سابق نازی ها اردوگاه گارد محکوم در یکی از آخرین هولوکاست محاکمه

دانیل Bockwoldt/استخر سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سابق اس اس در اردوگاه گارد برونو دی 93, نشسته پشت یک پنل در هامبورگ دادگاه های ایالتی در آلمان در 23 ژوئیه سال 2020 است.

هامبورگ — 93-سال-پیر سابق اس اس گارد محکوم شد پنج شنبه بودن لوازم جانبی به قتل در اردوگاه کار اجباری اشتوتهاف شدند در چه چیزی می تواند یکی از آلمان آخرین نازی محاکمه در میان موج اخیر در تحقیقات و اتهامات عنوان شده علیه.

هامبورگ دادگاه دولت محکوم برونو دی از 5,232 فقره لوازم جانبی به قتل و یک بار از لوازم جانبی به اقدام به قتل, دادگاه مطبوعات, پنج شنبه اعلام کرد.

“چگونه می تواند شما استفاده می شود به وحشت?” قاضی آن Meier-گورینگ خواسته فصاحت در صدور حکم متهم آلمان آژانس خبری DPA گزارش شده است.

بیع در حال حاضر بازنشسته در یک صندلی چرخدار بود و محکوم به دو سال به حالت تعلیق مشروط.

این 5,232 تعداد به نمایندگی از تعداد زیادی از مردم که محققان می گویند به قتل رسیدند در اشتوتهاف شدند در نزدیکی لهستانی شهر گدانسک زمانی که دی خدمت وجود دارد به عنوان یک نازی گارد بین اوت 1944 و آوریل 1945. دی محکوم شد با توجه به حقوق کیفری اطفال و آنجا بود که 17 و 18 در زمان خود جنایاتی که رخ داده است در طول سال های پایانی جنگ جهانی دوم است.

به طور کلی تخمین زده می شود 65,000 یهودیان و دشمنان سیاسی به قتل رسیدند و موضوع را به “کشتار سیستماتیک” در اشتوتهاف شدند با توجه به این دادگاه در بیانیه ای. قربانیان اغلب شات با گاز کشته و یا به عمد به مرگ گرسنگی. نازی ها به نام اشتوتهاف شدند یک “اردوگاه آموزش کار.”

چهل و همکاری شاکیان شد و بخشی از محاکمه با 35 بازماندگان اشتوتهاف شدند در میان آنها است. چهار نفر از زندانیان سابق به نظر می رسد در دادگاه هامبورگ به بازشماری روزانه نقض گرسنگی و اعدام در آن اردوگاه به پخش عمومی Tagesschau.

در شروع دادگاه در اکتبر دی ادعا کرد او را نمی فهمید چرا او که به اتهام این اواخر در زندگی خود, با توجه به, مجله خبری اشپیگل. همسرش, دختران و نوه های همراه او به همه 45 روز از دادگاه رسیدگی شد که محدود به دو نفر-ساعت جلسات دو بار در هفته به دلیل سن و سال او.

در بیانیه پایانی این هفته دی عذرخواهی به قربانیان و بستگان خود را. او ادعا کرد که حساب های شخصی از بازماندگان و کارشناسان در طول محاکمه او را آگاه ساخته شده از میزان جنایات مرتکب شده در اردوگاه اشپیگل گزارش داد.

در سرب تا به محاکمه, محققان گفت: دی تا به حال توصیف صحنه های وحشتناک از خشونت و رنج در اردوگاه. در یک دادگاه در بیانیه دادستان او را متهم کرد که “آگاه باشید از تمام شرایط” از یک “قاتل اپارات.” همچنین ادعا کرد که “کمک به اجرای به منظور کشتن.”

دی دفاع تا به حال به دنبال یک دختری به سن و سال او و دادگاه اطفال تنظیم. دفاع هم سعی کردم به بازیگران شک در دادگاه مشروعیت آن را به عنوان محل دهه پس از مقامات اول آگاه شد از دی گذشته است.

مقامات نسبت به زمان به تغییرات در سال های اخیر در مبنای قانونی از آنچه که شمارش به عنوان شواهد کافی برای اتهام قتل و معاونت در جرم قتل در دادگاه های آلمان که به نوبه خود ساخته اند آن را آسان تر به حکم سابق جنایتکاران نازی.

قبل از سال 2011 دادگاه های آلمان تا به حال به ارائه شواهد خاص اتصال سابق افسر نازی یا گارد با مرگ یک یا چند نفر. 2011 محکومیت جان Demjanjuk سابق گارد در اردوگاه مرگ سوبیبور در تحت اشغال نازی ها لهستان, مجموعه های حقوقی مختلف سابقه. دادگاه به اعدام محکوم شده Demjanjuk بر اساس شواهد گسترده تر است که او در یک اردوگاه مرگ. (Demjanjuk یک شهروند آمریکایی درگذشت قبل از درخواست تجدید نظر خود را می تواند شنیده شود.)

یک مورد دیگر در سال 2016 تایید این چارچوب قانونی پس از یک دادگاه سابق آشویتس گارد اسکار گرونينگ گناهکار بودن یک همدست در قتل حدود 300000 یهودیان مجارستانی. گرونينگ درخواست تجدید نظر نیز رد شد.

از آن شده است وجود دارد افزایش در تحقیقات و اتهامات سابق نازی نگهبانان و افسران. با توجه به یک دفتر خاص به بررسی جنایات نازی ها وجود دارد 14 تحقیقات به ارتکاب جرم در اردوگاه های کار اجباری. با عجله توسط مقامات به بازبینی فایل های قدیمی می آید به دلیل افزایش نگرانی بیش از یهودی ستیزی در اروپا و به عنوان آخرین جنگ جهانی دوم نسل دور می گذرد.

دی این بود که احتمالا یکی از آخرین نازی محاکمه که در دادگاه های آلمان را بشنود از طریق به اتمام آن است.

اکثریت قریب به اتفاق نازی نگهبانان و افسران هرگز محاکمه ایستاده بود. در آلمان در شهر ووپرتال یکی 95 ساله سابق گارد از اشتوتهاف شدند می تواند در میان کسانی که بعد به شارژ اگر دادگاه و قوانین که او برای محاکمه با توجه به Tagesschau.

ویرانی جنگ جهانی دوم در اروپا به پایان رسید 75 سال پیش

سابق نازی ها اردوگاه گارد, زندگی در آمریکا از سال 1959 چهره اخراج

لهستانی قهرمان که داوطلب برای رفتن به آشویتس — و هشدار داد که جهان در مورد نازی ها ماشین مرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de