فراموش نکنید که “غارت.” سرمایه داری واقعی سرقت.

پلیس نگهبانی خارج از هدف فروشگاه در 28 مه سال 2020 در سنت پل ، اسکات اولسون / گتی ایماژ

صبح امروز رئیس جمهور ایالات متحده تهدید دولت-تحریم قتل در پاسخ به “غارت” تخمگذار سر راه است که در آن سفید برتری سرمایه داری و دولت با هم کار کنند به خشونت سرکوب مردم که در دفاع از زندگی سیاه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی فوران است نه تنها پرهیاهو و نژادپرستانه پاسخ ما باید بازجویی. ما نیز باید مقابله با راه های که در آن هر دو حزب محافظه کار و لیبرال ها را در پاسخ به مینیاپولیس شورش با محکوم کردن “غارت.”

معترضان در مینیاپولیس و در سراسر کشور در حال افزایش در برابر مجازات و دیگر اشکال خشونت دولتی. چگونه ما باید در پاسخ به یک مجازات? باید هدف ما به سادگی آن را به اطلاع عموم به این امید که چنین تبلیغاتی را تولید محکومیت و جلوگیری از آینده lynchings? این منطق ناقص است چون lynchings رشد از spectatorship. برای سفید supremacists عمل قتل نیز یک عمل از یاران و فرصت برای تلقین.

به سادگی پخش كردن, تصاویری از قتل نژادپرستانه و درخواست دولت برای جلوگیری از کشتار ما در حال رفتن به آنها را متوقف کند. (در واقع در حالی که این مهم به اطلاع عموم واقعیت این است که این قتل اتفاق می افتد گاهی اوقات گسترش این تصاویر همچنین galvanizes سفید supremacists.)

و بنابراین برای برخی از کسانی که در مخالفت با قتل نژادپرستانه تماشای فیلم در انتظار رای و راهپیمایی در اعتراض به احساس به اندازه کافی. اما برای دیگران مداخله بیشتر مورد نیاز است. قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس می آید بر روی پاشنه از قتل Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک گرجستان و Breonna تیلور در لوئیزویل ، این قتل بودند مرتکب فعلی و سابق اجرای قانون است. طبعا خشم در حال رشد است.

ما باید انتظار شورش. ما باید انتظار اموال آسیب دیده, به مردم افزایش یابد تا در برابر نژادپرستانه سیستم های همدست با نژادپرستانه و خشونت است. بسیاری از مردم در نظر گرفتن بخشی در این شورش ها تصمیم گرفته اند که احترام به مالکیت است و نه مهم تر از احترام به زندگی سیاه. وجود یک آگاهی است که اگر به قانون احترام نمی کند سیاه و سفید زندگی پس از آن این قانون به خودی خود نمی تواند متکی به حفاظت و یا داده سزاوار احترام است. بنابراین به عنوان معترض هستند که متهم به “غارت” و “شورش” در مینیاپولیس و یا هر جای دیگری این بار خواسته که ما منعکس سیستماتیک سرقت از امریکا است.

شرکت های بزرگ در ایالات متحده دوباره باید رفت با بی سابقه و فصل مقدار پول در سال 2020 است. با هیچ پاسخگویی در چشم وجود دارد کمی به هیچ مخالفت به یاد ماندنی خود را سرقت. آنها دست تریلیون. سیاستمداران مشغول به کار در خدمات به شرکت های بزرگ نخبگان و ترس از ظاهر مخالف به یک معامله است که تا حد زیادی به نفع وال استریت — تحت فشار قرار دادند آن را از طریق. البته معامله چپ بسیاری از مردم آسیب پذیر در گرد و غبار. هیچ تغییری پس از حل بحران بدهی از سال 2008 که سرکوب مردم در سراسر جهان با گرسنگی ما می دانیم به عنوان ریاضت. کاهش به نیازهای اجتماعی کاهش یافته است در مکان مصمم در حالی که ثروتمندان به طور مداوم رشد تر از آنچه تا کنون بوده است.

در حال حاضر تظاهرات شکستن سراسر کشور در پاسخ به خشونت پلیس foreshadow چه آمده است. مردم به احتمال زیاد برای شکستن و مبارزه به دلیل شرایط باقی می ماند پر از بدبختی است. این نباید تعجب آور باشد. هنوز “غارت” توسط مظلوم همیشه محکوم شود بیش از ساختاری سرقت که طولانی صورت گرفته در سرمایهداری.

