از آکسفورد به یک آزمایشگاه یک مسابقه برای coronavirus واکسن به دست آوردن حامیان

جرالدین امید Ghelli برای واشنگتن پست

محققان کار پنج شنبه در ایتالیا در یک آزمایشگاه در تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن.

پومتزیا ایتالیا — در یک روز در اواسط ماه مارس — به عنوان همه گیر شروع به گرفتن جهان — یک جعبه از دانشگاه آکسفورد وارد یک آزمایشگاه در جنوب رم است.

در آن بسته بندی شده با یخ خشک شد چند کوچک ویال. هر یک برگزار شد چند قطره از “بذر سهام” یک کیت استارتر برای تولید بالقوه واکسن برای رمان coronavirus.

کار شرکت بود به نوبه خود چند قطرات به یک مقدار زیادی به اندازه کافی برای از 13000 نفر — یک مقدار کافی برای انجام در مقیاس بزرگ آزمایش های آشکار در چند قاره است.

[Coronavirus موارد نیست مشخصی به اروپا بازگشایی شد. تئوری های متعددی وجود دارد که چرا.]

“ما واقعا می تواند احساس فشار گفت:” فرانچسکو Calvaruso تولید مدیر ظهور که نیاز به دو ماه به رشد فیلتر و تصفیه آزمایشی واکسن شناخته شده به عنوان AZD1222.

که واکسن مثل همه دیگران طراحی شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر باقی می ماند unproved. اما از آن است که بیشتر در طول فرایند محاکمه از دیگران است و آن را تبدیل به غرب بهترین و شاید تنها شانس برای زنده واکسن قبل از پایان سال است.

آکسفورد تولید شده خود را واکسن برای استفاده در اولین دادگاه کوچک شناخته شده به عنوان فاز اول اما به مراتب بزرگتر در حال انجام آزمایشات — شامل ده ها هزار نفر از مردم — آن را تبدیل به ظهور یک بخش از یک گروه بزرگتر به عنوان شناخته شده IRBM که برای یک دهه است متمرکز بر روی ساخت یک نوع خاص از آزمايش واکسن با استفاده از adenoviruses.

جرالدین امید Ghelli برای واشنگتن پست

این IRBM آزمایشگاه در ایتالیا است که بیشتر در طول فرایند محاکمه برای یک واکسن بیش از دیگران است.

مفهوم داشتن یک واکسن به سرعت — که فرایند آزمایش و تایید به طور معمول طول می کشد یک دهه ممکن است به نظر می رسید خیالی در ابتدای شیوع.

اما با توجه به مقیاس همه گیر و سرعت که در آن دانشمندان در حال مسابقه پیش رو کشورهای اروپایی پوشش تا پشت دانشگاه آکسفورد پروژه گفت: اوایل سیگنال زمینه را برای خوش بینی.

[کشورهایی که آهسته ویروس نگاه به ایالات متحده آمریکا با alarm]

هفته گذشته ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند زده یک معامله برای 400 میلیون دوز تجربی آکسفورد واکسن که اگر ریسکی خواهد بود تولید شده توسط انگلیس و سوئد داروسازی AstraZeneca. آن شرکت نیز رسیده معاملات مشابه با بریتانیا و ایالات متحده که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عرضه کرده است $1.2 میلیارد دلار در بودجه است.

“ما نمی توانیم تصور کنید که تنها به شرط بندی بر روی این واکسن” ایتالیا به, وزیر بهداشت, روبرتو Speranza گفت: در یک مصاحبه. “اما این واکسن دانشمندان ما فکر می کنم می رسند قبل از دیگران. در این لحظه وجود ندارد و دیگر شرکت گفت ما می تواند واکسن تا پایان سال است.”

Speranza, در مراجعه به آزمایشگاه گفت: کارکنان شرکت که “این واکسن ممکن است در میان بسیاری امیدوار کننده است. این برجستگی می دهد به من به فکر می کنم که ما در حال صحبت کردن در مورد شانس برای نجات زندگی انسان.”

جرالدین امید Ghelli برای واشنگتن پست

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza, مرکز, رو, دوربین, تور IRBM آزمایشگاه ظهور.

در مسابقه جهانی برای coronavirus واکسن بیش از 100 آزمایشگاه های دانشگاه ها و شرکت های دارویی را شروع کرده اند در تجربی ماموریت. اما فقط 11 نامزد واکسن با توجه به سازمان بهداشت جهانی رسیده اند به مرحله تست بالینی. چه کسی می گوید که تنها دانشگاه آکسفورد را واکسن رسیده است و آنچه شناخته شده به عنوان فاز سوم نهایی و بزرگترین مقیاس آزمایشی.

ویال تولید شده در این وضعیت باغ علم پردیس در حومه رم در حال استفاده در این دادگاه که در حال وقوع در بریتانیا. AstraZeneca همچنین موفق به کسب تایید برای انجام یک دادگاه در برزیل به دنبال داوطلبان در بخش هایی از جهان که در آن همه گیر است مواج. ظهور نیز تولید دسته ای از دوز است که خواهد شد مورد استفاده در آزمایش در چندین کشور آفریقایی.

