فایل عکس: مردم اجرا از گاز اشک آور آنها به عنوان شرکت در یک ممنوع تظاهرات برنامه ریزی شده در حافظه از آدما ترائوره 24 ساله سیاه فرانسوی که در یک سال 2016 عملیات که بعضی از آنها تشبیه به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده در مقابل دادگاه در پاریس, فرانسه 2 ژوئن 2020. رویترز/Gonzalo Fuentes

پاریس (ایسنا) – پلیس فرانسه با شلیک گاز اشک آور در اوایل روز چهارشنبه برای متفرق کردن معترضان مارک 2016 مرگ یک مرد سیاه و سفید در یک عملیات که برخی از آنها تشبیه به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

رویترز خبرنگاران را دیدم پلیس با استفاده از گاز اشک آور پس از برخی از معترضان شروع آتش سوزی و راه اندازی سنگر در اطراف خیابان de Clichy در شمال پاریس که با آشغال زباله و شیشه های شکسته.

هزاران نفر از مردم مونتاژ زودتر برای تظاهرات در حافظه از آدما ترائوره 24 ساله سیاه پوست فرانسوی که در یک سال 2016 عملیات.

معترضان بودند هجوم نیروهای پلیس و ممنوعیت های اعمال شده به دلیل خطر اختلال و خطر گسترش این رمان coronavirus.

تظاهرات کشیده بودند توجه در رسانه های اجتماعی از مردم در حمایت از “Black Lives Matter” جنبش و کسانی که حمایت آمریکا تظاهرات در پاسخ به مارس 25 کشتار در مینیاپولیس از فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که پس از یک پلیس سفیدپوست دوخته گردن خود را در زیر زانو برای نزدیک به نه ساعت.

ترائوره خانواده سرزنش نیروی بیش از حد در طول بازداشت خود زمانی که او دوخته بود توسط سه ژاندارم. پی در پی آسیب شناسی گزارش های رسیده متضاد گیری بیش از اینکه مرگ او دو ساعت بعد ناشی از خفگی و یا عوامل دیگر از جمله شرایط از پیش موجود.

گزارش Yonathan van der Voort, Matthieu Protard, Monty Kar-گوپتا و Gwenaelle Barzic; ویرایش توسط رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de