چان. “آنها در حال به خطر انداختن خود و فروشگاه های خود را زمانی که آنها انجام این کار است.”

گذشته از این موضوع از تقلبی, اما, این سوال مطرح است که آیا یا نه به حملات انجام شده به شیوه ای که معکوس. به عنوان چان می داند تجار در خیابان کانال منطقه تنگ-گره گروه اخیر ویتنامی و چینی مهاجران که بستگی به یکدیگر برای امنیت ، یک روز محلی افسران ممکن است بازگشت به این تقاطع به بررسی یک سرقت خشونت آمیز و یا یک باند قتل و آنها را برای درخواست همکاری. این تجار به خاطر سپردن درمان خود را در دست پلیس خواهد بود تمایلی — اگر نه خصمانه. پلیس راه رفتن را از دور شاید لعن تحت نفس خود را در مورد کسانی که مرموز آسیایی که به صورت تاریخی و فرهنگی دلایل هرگز همکاری با پلیس است.

خواسته در مورد این کاپیتان یا نه درک سوال و یا انتخاب به گریز از این مسئله است. “اگر هر یک از تجار خوشحال هستند می گوید:” چان “ما می توانیم ملاقات با آنها و آنها را به اطلاعات بیشتر و اطلاع آنها چه قوانین هستند. من درب های همیشه باز است.”

کاپیتان چان قطعا می توانید انتظار یک جریان ثابت از پیشنهادهای از مردم محلی بسیاری از آنها را فرض یک درجه بالاتر از حساسیت نسبت به جامعه از او را از آن خود قفقازی سلف. تا کنون او شده است به خوبی دریافت شده توسط تاسیس کسب و کار و انجمن های جامعه هر چند او می شود کاهش علائم از فعالان جامعه سطح خیابان تجار و دیگران که ایستاده در محله چینی ها گاهی اوقات سخت اقتصادی سیستم طبقه است کمتر نباشد. همانطور که برای آسیایی آمریکایی افسران پلیس وجود دارد مشابه تقسیم می شود.

“من فکر می کنم تامی چان ارتقاء یک گام بزرگ به جلو حداقل نمادین می گوید:” کارآگاه بروس ممکن است رئيس جمهور از مقیاس (شورای عالی در اجرای قانون) به تازگی تشکیل چتر سازمان است که شامل آسیایی ماموران در شهر و ایالتی و فدرال.

“تامی چان است بسیار هوشمند می گوید:” یکی دیگر از چینی کارآگاهی آمریکا. “اما آیا بچه های خود را. او یک فرد است. برای این بخش در بزرگ فکر نمی کنم خود را ارتقاء به معنی هر چیزی است.”

“اندی چو” جانباز افسر اختصاص داده شده به یک معتبر در سطح شهرستان واحد. او مطرح شد در چینی. مانند دیگر آسیایی آمریکایی افسران وابسته به مقیاس و یا هر یک از دیگر رسمی پلیس برادرانه سازمان چو احساسات منعکس ریشه دار تلخی بیان در درجات مختلف — تقریبا همیشه خاموش کردن ضبط.

در مقابل اخیر تلاشهای استخدامی که در آن NYPD ادعا می کند به ارائه یک نمایشگاه محیط کار, آسیایی, آمریکایی, چو احساس می کند این بخش هنوز سفید مردسالار جهان فرو رفته در یک رده خارج نواخته انگیزه سیستم تصویب. “این کار تقلب است. همه آن را می داند. پیشرفت است و نه بر اساس عملکرد. این که شما می دانید که شما می نوشند ، چو ادعا می کند که می دانیم یکی از گروهبان که جلوتر زیرا او mowed اصلی خود را بر روی چمن. “من به شما گفتن این که شما می دانید که شما ضربه.

“وزارت ترس به نمایشگاه با اقلیت افسران” می افزاید: چو. “آنها از ترس آن را به پایین آوردن روحیه بخش کلی است. چینی, اسپانیایی, سیاه, افسران این را می دانند. همین دلیل است که آنها تمایلی به سعی کنید برای انجام هر کاری به سنگ قایق. شانس برابر آنها بیش از حد بزرگ است.”

