گامبیا خواسته های کاوشگر پس از شلیک پلیس آمریکا مرده دیپلمات پسر

گامبیا خواستار یک “معتبر” بررسی پس از یک دیپلمات ایرانی به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط پلیس آمریکا.

سی و نه سال Momodou Lamin Sisay به ضرب گلوله کشته شد و پس از یک تعقیب و گریز خودرو در گرجستان در صبح روز جمعه با توجه به تحقیقات مقدماتی توسط گرجستان دفتر تحقیقات (GBI).

او مرده در صحنه است. پلیس گفت که او تا به حال تولید شده از یک تفنگ.

تیراندازی می آید در میان اعتراضات گسترده پس از ما افسر پلیس کشته جورج فلوید هفته گذشته است.

  • پوشش زنده از تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ
  • آخرین به روز رسانی از سراسر آفریقا

چه اتفاقی افتاد به Sisay?

گرجستان محققان گفت که در حدود ساعت 03:49 صبح یک افسر پلیس در اسنلویل گرجستان اقدام به متوقف کردن وسیله نقلیه خود را, اما این خودرو را متوقف نمی کند و پیگیری در گرفت.

“ماموران با نزدیک شدن به خودرو و به دستورات کلامی برای راننده به نشان می دهد دست خود را. راننده منطبق نیست… راننده با اشاره از یک تفنگ دستی در افسران. افسران اخراج در راننده و عقب کشیده به پوشش پشت خود را به گشت و وسایل نقلیه” محققان گفت.

یک تیم Swat نامیده می شد و “در بن بست راننده اشاره کرد سلاح های خود را و اخراج در سوات افسران. یکی GCPD SWAT افسر شلیک سلاح خود را” به آنها اضافه شده است.

Lare Sisay قربانی پدر که با این نسخهها کار در سازمان ملل متحد گفت: پلیس انجام نمی به اندازه کافی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل این وضعیت و نیز مورد مناقشه است که او تا به حال یک تفنگ با توجه به رسانه های محلی.

“ما را فراموش مستقل کالبد شکافی و ما می خواهید برای دریافت یک محقق خصوصی برای بررسی شرایط از مرگ او و در صورت لزوم استخدام یک وکیل به شکایت گرجستان پلیس ایالتی. ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را به” نقطه روزنامه به نقل از او عنوان کرد و گفت.

روز سه شنبه در آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه خواسته سفارت خود در واشنگتن DC به “شرکت مربوطه مقامات ایالات متحده از جمله وزارت امور خارجه به دنبال شفاف و معتبر و با هدف بررسی”.

آقای Sisay نام استفاده شده است در رسانه های اجتماعی پست های این هفته حمایت از کمپین علیه خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

تظاهرات شده اند در حال وقوع در سراسر آمریکا پس از مرگ آقای فلوید یک آفریقایی-آمریکایی که پس از فوت یک افسر پلیس درک چوین نگه داشته و زانو خود را بر روی گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

آقای چوین شده است اخراج از نیروی پلیس و به اتهام قتل.

جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر