Freightened: قیمت واقعی حمل و نقل (2016)

FREIGHTENED – قیمت واقعی حمل و نقل نشان می دهد در یک بی پروا تحقیقات مکانیک و خطرات حمل و نقل حمل و نقل; همه-اما-صنعت قابل مشاهده است که بی وقفه منابع 7 میلیارد انسان و دارای کلیدی برای اقتصاد ما, محیط زیست و مدل های بسیار از ما بودند.

90 ٪ از محصولات ما مصرف در غرب تولید شده در سرزمین های بسیار دور کردن و برای ما به ارمغان آورد توسط کشتی. حمل و نقل صنعت حمل و نقل است که یک بازیکن کلیدی در اقتصاد جهانی و اشکال ما بر اساس مدل های بسیار از تمدن مدرن; بدون آن غیر ممکن خواهد بود برای تحقق روزافزون مطالبات جوامع ما. در عین حال عملکرد و مقررات از این کسب و کار باقی می ماند تا حد زیادی مبهم به بسیاری از آن هزینه های پنهان را تحت تاثیر قرار همه ما است. با توجه به اندازه و حمل و نقل کشتی های دیگر مناسب و سنتی در شهرستان بنادر; آنها را از چشم های, پشت موانع و نقاط چک. فیلم پاسخ به سوالات مانند: چه کسی را می کشد رشته ها در این چند میلیارد دلار کسب و کار ؟ تا چه حدی کنترل صنعت ما سیاست گذاران? چگونه آن را تحت تاثیر قرار می دهد بالا و پایین آب-خط ؟ و چه زندگی مدرن دریانوردان?

ما را در یک سفر بیش از دریاها و اقیانوس ها FREIGHTENED نشان می دهد در یک بی پروا بررسی چهره های بسیاری از سراسر جهان حمل و نقل حمل و نقل و میریزد نور در عواقب همه-اما-قابل مشاهده میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>