پاریس (ایسنا) – فرانسه coronavirus تلفات پنجم-بالاترین در جهان افزایش یافت بیشتر به آرامی در روز شنبه در حالی که تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه همچنان به سقوط دولت دادهها نشان داد.

تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری افزایش 31 یا 0.1% از روز قبل برای رسیدن به 29,142 با توجه به اطلاعات ارسال شده بر روی وب سایت دولت.

که در مقایسه با 46 مرگ و میر و یا با 0.2% افزایش گزارش روز جمعه.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 افزایش 579 به 153,634 دولت دادهها نشان داد.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه کاهش 35 به 1,059 کمتر از کاهش 69 روز جمعه اما گسترش مداوم قطره در موارد مهم پس از اوج بیش از 7000 در اوایل ماه آوریل.

تعداد کل افراد تحت درمان در بیمارستان برای COVID-19 کاهش یافت 217 به 12,479.

سر یک COVID-19 کمیته علمی ارائه مشاوره به دولت فرانسه روز جمعه گفت که این بیماری تحت کنترل است.

در یکی دیگر از نشانه های این بیماری همه گیر را ebbing پاریس اقتدار پلیس گفت: یک سردخانه موقت راه اندازی در ماه آوریل در یک ساختمان خالی در Rungis عمده فروشی مواد غذایی در بازار جنوب پایتخت شد, تعطیل روز شنبه.

فرانسه در ماه گذشته کاسته چه یکی از دقیقترین مستند رژیم در اروپا شامل رمان coronavirus. این هفته رستوران ها و کافه ها را دوباره باز کرد.

به گزارش رویترز محاسبات اگر احتمالی موارد coronavirus در دراز مدت مراقبت از خانه هستند افزود: فرانسه تعداد کل موارد می ایستد در حدود 190,000 هشتم-بالاترین شمارش در جهان بر این اساس است.

گزارش توسط گاس Trompiz; ویرایش توسط دن Grebler

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de