استمفورد — پس از بیش از دو سال و صدها نفر از حرکات طلاق بین جنیفر Dulos و Fotis Dulos است در نهایت بیش از.

وجود دارد بیش از 300 حرکات ثبت شده توسط estranged زن و شوهر در طول ستیز طلاق نبرد است که به طول انجامید و حدود دو سال و نیم قبل از او گزارش شده بود گم شده در مه 24, 2019.

از آن پس مقامات نشان داده اند از طریق حکم و اسناد دیگر که کنعان از پنج جنیفر Dulos از آسیب رنج می برد که نمی شد survivable. تحقیقات مربوط به مرگ و ناپدید شدن همچنان ادامه دارد.

هفته گذشته او شوهر جدا آشکار اقدام به خودکشی در فارمینگتون خانه فرود آمد و او را در شرایط بحرانی در UConn سلامت قبل از او airlifted به ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس, n. y. او درگذشت در بیمارستان روز بعد.

جنیفر Dulos برای ثبت طلاق در ژوئن 20, 2017.

که در پرونده او نشان داد که او می دانست که تشکیل پرونده برای طلاق خواهد بود “خشم” Fotis Dulos. او ادعا کرد شوهر او “مقابله به مثل با تلاش برای صدمه زدن به من در برخی از راه.” در پرونده او نیز او را به نام خطرناک و بی رحمانه او ادعا کرد که او “مشمئز کننده توهمات انتقام.”

این جدا زن و شوهر ازدواج کرده بود برای 13 سال است.

مایکل ام البی رئیس اداری قاضی برای مسائل خانوادگی گفت: Hearst, کانکتیکات, رسانه های تابستان گذشته که اکثر خانواده دادگاه حل و فصل در کمتر از یک سال را نمی صدها نفر از براده.

داده های به اشتراک گذاشته شده با هرست, کانکتیکات, رسانه های قضایی شعبه در جولای سال 2019 نشان داد که Dulos’ مورد طلاق می تواند در میان دعوایی همه موارد طلاق در کانکتیکات.

پس از جنیفر Dulos شد گزارش از دست رفته ممکن است آخرین Fotis Dulos شده در رادار از اجرای قانون به عنوان یک مظنون.

او پس از آن-دختر میشل Troconis متهم شدند با دستکاری شواهد و مانع پیگرد قانونی در مدت کوتاهی پس از جنیفر Dulos گزارش شد گم شده است.

اخیرا در Jan. 7, Fotis Dulos بود به اتهام قتل, جنایت, قتل و آدم ربایی در مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos.

همچنین متهم است که در همان روز با توطئه برای ارتکاب قتل شد Troconis و کنت Mawhinney یک دوست و دادستان سابق برای Fotis Dulos.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de