Fotis Dulos’ خانواده vacates خانه پس از هفته قانونی مبارزه

فارمینگتون — Fotis Dulos’ خانواده خالی خود جفرسون عبور از خانه و یک قاضی منصوب کرده است یک وکیل به عنوان مدیر موقت از املاک دربندی یک هفته از آشفتگی پس از 52 سال را آشکار خودکشی.

هنگامی که او درگذشت در Jan. 30, Fotis Dulos شد متهم به قتل در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos دو سلب حق اقامه دعوی رسیدگی و 2.5 میلیون پرونده های حقوقی ثبت شده توسط مادر خود را در قانون است.

وکلای مدافع برای Fotis Dulos و مادر خود را در قانون گلوریا Farber شده اند مبارزه در دادگاه براده بیش از مراقبت از خود جفرسون عبور از خانه پس از آشکار خودکشی.

Farber پرداخت وام مسکن به, Jefferson, عبور از خانه در ماه ژوئیه پس از دخترش ناپدید شده و سپس در زمینه سلب حق اقامه دعوی رسیدگی برابر Fotis Dulos برای در اختیار گرفتن اموال.

بانک پس انداز از دنبوری نیز آغاز شده سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در Sturbridge هیل جاده اصلی در کنعان که Dulos شد تلاش برای فروش از طریق شرکت خود جلو است. خود شرکت نیز دارای 80 کوه بهار جاده در فارمینگتون و ملک در 585 Deercliff جاده در آون.

بیشتر بخوانید: پلیس: Fotis Dulos می ترسید مرد متهم به تجاوز در اموال خود

ادامه مطلب: وکیل: پلیس به نام پس از Dulos’ خانواده سعی کردم به مبلمان از خانه

ادامه مطلب: Troconis جدید به وکیل می رود به چالش شواهد

یک گواهی حصر وراثت قاضی منصوب کرده است وکیل Christopher J. آغوش رابینسون + کول به مرتب کردن بر اساس Dulos امور از جمله دارایی ها و بدهی ها و سپس تعیین چقدر, اگر هر چیزی را برای او پنج فرزند که در Farber مراقبت از مادر خود ناپدید شده در مارس 24. معلوم نیست که دادگاه تصمیم خواهد گرفت که دائم حضانت کودکان.

فارمینگتون دادگاه انحصار وراثت مقامات کاهش یافته است به نظر آغوش انتصاب. انحصار شنیدن در مورد Dulos و مستغلات خواهد بود برگزار شد.

در آغوش گرفتن است که به خوبی versed در انحصار مهم از جمله رقابت بخواهد و حسابداری با توجه به قانون شرکت وب سایت است. در آغوش گرفتن نیز یک ارشد کمکی استاد حقوق در دانشگاه ایالتی واشنگتن از جایی که او آموخته است البته در انحصار دادخواهی از سال 2007 این شرکت گفت.

وکیل ریچارد دادند که نشان دهنده Farber گفت: در یک گزارش وضعیت به قاضی نظارت های مختلف مدنی موارد مطروحه علیه Dulos که خانواده اش را ترک کرده است, Jefferson, عبور از خانه و کلید تحویل به دادگاه منصوب سرپرست.

سرپرست راب Giuffria غرب هارتفورد املاک و مستغلات مدیریت بروکر به نام فارمینگتون پلیس پنج شنبه پس از او را دیدم مبلمان و موارد دیگر در حال بارگیری به یک ون در حال حرکت در جفرسون عبور از اموال. هیچ آیتمی بودند قرار است برداشته شود تا املاک و حل و فصل شد.

پلیس گفت Dulos’ خانواده را به موارد برگشت داخل خانه و آنها را به دستور ترک نمی کند با هر گونه اموال. دیگر اجرای قانون اقدام گرفته شد.

Guiffria باعث به هم بزنید در اوایل هفته زمانی که او جامعی عکس از محل که در آن Dulos ” آشکار خودکشی رخ داده است و توزیع این تصاویر به کانکتیکات ایستگاه های تلویزیونی. Weinstein سپس دستور Guiffria برای جلوگیری از پخش عکس و صحبت با رسانه ها.

وکلای مدافع برای Dulos مبارزه در برابر انتصاب Giuffria که عامل لیست برای 14,000 فوت مربع-خانه روشن و خاموش در سال های اخیر است. وکیل مایکل حبیب, نمایندگی Dulos در سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در خانه, ثبت, حرکت, دنبال Giuffria را پس از حذف عکس ها در تلویزیون ظاهر شد.

Weinstein ادعا در گزارش وضعیت ظ روز جمعه که از خانواده چپ وجود دارد برجسته مسائل است که نیاز به قاضی توجه است.

جنیفر و Fotis Dulos درگیر شدند در دو سال acrimonious طلاق هنگامی که او ناپدید شده در مارس 24. را رسما رد کرد توسط دادگاه هفته گذشته است.

Fotis Dulos نیز شکایت شده توسط فاربر برای آنچه او ادعا شد 2.5 میلیون دلار در پرداخت وام کسب و کار ساخته شده به خود را بالا پایان املاک و مستغلات شرکت.

حکم دستگیری گفت: پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” برای همسر خود جدا در کنعان خانه او به عنوان کاهش یافته است فرزندان خود را در مدرسه.

در اطراف این زمان او در حال گزارش از دست رفته که پلیس با گفت Fotis Dulos و دوست دخترش میشل Troconis دستگیر شدند و در فیلم در هارتفورد زباله و کیسه های زباله که بعدها مشخص شامل جنیفر Dulos’ خون و لباس.

Fotis Dulos, 52 و Troconis و 45 بودند هر شارژ در سال گذشته با دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی.

در Jan. 7, Dulos نیز به اتهام قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی است. Troconis و Dulos’ دوست نزدیک و دادستان سابق کنت Mawhinney, 54, نیز متهم است که در طول روز با توطئه برای ارتکاب قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>