استمفورد — یک معلم سابق در Cloonan مدرسه التماس کرد گناه نیست به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و اطفاء شهوت با نگاه در طول مختصری از جلسه صبح روز پنجشنبه در استمفورد دادگاه است.

گرگوری کلی, 35, به نظر می رسد قبل از قضاوت بروس Hudock به عنوان مورد منتقل شد به بخش یک دفتر ثبت دعاوی حقوقی که در آن جدی ترین موارد در نورواک-استمفورد قضایی منطقه در حال adjudicated.

کلی که قبلا به عنوان یک مربی در گرینویچ مدارس دولتی گفت: او در نقل مکان کرد به نیوجرسی از محل اقامت قبلی در خم رودخانه لین در ستمفرد.

نظارت دستیار وکیل دولت پل Ferencek که تعقیب صورت نمی بحث در مورد هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد طول کوتاه شنیدن.

Hudock صادر شده و دو محافظ دستور منع کلی از تماس و یا به وسیله دو نفر. دو نفر به نام نمی شد اما کلی اذعان کرد که او می دانست که آنها را پس از نگاه کردن به دستورات حفاظتی.

کلی است که به اتهام پنج فقره درجه دوم در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان دو فقره سوم-در رشته پورنوگرافی کودکان و دو فقره اطفاء شهوت با نگاه. او منتشر شد پس از ارسال $500,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

وقتی پرسیده شد که برای یک نظر کلی وکیل یوجین Riccio گفت: تنها “این موضوع در مرحله مقدماتی.”

پلیس مشغول تحقیق کلی برای بیش از شش ماه قبل از دستگیری او در فوریه. 7. او داشت با بیش از 150 غیر قانونی تصاویر, پلیس گفت:.

پلیس می گویند که آنها دنبال کردن قربانیان سابق معلم ریاضی پس از یک جستجوی گسترده ای از رسانه های اجتماعی. گفتند اعمال اطفاء شهوت با نگاه کلی اتفاق افتاده در خانه و در خانه یکی از قربانیان.

کلی شده است و در مرخصی اداری از استمفورد مدارس از ماه اوت زمانی که تحقیقات آغاز شد.

پس از دستگیری شارون Beadle, روابط عمومی افسر استمفورد مدارس دولتی گفت: این منطقه شده بود همکاری با استمفورد اداره پلیس در سراسر بررسی است.

کلی هم گرینویچ متوسطه اول پسران بسکتبال مربی فصل گذشته مربیگری این تیم از دسامبر سال 2018 به پایان ماه فوریه 2019. قبل از این که کلی مربی بسکتبال برای چندین سال در شرق میانه مدرسه و بعد از آن بود که این مربی برای شرق میانه مدرسه پسران تیم بیس بال در بهار سال 2019 با توجه به ساشا Houlihan سخنگوی گرینویچ مدارس دولتی.

بررسی رهبری استمفورد اداره پلیس ویژه تحقیقات/اطفال جرم واحد در ماه اوت آغاز شد و پس از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان گزارش یک نکته در مورد تصاویر پورنوگرافی کودکان منشاء آن در ستمفرد.

“محققان ترسیم مرتبط با آدرس های IP و سپس اعدام یک حکم جستجو” در کلی آدرس در اوت. 21 پلیس در بیانیه ای گفت. محققان در جریان مسئولان مدرسه در مورد این تحقیقات که روز است.

محققان کشف و ضبط حدود 30 دستگاه های دیجیتال در جریان تحقیقات به پلیس گفت:. به استمفورد پلیس دیجیتال پزشکی قانونی واحد با کمک غرب, ویژگی های تحقیقات واحد و اف بی آی به اتمام پزشکی قانونی بررسی بر روی هر دستگاه.

کلی است که با توجه به عقب در دادگاه مارس 13.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de