Fotis Dulos’ املاک و دستور به پرداخت حدود $2M به Farber خانواده

هارتفورد — املاک Fotis Dulos و شرکت خود را مدیون نزدیک به 2 میلیون دلار به خانواده همسر خود جدا جنیفر با توجه به حکم دادگاه ساخته شده دوشنبه بعد از ظهر.

هارتفورد برتر قاضی دادگاه کسر A. شریف به نفع حکومت گلوریا Farber مادر جنیفر Dulos که گم شده از ماه مه سال 2019 است و تصور می شود مرده در یک جفت مناسب مدنی واصل در سال 2018 است.

مقتدر و مصمم است که Dulos’, کسب و کار, Fore, گروه, حال نقض قرارداد به بازپرداخت $1.74 میلیون بود که قرض داده به او توسط خانواده فاربر. او همچنین حکم داد که Dulos’ و مستغلات و کسب و کار بدهکار خانواده های اضافی $191,000 و موجب خسارت.

یکی از دعاوی ادعا کرد که Fotis Dulos که در ژانویه سال اقدام به خودکشی در فارمینگتون خانه بدهکار Farber خانواده 2.5 میلیون دلار وام به بالا پایان املاک و مستغلات شرکت جلو ،

در دوم طرح دعوی در دادگاه Farber همچنین معتقد Fotis Dulos متوقف بازپرداخت $500,000 وام از خانواده به ساخت فارمینگتون خانه که در آن او و جنیفر Dulos زندگی می کردند تا زمانی که او برای ثبت طلاق در سال 2017.

پرونده های حقوقی مشخص شد تند و تیز براده ستیز دادگاه استدلال و مشخصات بالا و رسوبات در ماه های پس از جنیفر Dulos ناپدید شد.

در دادگاه Fotis Dulos شهادت او و پدرش در قانون تا به حال یک رابطه خوب است. Fotis Dulos همچنین گفت: پس از او فرزند پنجم به دنیا آمد در سال 2010 هیلیارد Farber به او گفت هر گونه پول به او داد و پس از آن نقطه خواهد بود یک هدیه است.

ایمیل وارد شده به عنوان مدرک در دادگاه نشان دادن جنیفر و Fotis Dulos بحث در هفته قبل از او برای ثبت طلاق در ژوئن 2017 $1,250 پرداخت سود ماهانه او تا به حال شده است در $500,000 وام.

بدون پرداخت ساخته شد که پس از ژوئن 2017 وقتی که جنیفر Dulos نقل مکان کرد و با پنج فرزند و اجاره خانه در کنعان. نام او گرفته شد که طرح دعوی در دادگاه و پس از او ناپدید شد. Fotis Dulos شهادت دادند که گلوریا و هیلیارد Farber ساخته شده بود سالانه هدیه به زن و شوهر به پایین آوردن اصل تعادل وام. هدیه متوقف شد و پس از هیلیارد Farber درگذشت و جنیفر Dulos برای ثبت طلاق با توجه به شهادت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>