Fotis Dulos’ وکیل مدافع می خواهید در خانه سرپرست حذف

فارمینگتون — وکیل مدافع برای Fotis Dulos به دنبال حذف این دادگاه منصوب, سرپرست خود جفرسون عبور از اموال پس از غرب هارتفورد کارگزار املاک و مستغلات منتشر شد عکس از گاراژ که در آن مشتری خود را آشکار انتحاری هفته گذشته رخ داده است.

دو روز پس از Dulos مرده اعلام شد از آشکار مسمومیت با مونوکسید کربن, راب Giuffria از برگ چای ملک رفت به خانه با پلیس و عکس جنبه های کلیدی از خودکشی ظاهری با توجه به اسناد دادگاه واصل اوایل روز سه شنبه توسط وکیل مایکل حبیب.

Fotis Dulos شارژ در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos درگذشت از آشکار انتحاری هفته گذشته به عنوان او مواجه امکان از 6 میلیون دلار اوراق قرضه بودن لغو و در حال ارسال به زندان بازگشت.

در حرکت و حبیب معتقد است که کارگزار املاک و مستغلات جامعی عکس از خودرو Dulos تا به حال تقلب برای خودکشی ظاهری و سپس ارائه تصاویر به روباه 61 روز دوشنبه فقط چند دقیقه پس از وکلای هر دو طرف تا به حال شرکت در یک تلفنی به بحث در مورد قطعنامه فارمینگتون كارها.

کارگزار املاک و مستغلات اقدامات در انتشار عکس ها و ارائه یک مصاحبه “در خدمت هیچ هدف در پیشبرد این محترم دادگاه را به منظور انتصاب آقای Giuffria موقت به عنوان گیرنده” حبیب گفت.

حبیب گفت که “پرهیاهو و آشکار” که Giuffria بود با استفاده از موقعیت خود را به عنوان سرپرست خانه را برای “خود و منافع شخصی برای خود ترویج خود و ملک خود را کسب و کار” و به دست آوردن “شخصی و حرفه ای معروفیت در مطبوعات در پیشبرد خود را به منافع است.”

یک قاضی منصوب Giuffria گیرنده از اموال در روز جمعه پس از درخواست از وکیل ریچارد دادند که نشان دهنده Fotis Dulos’ mother-in-law, گلوریا Farber که foreclosing در اموال.

Weinstein تایید کرد که روز شنبه گفت: Giuffria برای جلوگیری از دسترسی به خانه مطبوعات با دادن مصاحبه با حداقل دو کانکتیکات ایستگاه های تلویزیونی و انتشار عکس های او از گاراژ که در آن Dulos داشت.

“من معتقدم که ما در روند قانونی و من قطعا درک که Farber-Dulos مورد تبدیل شده ملی و بین المللی مورد” Weinstein روز دوشنبه گفت:. “اما وجود دارد یک حس نجابت و حس نزاکت. او حق ندارد به مصاحبه ها و یا عکس ها و من به کارگردانی او را به ارائه هر گونه دسترسی به خانه.”

Giuffria کاهش یافته است به نظر در اواخر بعد از ظهر دوشنبه گفت که او دستور داده شده بود توسط وکلای نه به هر گونه مصاحبه.

حبیب استدلال کرده بود هفته گذشته در برابر انتصاب Giuffria به عنوان سرپرست گفت: املاک و مستغلات کارگزار بدهکار Dulos پول و نه در خدمت منافع خود را در املاک و.

پس Dulos درگذشت روز پنجشنبه وکلای شده اند در تلاش برای محافظت از املاک خود را و مرتب کردن امور مالی خود را.

Dulos شده است در مشکل مالی از جمله 2.5 میلیون پرونده های حقوقی علیه او توسط Farber که او را متهم کرد از عدم بازپرداخت وام به املاک و مستغلات شرکت توسعه ميدان ،

Farber نیز foreclosing و به دنبال در اختیار گرفتن اموال در 4 جفرسون عبور. این Farber خانواده قرار داده تا بیش از 2 میلیون دلار در اوراق بهادار و پول نقد به عنوان وثیقه اجازه می دهد Fotis و جنیفر Dulos برای به دست آوردن یک وام مسکن به ساخت خانه اسناد دادگاه گفت.

Farber پرداخت وام مسکن در ماه جولای برای محافظت از خانواده اش به عنوان دارایی ادامه داد: پلیس شدید رسیدگی به نگهداری از او از دست رفته است. Fotis Dulos متوقف شده بود پرداخت وام مسکن در نوامبر سال 2018 به عنوان او و جنیفر Dulos در میان یک دو سال acrimonious طلاق.

حبیب نیز به نمایندگی از Dulos در دوم سلب حق اقامه دعوی اقدام مربوط به یک خانه در 61 Sturbridge هیل جاده در کنعان که شرکت خود را در حال توسعه بود برای فروش. یک گیرنده به مراقبت از آن خانه منصوب شد و در ماه گذشته.

Dulos درگذشت پنج شنبه در بیمارستان نیویورک پس از درد و رنج از آشکار مسمومیت با مونوکسید کربن. یک نماینده از نیویورک دفتر معاینات پزشکی گفت: علت و نحوه مرگ باید هنوز مشخص نشده است.

در یک یادداشت موجود در ماشین خود Dulos گفت: “من حاضر به صرف حتی یک ساعت بیشتر در زندان است.”

Dulos بود که میله میله به نظر می رسد در دادگاه سه شنبه گذشته برای یک جلسه اضطراری که در آن یک قاضی می تواند باطل خود 6 میلیون دلار اوراق قرضه و فرستاده او را به زندان بازگشت.

Fotis Dulos شده بود در بازداشت خانگی در فارمینگتون خانه پس از شارژ بودن Jan. 7 با جنایت, قتل, قتل و درجه اول آدم ربایی در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

با توجه به حکم بازداشت جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی در 8:05 صبح مه 24, بازگشت به ولز لین خانه پس از رها کردن کودکان در یک مدرسه در نزدیکی.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ این حکم نشان می دهد.

Fotis Dulos و دوست دخترش میشل Troconis گرفتار شده بودند در تصویری که شب در هارتفورد آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل جنیفر Dulos’ خون و لباس با توجه به حکم بازداشت. Fotis Dulos ذکر شده در کیسه های در خودکشی او توجه داشته باشید این ادعا که خود را وکلای دفاع جنایی باید توضیح است که تبرئه او. Fotis Dulos ادعا در توجه داشته باشید که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ناپدید شدن همسر خود جدا.

Troconis و وکیل کنت Mawhinney که قبلا نشان داده Fotis Dulos در این دعاوی نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در این مورد.

Troconis و Mawhinney هر دو علت در دولت دادگاه برتر در استمفورد در چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر