فرانسه باز می شود آتش سوزی کاوشگر پس از آتش سوزی در کلیسای جامع در نانت

استفان ماه ایسنا

آتش نشانان جمع آوری در یک آتش سوزی در کلیسای جامع سنت پیر و سنت پل در نانت فرانسه در روز شنبه.

پاریس — فرانسه محققان باز یک کاوشگر ممکن است به آتش سوزی روز شنبه پس از یک آتش پاره از طریق بخش هایی از نانت کلیسای جامع در شمال غرب فرانسه آوردن صحنه یادآور سال گذشته دوزخ که تقریبا نابود کلیسای جامع نوتردام در پاریس.

شعله شد و تحت کنترل در آورده و خسارت در نانت کلیسای جامع بود و عمدتا متمرکز در اطراف کلیسا را داشت.

جنایی انگیزه مشکوک شد گفت: Pierre Sennes های نانت دادستان عمومی و انقلاب, به این دلیل که آتش تا به حال سه نقطه شروع در سراسر بزرگ کلیسای جامع که ساخت و ساز آغاز شد و در قرن 15 اما کامل نیست تا زمانی که چهار قرن بعد.

“بررسی باز است و بر اساس این یافته ها پس از کشف سه شیوع آتش فاصله از هم جدا از یکدیگر” Sennes گفت.

“این یک تصادف است. آن را حتی یک امضا,” او گفت: فرانسه
Ouest France روزنامه.

یک متخصص پزشکی قانونی از پاریس عازم نانت با توجه به گزارش های مطبوعاتی.

نزد دیگری کلیسای جامع در شعله های آتش بلافاصله به یاد می آورد مسحورکننده ترور نوتردام آتش در مارس 2019 زمانی که آن را یاد spire جامعی مانند یک مداد و سقوط به فروغ زیر.

[نوتردام به بازسازی شود و مانند قبل]

“پس از Notre Dame Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع, در قلب نانت در شعله های آتش” گفت: رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در روز شنبه در بیانیه ای که در توییتر. “برای حمایت از ما آتش نشانان در نظر گرفتن تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر شهر آمیلیا.”

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس شد و با توجه به وارد در نانت بعد از ظهر شنبه به همراه وزیر کشور Gérald Darmanin و وزیر فرهنگ و ارشاد Roselyne Bachelot.

فوری خسارت به نانت کلیسای جامع شد نه به عنوان شدید به عنوان کسانی که به نوتردام که از دست داده بیشتر از آن سقف و نیاز به سال به تعمیر. دولت فرانسه هفته گذشته اعلام کرد که نوتردام — و به خصوص آن spire — خواهد بود ساخته شده دقیقا به عنوان آنها قبل از.

“آسیب متمرکز شده است در این ارگان بزرگ که به نظر می رسد به طور کامل نابود” لوران Ferlay مدیر کل نانت آتش نشانی به خبرنگاران گفت. “پلت فرم که در آن واقع شده است بسیار ناپایدار و تهدید به سقوط است.”

شنبه نخستین بار نیست که نانت کلیسای جامع مواجه فروغ. در ژانویه سال 1972 خیلی از کلیسای جامع سقف آتش که تعمیر شد پس از 13 سال از نوسازی.

سقوط نوتردام بود یک ضربه بدن به پاریس و همه آن را نشان دهنده

چگونه فرانسه را گریزی به مسابقه جمع آوری داده ها لطمه می زند و آن covid-19 پاسخ

فرانسه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مالیات شراب فرانسه ‘به طور کامل هنوزم’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de