فارمینگتون — غرب هارتفورد املاک و مستغلات مدیریت کارگزار در حال حاضر تبدیل به نقطه کانونی حقوقی کشمکش بین وکلای مدافع برای Fotis Dulos و مادر خود را در قانون در یک نبرد او حل نشده امور مالی.

وکلای مدافع برای Fotis Dulos به دنبال حذف راب Giuffria به عنوان دادگاه منصوب, سرپرست خود جفرسون عبور اصلی برای غرب هارتفورد کارگزار املاک و مستغلات منتشر شد عکس از گاراژ که در آن مشتری خود را آشکار خودکشی رخ داده در Jan. 28 دادگاه اسناد و مدارک گفت.

Fotis Dulos شارژ در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos درگذشت از آشکار انتحاری هفته گذشته به عنوان او مواجه امکان از 6 میلیون دلار اوراق قرضه بودن لغو و در حال ارسال به زندان بازگشت.

پس از مرگ او روز شنبه در یک بیمارستان نیویورک وکلای شده اند مبارزه بیش از املاک خود و امور مالی. او ستیز دو سال طلاق نیز به پایان رسید روز سه شنبه پس از بیش از 300 دادگاه براده های ساخته شده در این مورد پس از جنیفر Dulos به دنبال پایان دادن به ازدواج در ماه ژوئن 2017.

Fotis و جنیفر Dulos در زندگی جفرسون عبور از صفحه اصلی است که شرکت خود جلو گروه ساخته شده است و در حال حاضر در مرکز یک دعوای حقوقی.

Giuffria منصوب شد جمعه توسط هارتفورد برتر قاضی کسر شریف برای حفظ فارمینگتون اموال در برابر خواسته های وکلای هنجار Pattis و مایکل حبیب که نشان دهنده Dulos.

یک وکیل برای جنیفر Dulos’ مادر, گلوریا Farber, معتقد است که Pattis و حبیب هیچ ایستاده در حفاظت از خانه از مشتری خود مرده است.

دو روز پس از Fotis Dulos مرده اعلام شد از آشکار مونواکسید کربن, مسمومیت Giuffria از برگ چای ملک رفت به فارمینگتون خانه با پلیس و عکس جنبه های کلیدی از خودکشی ظاهری با توجه به حبیب در دادگاه مقالات ظ روز شنبه.

فاربر در زمینه مسدود کردن خانه در سال گذشته به عنوان پلیس در ادامه تحقیقات خود را به دخترش پرونده افراد گمشده.

او وکیل ریچارد دادند ادعا در اسناد دادگاه ظ روز شنبه که Giuffria در تلاش بود برای دفاع از اعتبار خود پس از وکلای مدافع برای Fotis Dulos ادعا کرد او بدهکار مشتری خود را زمانی که او توزیع عکس ها و به مصاحبه در روز دوشنبه.

“آنها به طور خاص در مورد اتهام توسط Dulos و مستغلات” Giuffria گفت: در یک ایمیل به Weinstein صبح روز سه شنبه. “من به هیچ وجه مدیون آقای Dulos پول است.”

Giuffria همچنین گفت که او در “توافق کامل” است که او باید در صحبت با رسانه ها ،

هرست کانکتیکات رسانه ای به نام Giuffria به درخواست عکس حدود 1:30 p. m. دوشنبه. Giuffria گفت که تنها عرضه این عکس که نشان می دهد گرافیک تصاویر از گاراژ که در آن آشکار خودکشی رخ داده است اگر او همچنین مصاحبه. هیچ بحث مورد توجه Dulos پول و مصاحبه تنظیم شده برای 4 p. m.

Giuffria کاهش یافته است به مصاحبه حدود سه ساعت بعد پس از Weinstein به او گفت که برای جلوگیری از توزیع عکس و مصاحبه.

“من معتقدم که ما در روند قانونی و من قطعا درک که Farber-Dulos مورد تبدیل شده ملی و بین المللی مورد” Weinstein گفت: Hearst کانکتیکات رسانه ها در روز دوشنبه. “اما وجود دارد یک حس نجابت و حس نزاکت. او حق ندارد به مصاحبه ها و یا عکس ها و من به کارگردانی او را به ارائه هر گونه دسترسی به خانه.”

Weinstein خواسته دادگاه در ژانویه. 29 به تعیین Giuffria که پیش از این عامل برای خانه, به عنوان موقت گیرنده از اموال برای حفظ اقامت و مطمئن شوید که قبوض آب و برق پرداخت می شود.

حبیب ادعا در حرکت خود به Giuffria حذف به عنوان سرپرست از اموال که کارگزار املاک و مستغلات جامعی عکس از خودرو Dulos تقلب برای خودکشی ظاهری و سپس ارائه تصاویر به روباه 61 روز دوشنبه فقط چند دقیقه پس از وکلای هر دو طرف شرکت کننده در یک تلفنی به بحث در مورد قطعنامه فارمینگتون كارها.

کارگزار املاک و مستغلات اقدامات در انتشار عکس ها و ارائه یک مصاحبه “در خدمت هیچ هدف در پیشبرد این محترم دادگاه را به منظور انتصاب آقای Giuffria موقت به عنوان گیرنده” حبیب گفت.

حبیب در ادامه به آن می گویند که “پرهیاهو و آشکار” که Giuffria بود با استفاده از موقعیت خود را به عنوان سرپرست خانه را برای “خود و منافع شخصی برای خود ترویج خود و ملک خود را کسب و کار” و به دست آوردن “شخصی و حرفه ای معروفیت در مطبوعات در پیشبرد خود را به منافع است.”

حبیب استدلال کرده بود هفته گذشته در برابر انتصاب Giuffria به عنوان سرپرست و گفت که کارگزار املاک و مستغلات بدهکار Fotis Dulos پول و نه در خدمت منافع خود را در املاک و.

Dulos درگذشت پنج شنبه در بیمارستان نیویورک پس از درد و رنج از آشکار مسمومیت با مونوکسید کربن. یک نماینده از نیویورک دفتر معاینات پزشکی گفت: علت و نحوه مرگ باید هنوز مشخص نشده است.

در یک یادداشت موجود در ماشین خود Dulos گفت: “من حاضر به صرف حتی یک ساعت بیشتر در زندان است.”

Dulos بود که میله میله به نظر می رسد در دادگاه سه شنبه گذشته برای یک جلسه اضطراری که در آن یک قاضی می تواند باطل خود 6 میلیون دلار اوراق قرضه و فرستاده او را به زندان بازگشت.

Fotis Dulos شده بود در بازداشت خانگی در فارمینگتون خانه پس از شارژ بودن Jan. 7 با جنایت, قتل, قتل و درجه اول آدم ربایی در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im