استمفورد — در یک حرکت ظ اواخر پنج شنبه, وکیل مدافع برای Fotis Dulos به دنبال حفظ همه شواهد پلیس با حضور در مشتری خود را فارمینگتون خانه پس از آشکار اقدام به خودکشی در این هفته.

Fotis Dulos که روز پنج شنبه در بیمارستان نیویورک در سمت چپ توجه داشته باشید بیان او بود و نه درگیر در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos با توجه به سند دادگاه.

“او اعلام بی گناهی خود را بدنام و جنایات شنیع که دولت او را متهم کرد و ادعا کرد که وکلای او باید شواهد و مدارک برای اثبات آن” حرکت می خواند.

با توجه به حرکت توجه داشته باشید در اختیار داشتن یا فارمینگتون یا وزیر امور خارجه و دفاع به دنبال حفظ آن است و همه شواهد دیگر محققان جمع آوری شده در طول جستجو در روز چهارشنبه.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, دولت, پلیس اشاره به عق زدن نظم در صورتی که آنها مانع از بحث در مورد مدارک و شواهد جمع آوری شده در جفرسون عبور صفحه اصلی. وزیر امور خارجه همچنین گفت: جستجو در حکم مهر و موم شده بود.

ادامه مطلب: Fotis Dulos, 52, متهم به قتل همسر جنیفر Dulos می میرد پس از آشکار خودکشی

ادامه مطلب: منبع: با توجه به اعلام بی گناهی خود را در بر داشت در Fotis Dulos’ صفحه اصلی

ادامه مطلب: زنی که نوشته شده Fotis Dulos’ پیوند باقی می ماند و در کنار او در بیمارستان

ادامه مطلب: ‘نگران’ Fotis Dulos به نام ضامن قبل از آشکار اقدام به خودکشی

Dulos, 52 نظر گرفته شد حمایت از زندگی و مرگ او در 5:32 بعد از ظهر پنج شنبه در ژاکوبی مرکز پزشکی. او پرواز وجود دارد بعد از ظهر سه شنبه پس از فارمینگتون پلیس او بی توجه در حال اجرا SUV داخل گاراژ خود را.

Dulos در ابتدا در نظر گرفته مرده تا ضعف پالس شناسایی شد و پس از حدود 30 دقیقه CPR.

وکیل مدافع هنجار Pattis گفت تیم او قصد دارد برای ادامه ساخت درخواست بی سابقه ای داشتن Dulos’ و مستغلات قرار داده شود در دادگاه برای قتل.

Pattis به آن اعتراف خواهد بود “چالش سخت” اما گفته مشتری خود خانواده است “مصمم است که نام او پاک شود.”

Dulos بود در خانه بازداشت و پس از آزادی در تاریخ 6 میلیون دلار اوراق قرضه در قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی اتهام در مرگ همسرش.

اما او می تواند حداقل به طور موقت به عقب فرستاده شده به زندان در مواقع اضطراری پیوند شنوایی نامیده می شد در روز سه شنبه. کارولینای جنوبی شرکت است که ارسال پیوند شد دیگر حاضر به تضمین بودجه با توجه به وثیقه Dulos قرار داده تا از خود تلاش و توسعه املاک و مستغلات کسب و کار با توجه به حرکت ثبت شده در این هفته به لغو اوراق قرضه خود را.

فارمینگتون پلیس انجام یک چک رفاه هنگامی که Dulos موفق به نشان می دهد تا برای شنیدن و او را در بر داشت کردن داخل گاراژ خود را.

هفته گذشته یک استمفورد قاضی سخت تر از محدودیت های Dulos’ بازداشت خانگی جلوگیری از او را از ترک برای کار و فعالیت های مرتبط. قاضی گری سفید تغییر شرایط آزادی او پس از دولت وکیل ریچارد News گفت: Dulos ساخته شده غیر مجاز متوقف و حذف آیتم از یک بنای یادبود برای همسر خود جدا نزدیکی خانه اش.

Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis و 45 بودند در اصل اتهام در سال گذشته با دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در این مورد است.

در همان روز Dulos بود به اتهام قتل Troconis و دوست نزدیک خود و دادستان سابق کنت Mawhinney, 54, بودند هر یک به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل است.

Troconis در خانه بازداشت و پس از منتشر شدن بر 1.5 میلیون دلار اوراق قرضه در حالی که Mahwinney باقی مانده است صالحی: در ازای 2 میلیون دلار اوراق قرضه.

برای اولین بار پس از تحقیقات آغاز شد و بیش از هشت ماه پیش در 469 صفحه از حکم جستجو در مورد اخیرا unsealed.

اسناد و مدارک طرح چگونه پلیس بر این باورند Fotis Dulos, Troconis و Mawhinney اتهام توطئه برای کشتن جنیفر Dulos و سرپوش گذاشتن بر جنایت.

با توجه به حکم بازداشت جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی در 8:05 صبح مه 24, بازگشت به کنعان خانه پس از رها کردن کودکان در یک مدرسه در نزدیکی.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ این حکم نشان می دهد.

Fotis Dulos و Troconis گرفتار شده بودند در تصویری که شب در هارتفورد آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل جنیفر Dulos’ خون و لباس با توجه به حکم بازداشت.

جنیفر Dulos’ خون نیز داشت بر روی صندلی وانت متعلق به یک کارمند Fotis Dulos با توجه به حکم بازداشت. پلیس می گویند Fotis Dulos استفاده از کامیون در روز همسرش کشته شد, حکم دستگیری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de