از زباله به گنج: تبدیل منفی به مثبت (2020)

در لسوتو—یک کوهستانی کشور احاطه شده توسط آفریقای جنوبی—یک هنرمند به نام Nthabiseng TeReo Mohanela طول می کشد دور انداخته مواد و تبدیل آنها به منحصر به فرد لباس و لوازم جانبی. آموزش افراد جوان و مزایای بازیافت و ایجاد مجدد او تماس او پروژه “از زباله به گنج.”

با TeReo کار به عنوان یک نقطه شروع این فیلم کوتاه به نمایش گذاشته گسترده تر روح reimagination در میان هنرمندان در لسوتو است که با استفاده از خلاقیت برای پاسخ به تثبیت مشکلات اجتماعی: فیلمسازان نشان می دهد باید برای پایان دادن به ازدواج کودکان. نوازندگان نوشتن آهنگ ها در مورد تغییر آب و هوا. کشاورزان جمع آوری دانه برای محافظت از خطر انقراض گونه های درخت. استفاده از طراحان مد برای حفظ سنتی Basotho فرهنگ و چالش مشترک برداشت از آفریقا است.

پروفایل مختلفی از این نوآوران “از زباله به گنج: تبدیل منفی به مثبت” ما را تشویق به گرفتن درس از کسانی که تجدید نظر مجدد و دوباره به منظور ترویج تغییر مثبت است.

کارگردان Iara Lee Editor/DP: Dimo کشورهای

در دسترس با زبان انگلیسی و اسپانیایی و عربی و فرانسوی زیرنویسها. برای زیرنویس: ابتدا با کلیک بر روی دکمه CC سپس تنظیمات زیرنویس و زبان خود را انتخاب کنید.

فرهنگ مقاومت فیلم
فرهنگ مقاومت بنیاد
CoR Facebook | CoR Instagram
Iara Lee Facebook | Iara Lee Instagram

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de