[نبرد بیش ماسک: یک داستان آمریکایی]

آکسفورد آزمایشگاه تا به حال یک سر شروع به دلیل آن را در حال حاضر مشغول به کار در یک مشابه مدل دهید واکسن برای سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS یکی دیگر از کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در عربستان سعودی در سال 2012. آکسفورد می گوید آن نامزد جدید واکسن برای ویروس است که باعث covid-19 ثابت موثر و بی خطر با میمون رزوس در اولین مرحله از آزمایش.

“وجود دارد کاملا یک احتمال قوی است که این واکسن به کار خواهد کرد گفت:” والتر carmela di carlo سازمان بهداشت جهانی به دولت ایتالیا مشاور.

اما واکسن است به دور از یک چیز مطمئن شوید که به گفته کارشناسان.

این کار ممکن است یا ممکن است آن تلقیح تنها برخی از کسانی که تزریق می شود. حتی یک بار واکسن باعث می شود آن را به بازار آن ناشناخته باقی می ماند که آیا آن ارائه خواهد شد در دراز مدت حفاظت و یا تنها برای یک یا دو سال. جهان در نهایت نیاز به بیش از یک واکسن به هر حال همانطور که تقاضا افزایش می یابد فراتر از آنچه هر یک شرکت می تواند تولید.

“توقع این است که ما یک محافظ واکسن. احتمالا بیش از یک” گفت: آنتونیو Cassone رئیس سابق عفونی-بیماری بخش در ایتالیا ملی سلامت موسسه. “اما هیچ کس نمی خواهد می دانم در آن زمان چه مدت حفاظت خواهد داشت. ما نمی دانیم که این آنتی بادی مدت. این خواهد بود در عین حال یکی دیگر از پرش به ناشناخته.”

چینی بیوتکنولوژی شرکت دارای گزارش نتایج دلگرم کننده در مراحل اولیه آزمایش های بالینی و نیز میان جلو دونده به کرک واکسن کد. هر کشوری که تولید اولین واکسن موثر کسب درآمد نه تنها یک دوز از غرور ملی اما همچنین می تواند فرصتی برای توزیع اولین دوز به شهروندان خود یک مزیت عمده در بازگشت اقتصادی به حالت عادی.

جرالدین امید Ghelli برای واشنگتن پست

Speranza در دیدار با کارگران در ظهور.

Speranza بهداشت وزیر ایتالیا خواهد بود مایل به نوبه خود به هر کشوری که تولید این واکسن از جمله چین است.

“ما انجام خواهد داد هر آنچه مورد نیاز است برای رسیدن به آن نقطه” حفاظت از مردم است.

استفانیا Di Marco, ظهور, سرب دانشمند گفت: فرآیند تبدیل چند قطره از سهام دانه به سه یا چهار لیتر از واکسن “ساده نیست.” او گفت: دانشمندان تا به حال برای ایجاد شرایط که در آن بذر سهام رشد می کنند به مراتب بزرگتر جرم است. سپس دانشمندان تا به حال برای حذف ناخالصی با استفاده از یک ژل که سويه واکسن از آلاینده ها.

[چهار ستاره قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید اتاق های arrow]

“اگر آن کار نمی کند” او گفت: “این به معنی دو تا سه ماه از کار دور انداخته” و جدول زمانی برای واکسن به تعویق افتاد.

وجود دارد انواع مختلفی از واکسن و یکی از توسعه یافته توسط آکسفورد با استفاده از بهینه سازی نسخه از یک ویروس در شامپانزه ها — چیزی که اگر تزریق به بدن انسان قرار است به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن. شامپانزه ویروس است که لود شده با یک سنتز تولید مثل از coronavirus را مهم ترین سلاح های به اصطلاح سنبله پروتئین است که با استفاده از آن به عنوان یک نیزه برای سلول های انسان است.

هدف Di Marco گفت: “برای بدن به فکر می کنم” خوب این ویروس واقعی است.’ “

جرالدین امید Ghelli برای واشنگتن پست

“اگر آن کار نمی کند. این به معنی دو تا سه ماه از کار انداخته دور” استفانیا Di Marco, رهبری, دانشمند, در, ظهور, می گوید در مورد تلاش برای توسعه یک واکسن.

دانشگاه آکسفورد گفت: این امر نه ارائه اظهار نظر در حالی که دادگاه در حال پیشرفت هستند.

در اواخر آوریل, AstraZeneca اعلام کرد که مقابله با آکسفورد برای توسعه جهانی و توزیع پتانسیل واکسن. در ماه ژوئن این توافق به یک پروانه با یک موسسه در هند است که عرضه دوز پایین و کشورهای با درآمد متوسط. ظهور گفت: در عین حال باید یک شبیه معامله در محل, اما این انتظار برای تولید واکسن آن است که اگر تایید شده توسط تنظیم کننده.

“ما مطمئنا باقی می ماند بخشی از بازی گفت:” پیرو دی لورنزو, IRBM ارشد اجرایی است. “ما پیشنهاد کمک ما به AstraZeneca و دولت ایتالیا و ما در حال انتظار برای آنها را به ما بگویید که چگونه برای ادامه پس از آزمون بیش از.”

“در حال حاضر” او گفت: “ما نیاز به انگشتان ما عبور و رفتن به منتظر پاسخ از علم است.”

یک نویسنده سفر اندیشد کمتر-تلفن همراه آینده

اروپا مناقصه adieu به گونه بوسه در coronavirus سن

رم رستوران ها بازگشایی شده است. را شام بازگشت و یا فقط تحویل رانندگان ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net