Gambian مرد به اتهام در آمریکا با شکنجه از کودتای پلاتر

یک Gambian مرد زندگی در ایالات متحده شده است به اتهام شکنجه زندانیان سیاسی در کشور خود را پس از یک کودتای شکست خورده در سال 2006.

مایکل سنگ کوریا, 41, یک عضو از ترس شبه نظامی واحد شناخته شده به عنوان “Junglers”.

از آن شده است به عنوان یک “ضربه” تیم ملی” برای پس از آن رئیس جمهور یحیی Jammeh.

آقاي Correa گفته شده است که وارد آمریکا در سال 2016 به عنوان محافظ برای گامبیا معاون اول رئیس جمهور در سفر به سازمان ملل متحد اما به خانه بازگشت نیست.

به زودی پس از رئیس جمهور Jammeh از دست داد انتخابات ریاست جمهوری. او در ابتدا سعی در گسترش خود را 22 سال حکومت اما مجبور شد که غرب و کشورهای آفریقایی ارسال نیروهای نظامی به این کشور کوچک.

چگونه بود کوریا در بر داشت ؟

آقاي Correa مشغول به کار بود به عنوان یک کارگر در شهر دنور قبل از او دستگیر و بازداشت شده توسط مقامات مهاجرت از یک سال پیش با توجه به کلرادو بالا دادستان Jason دونن.

آقاي Correa است به طور خلاصه به نظر می رسد در دادگاه در آمریکا در یک تعداد از توطئه برای ارتکاب شکنجه و شش فقره تحمیل شکنجه.

“به عنوان دادستان فدرال ماموریت ما این است که به دنبال بی عدالتی و برای پاسخگو کسانی که تداوم آن بدون در نظر گرفتن که در آن رخ می دهد” گفت: آقای دونن.

او گفت: Gambian ملی متهم شد و تحت یک قانون فدرال که تنها شده است با استفاده از دو بار قبل از اجازه دادن به اتباع خارجی مظنون به ارتکاب شکنجه در کشورهای دیگر برای محاکمه در ایالات متحده است.

“ما نه تنها برگزاری پاسخگو یک مرد است که گفته می شود مرتکب اعمال وحشتناک از شکنجه علیه مردم خود اما نشان دادن به مردم گامبیا و در واقع کل جهان است که ایالات متحده آمریکا برای حاکمیت قانون و در برابر کسانی که سوء استفاده از حقوق بشر” به خبرنگاران گفت:.

در گامبیا یک حقیقت و آشتی غرامت کمیسیون (TRRC) است که به بررسی نقض حقوق بشر متعهد در طول Mr Jammeh حکومت از جمله فراقانونی و شکنجه و بازداشت های خودسرانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de