چو می خندد وقتی پرسید که آیا یا نه اجرای قانون آماده است برای مقابله با پیچیدگی های آسیایی جرم و جنایت سازمان یافته و باندهای. “در هر حال حاضر و پس از آن برخی از زوج افسر می آید و اعلام کرد خود را به یک متخصص در مورد این موضوع. این یک شوخی است.” چو ادعا می کند که وجود دارد تعداد بسیار کمی از افسران در این بخش است که صحبت می کند مسلط Foujou این گویش صحبت Fujianese مهاجران و Fuk اعظم اعضای باند. زبان همواره اولیه سد برای اجرای قانون در هنگام برخورد با باندهای و قربانیان خود را. اهانت آمیزی غذا اشاره یک حرکت اخیر NYPD به ارسال 10 تا 15 افسران به یک زبان دوره های آموزشی برای یادگیری زبان.

“Foujou دشوار است زبان حتی برای مسلط به زبان کانتونی و ماندارین بلندگو می گوید:” چو. “شما نیاز به صحبت می کنند و آن را هر روز. در حال حاضر آنها در حال رفتن به ارسال یک گروه عمدتا سفید پلیس به یک کلاس برای یادگیری Foujou? ای بابا! شاید آنها یاد بگیرند که چگونه به دفعات مشاهده شده به 10 شاید آنها می گویند سلام و سفارش یک وعده غذایی. اما آنها نمی توانند در برقراری ارتباط با جامعه است. آنها نمی دانند که جک می گه. اما این نمونه ای از کار است. آنها فکر می کنم آنها می توانید به کمک یک گروه در یک سر زخم.”

در نوامبر سال 1994 در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کیفرخواست از پرواز اژدها, Mary Jo سفید آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی اعلام کرد: “با امروز کیفرخواست گذشته از عمده چینی باندهای شده است محاکمه و برچیده شد.” جوان مشتاق گانگستر در سراسر محله چینی ها ممکن است دست هایش را در این ربطی سفید اعلام.

در واقع, برخی از روزنامه نگاران و اجرای قانون تحلیلگران برای سال بوده است هشدار جدید تاخت و تاز آسیا cnminals به نیویورک. در سال 1997 در هنگ کنگ خواهد بود که تحت دامنه از جمهوری خلق چین و شهر بزرگ به سه گانه مبتنی بر اموات شروع به حرکت پول و نیروی انسانی به کانادا و تعدادی از دیگر شهرستانها ایالات متحده است. در به تازگی به اتمام فدرال دادگاه که منجر به محکومیت کلیفورد وانگ آن ادعا شده بود که Tsung Tsin انجمن, یکی از محله چینی ها ثروتمندترین انبرک در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یک ماه برای خورشید یی در یک جنایی بین المللی اخوان المسلمین مستقر در هنگ کنگ است.

با مجموعه ای تازه از بازیکنان ورود به سهام ادعا می کنند به محلی راکت اجرای قانون انتظار می رود این منطقه چند لایه آسیایی, crimescape برای تبدیل شدن به حتی بیشتر به چالش کشیدن. در گذشته ناتوانی و یا عدم تمایل در بخشی از پلیس به شدت آدرس جنایی تحولات به عنوان آنها گشوده کمک کرده است آن را ممکن است به صورت گسترده اموات به تکامل است. یک سنت از بی تفاوتی پلیس کمک کرده است تا این امکان را برای تاسیس باندهای به طور مداوم بازسازی ensnaring صدها نفر از جوانان و زندگی برای جامعه را در سطح خیابان بازرگان کلاس a گاهی اوقات خطرناک مبارزه است.

در حال حاضر پلیس محلی ایجاد و برخی فدرال, سازمان های اجرای ادعا می کنند برای بدست خود را به سرعت با آسیایی افسران و افزایش نیروی انسانی با تمرکز بر خشونت اموات است که امتداد فراتر از نیویورک به جوامع در هنگ کنگ و اروپا و کانادا و متعدد در شهرستانها ایالات متحده است. آن را ممکن است برخی از زمان قبل از این ادعا می تواند نسبتا بررسی قرار گرفت اما با توجه غم انگیز انسان عواقب یانگ جینگ گن پدر و مادر از چونگ Hui Chen و دیگر ساکنان محله چینی ها که در پایان دریافت از پلیس screwups در گذشته آن است که ادعا می کنند که گریه می کند به صورت دقیق و ادامه یافت. ❖

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im