Galwan دره: هند PM مودی می گوید نظامی خواهد شد نگه داشتن مرزهای امن

هند متعهد به دفاع از مرز خود را با نیروی نظامی در صورت لزوم پس از 20 سربازان خود را از کشته در خشونت با نیروهای نظامی در روز دوشنبه.

نارندرا نخست وزیر می گوید: هیچ سرباز خارجی در داخل مرزهای هند و هیچ قلمرو از دست رفته است.

چین را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در مورد آن تلفات پس از درگیری در مناقشه مرزی هیمالیا.

دو هسته ای با قدرت های یکدیگر را متهم به عبور از ضعیف مشخص مرز و تحریک به مبارزه با.

هند گفته است که هر دو طرف متحمل تلفات در طول جنگ در Galwan دره در Ladakh.

  • هند و چین تطهیر گزارش از سرباز انتشار
  • جعلی اخبار در مورد هند و چین مرز برخورد

در یک بیانیه تلویزیونی روز جمعه آقای مودی گفت که هند نیروهای مسلح شده بود “با توجه به دست به همه اقدامات لازم” برای حفاظت از سرزمین های هندی.

“کل کشور است صدمه دیده و عصبانی اقدامات انجام شده توسط چین,” او گفت: “هند می خواهد صلح و دوستی اما حفظ حاکمیت مهمترین است.”

آقای مودی در ادامه می گویند که زیر روز دوشنبه درگیری “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر”.

کشنده حادثه بود که مبارزه بدون هر گونه سلاح گرم به دلیل یک سال 1996 توافق محرومیت اسلحه و مواد منفجره از منطقه نیز گزارش مجروح حداقل 76 دیگر سربازان هندی.

یک تصویر پدید آمده است که در روز پنج شنبه ظاهرا نشان داد برخی از سلاح های خام مورد استفاده در مبارزه است.

این عکس که به نظر می رسد برای نشان دادن میله آهن نکردم با ناخن تصویب شد به BBC توسط یک مقام ارشد نظامی هند رسمی در هند و چین مرز که گفت: سلاح های استفاده شده توسط چینی ها.

تصویر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر در هند باعث خشم بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی. نه چینی یا هندی مقامات اظهار نظر در آن است.

گزارش های رسانه ها گفت: نیروهای درگیر در پشته در ارتفاع نزدیک به 4,300 m (14,000 ft) در شیب تند زمین با برخی از سربازان در حال سقوط به سرعت در جریان Galwan رودخانه در درجه حرارت زیر صفر.

چرا که وجود دارد هیچ اسلحه ؟

این Galwan دره رودخانه در Ladakh با آن آب و هوای خشن و ارتفاع بالا زمین نزدیک به عکاسی چانه یک منطقه مورد مناقشه ادعا توسط هند اما تحت کنترل چین است.

این نخستین بار نیست که دو هسته ای همسایگان مبارزه کرده اند و بدون معمولی اسلحه در مرز. هند و چین که سابقه صورت آف با هم تداخل دارند و ادعای ارضی در طول بیش از 3,440 متر (2,100 مایل) ضعیف کشیده لاک جدا کردن دو طرف است.

آخرین شلیک در مرز اتفاق افتاده در سال 1975 زمانی که چهار سربازان هندی کشته شدند در یک کنترل از راه دور عبور در شمال شرقی ایالت آروناچال پرادش. برخورد شد و گوناگون شرح داده شده توسط دیپلمات سابق به عنوان یک کمین و تصادف. اما هیچ گلوله شلیک نشده است پس از.

در ریشه این یک سال 1996 توافق دوجانبه است که می گوید: “نه طرف باید باز آتش… انجام عملیات انفجار و یا شکار با اسلحه یا مواد منفجره در عرض دو کیلومتر از خط کنترل واقعی”.

اما وجود داشته اند دیگر تنش و درگیری در امتداد مرز در هفته های اخیر. در مارس هندی و چینی سربازان رد و بدل ضربات فیزیکی در مرز در Pangong دریاچه نیز در Ladakh, و در شمال شرقی هند دولت هند صدها مایل به شرق است.

هند را متهم چین از ارسال هزاران نفر از نیروهای خود را به این Galwan دره و می گوید چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع (14,700 مایل مربع) از قلمرو آن است. چندین دور از مذاکرات در سه دهه گذشته نتوانسته اند به حل و فصل اختلافات مرزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de