نیروهای فرانسوی را کشته اند برجسته القاعده رهبر در طول یک مشترک عملیات با غرب آفریقا همکاران در شمال مالی فرانسه را بالا دفاع رسمی جمعه اعلام کرد.

Abdelmalek Droukdel که رهبری این سازمان افراطی را وابسته در سراسر شمال آفریقا و ساحل عاج — و تصور می شود مسئول صدها غیر نظامی و میر در سال های اخیر — درگذشت یکشنبه ،

“تبریک می گویم و تشکر از همه کسانی که فعال اند و انجام این عملیات شجاعانه که شدت حمله این گروه های تروریستی ایم” فلورانس Parly فرانسه وزیر برای نیروهای مسلح.

Droukdel با درگذشت “چند تن از همکاران نزدیک خود را,” او اضافه شده است.

ارتش ایالات متحده ارائه اطلاعات برای ماموریت گفت: سرهنگ کریستوفر Karns ایالات متحده آفریقا فرمان میدهد ،

“این یک مثال عالی از همکاری و مشارکت تا پس از دریافت یک تهدید مشترک او گفت:” در ایمیل.

وی در خصوص پر سر و صدا لحظه به صورت مالی است که در تلاش برای مهار جهان به سرعت در حال رشد شورشیان اسلامگرا و کوروناویروس در همان زمان.

گروه های مرتبط با القاعده و دولت اسلامی راه اندازی روال حملات در سراسر این کشور در روستایی در شمال و مرکز و همه گیر رانده مستندات باید از بین برود معیشت در بیشتر جمعیت در جنوب.

هزاران نفر از معترضان در خیابان های پایتخت باماکو روز جمعه خواستار استعفای رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keïta.

بیش از 20 ، 000 جمع شده بودند با ظهر با توجه به یک صدای جیر جیر از سفارت آمریکا در باماکو.

برخی گرفته بود موضوع را با مالی را ارتباط نزدیک با فرانسه که پس از استعمار ملت اظهار اروپا متحد شده و باعث بیش از آسیب خوب در مبارزه با افراط گرایان.

فرانسه 5,200 نیروهای نظامی در غرب آفریقا بیشتر از هر شریک خارجی کار کرده است و نظامی با Mali پس از شورش ریشه در زمان نزدیک به یک دهه پیش است. (وزارت دفاع گفت: در سال گذشته بود که با توجه به کاهش نیروهای نظامی در منطقه است.)

اما خشونت سر به فلک کشید در سال های اخیر ریختن بیش از مرز به نیجر و بورکینا فاسو. حملات رسید توسط پنج برابر در این کشور از سال 2016 با توجه به سازمان ملل متحد. مرگ و میر در سال گذشته رسیده 4,000.

Droukdel های القاعده رئیس نقشی کلیدی در این گروه افراطی را در تلاش تصاحب مالی در سال 2012 بود که خنثی هنگامی که فرانسه نیروهای مداخله کرد.

او بر این باور بود به یکی از سازمان ترین چاشنی فرماندهان در نیمه خشک منطقه زیر صحرای آفریقا جایی که القاعده و دولت اسلامی — گاهی اوقات کار در شکننده همکاری — به دنبال گسترش نفوذ خود است.

تحلیلگران خواست احتیاط پس از مرگ او را اعلام.

یکی دیگر از رهبر افراطی در مالی Amadou Koufa به نظر می رسد در یک تایید تصویری در سال گذشته تمسخر گزارش می دهد که نیروهای فرانسوی تا به حال او را کشتند.

“فرانسه گفت: آنها به کشته شدن این فرد یا آن فرد و بعد از آن معلوم نیست مرده” گفت: Flore برگر یک تحلیلگر تحقیقات برای کشورهای جنوب صحرای آفریقا در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن است.

در هر صورت کارشناسان می گویند این جنگ به مراتب بیش از.

بیش از 2000 القاعده وفاداران تخمین زده می شود پراکنده در سراسر غرب آفریقا علاوه بر صدها نفر از مبارزان که متعهد شده اند وفاداری به دولت اسلامی.

آنها همچنان به استوک سیتی درگیری بین گروه های قومی — در حالی که ارائه حفاظت به عنوان یک روش استخدام و دوختن بی اعتمادی در دولت گفت: امیلی Estelle تحلیلگر ارشد در بحرانی تهدیدات پروژه در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن است.

“Droukdel نمی کند و نیاز به حضور برای طرح خود را به حرکت به جلو,” او گفت:.

هلیکوپتر سقوط, کشته شدن 13 سرباز فرانسوی در جریان عملیات در مالی

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: داعش شکست خورده است — اما در غرب آفریقا وجود دارد ترس افراط گرایی بدتر خواهد شد

به القاعده تهدید در مالی ارائه یک چالش جدید به سازمان ملل نیروهای حافظ صلح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de