اینکه این ایده وجود دارد که عاملان بحران به جای قربانیان خود را سزاوار ما همدردی زمانی که سود خود را کاهش می دهد. پس از حداقل 100 ، 000 نفر در ایالات متحده — به طور نامتناسبی سیاه بومی و Latinx مردم — درگذشت از بی رحم گیر این پوچی است که هنوز هم قاچاق می شود از طریق رسانه ها. شرکت های بزرگ که مردم پرداخت دستمزد زندگی می کنند و که با بهره گیری از بالا رفتن سرسام آور قیمت ها در میان فاجعه نیست و مستحق ترحم. برای کسانی از ما که ثبات بسیار نامشخص یکی از دست رفته چک می تواند به معنای اخراج و زندان و یا گرسنگی. این شرایط به طور فزاینده ای مشترک به عنوان بیکاری می رسد سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. حداقل 40 میلیون نفر در این کشور از کار هستند و مردم در نیاز هستند که به طور موثر سرقت توسط ثروتمندان است.

به عنوان آنها از دست دادن شغل خود را از مردم نیز در حال سرقت از مراقبت های بهداشتی — یک آسیب پذیری است که کشتن مردم و اعضای خانواده خود را. مردم را نیز سرقت شده از یک محل امن برای زندگی عاری از خشونت که در آن آنها می توانند تنفس هوای پاک. مردم را تماشا پول مالیات آنها پرداخت شود دور زمان و زمان دوباره پس از گفت آن خواهد آمد به کارگران اما هرگز نشانی از آن را. برای امریکا وجود دارد بیش از اندازه کافی زندان تخت اما نزدیک به اندازه کافی تخت بیمارستان برای یک جمعیت که در حال نامتناسب خرد شده توسط نهادی ظلم و ستم. البته با کمی به هیچ زیرساخت واقعی برای محافظت از مردم که دولت به مدت طولانی نادیده گرفته شده و رها شده وجود خواهد داشت و قیام و مردم را به همه چیز. آنها را به دلیل آنچه که از آنها گرفته: ایمنی, امنیت, مسکن, آموزش و پرورش, مواد غذایی و حتی توانایی خود را برای رای دادن. و البته معترضان در حال سرقت از حق خود را برای ابراز خشم است.

این گفتگو در مورد “غارت” همیشه تکرار می شود. در طول تقریبا هر سیاه قیام آن صورت گرفته است و شکل این کشور در قرن گذشته روایت همان باقی مانده است. سفید supremacist ضرب و جرح در جامعه شد و لقب “مسابقه شورش” و معترضان دفاع از خود بوده است قاب به عنوان خشونت بی معنی. مردم در سوگواری تخریب اموال زیرا آنها خریداری کرده اید به این ایده است که آن را یکی دیگر از اشتباه بودن متعهد در بالای هر سفید supremacist خشونت که ناشی از آن است. اما سرقت از آنجا که شما در حال مکیده خشک توسط یک سیستم است که ارائه شده است شما یک بار مصرف است همان تشریفاتی نژادپرستانه قتل مردم سیاه با سفید supremacists. دهه “غارت” فروشگاه در طول شورش های اندازه گیری نمی تواند به آنچه در وال استریت است و غارت از طریق بحران های مالی را ایجاد می کند.

آنها قطعا آگاهی از جنایات خود را. صندوق سرمایه داران که متراکم کردن مقادیر بی پایان از پول را از طریق دوغاب وجوه مالی و دستکاری بسیاری از راه برای فرار از پاسخگویی. به عنوان نظامی ایالات متحده آماده برای “مدنی اختلالات” و اقدام به خرید riot gear روشن است آنها می دانند که همه مردم را قبول قساوت. در یک ملت است که هرگز بدست گذشته جنگ داخلی در این مبارزه بیش از یک ثروتمند کلاس نمی دادن تا سود برده داری دفاع از ثروتمند سنت است. همان افرادی که ایجاد شده و در حال حاضر با بهره مندی از بحران کنونی عمدا mismanaging مقدار زیادی از دیگر بخش هایی از وجود ما است.

کسانی که علاقه مند به آزادی نباید محکوم معترضان به اصطلاح “شورش” و “غارت.” بلکه ما باید انجام همه ما می توانیم برای آزادی معترضان زندانی در ایالت مینه سوتا و هر کجا که دیگر شورش رخ می دهد. سرقت ما باید نگرانی خودمان را با سرقت مرتکب شده توسط یک سیستم است که باعث ایجاد ناامیدی که در آن مردم باید برای رفتن و گرفتن و برای خود آنچه که باید یک حق تضمین شده. سرمایه داری را تشویق می کند به سرقت از بالا به پایین. نوشتن در مورد هائیتی انقلاب نویسنده بزرگ C. L. R. James یک بار گفت: “غنی هستند و تنها شکست خورده است که در حال اجرا برای زندگی خود را.” آن را قطعا مورد وقت و زمان دوباره در طول تاریخ سیاه: مردم باید غلبه بر شانس غیر قابل عبور به ادعای پیروزی. چگونه ما باید در پاسخ به این سوال “چه چیزی ما را در پاسخ به lynching?” ما باید بسیار سیستم را قادر می سازد که آن را اجرا برای زندگی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>