دوستان شرکت سازنده Marta Kauffman اذعان کرده او “نمی به اندازه کافی” برای ترویج تنوع نژادی در او نشان می دهد.

Kauffman, که همچنین co-ایجاد فضل و فرانکی خواسته شد در یک مجازی پانل مصاحبه چه او خواست او می دانست که او آغاز شده است.

“من فقط آرزو می کنم من می دانستم که پس از آن چه من می دانم در حال حاضر. من ساخته شده بسیار مختلف تصمیم گیری,” او گفت:.

با وجود موفقیت خود و دوستان مورد انتقاد قرار گرفته است در سال های اخیر خود را برای عدم تنوع حتی توسط خود اعضای بازیگران.

Kauffman اضافه شده در طول سال 2020 ATX تلویزیون جشنواره: “منظورم این است که ما همیشه تشویق مردم تنوع در شرکت ما اما من نمی به اندازه کافی و در حال حاضر من می توانم در مورد فکر می کنم چه می توانم انجام دهم ؟

“چه می توانم انجام دهم متفاوت است ؟ چگونه می توانم اجرای نمایش جدید در راه است ؟ و این چیزی است که من نه تنها آرزو می کنم من می دانستم که زمانی که من شروع به showrunning اما من آرزو می کنم من می دانستم که تمام راه را از طریق سال گذشته است.”

در مصاحبه ای در اوایل این سال, دیوید شویمر – که راس در طنزهای تلویزیونی – پیشنهاد متنوع تر بازسازی.

“شاید باید وجود داشته باشد که همه دوستان و یا همه دوستان آسیایی,” او گفت:. “اما من به خوبی آگاه از عدم تنوع و من مبارزه کرد و برای سال ها به راس تاریخ زنان از رنگ.

“یکی از اولین دوست دختر من تا به حال در این که نشان می دهد یک زن آمریکایی و بعد من مورخ زنان آمریکایی آفریقایی تبار. که بسیار آگاهانه فشار در بخشی از من.”

Lisa Kudrow که قمر بود به تازگی پرسید که چه مدرن روز راه اندازی مجدد از دوستان می خواهم نگاه و گفت: ساندی تایمز: “خوب آن را نمی خواهد همه سفید بازیگران, برای اطمینان حاصل کنید.”

با این حال او اضافه کرد که نشان می دهد از زمان خود: “من مطمئن هستم که چه چیز دیگری اما برای من آن را باید نگاه به عنوان یک کپسول زمان نه برای آنچه که آنها اشتباه است.”

دوستان مسلما یکی از محبوب ترین کمدی در تلویزیون, تاریخ, در حال اجرا برای 10 فصل بین سال 1994 و 2004. آن را از آنجا به دست آورد جدیدی مخاطبان جوان.

بازیگران از دوستان نیز به مجموعه دوباره برای یک unscripted ویژه ای است که خواهد شد نشان داده شده در HBO حداکثر جریان خدمات.

آنها دیده خواهد شد reminiscing در مورد وقت خود را در سری. با این حال تولید شده است به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net