بازی Watch/ اجرای زیبای

اجرای زیبای

Shailyn Pinkney, East Hartford: این دانشجوی سال دوم بود 22 امتیاز 12 ریباند و 4 دزد به شرق هارتفورد ناراحت سپس شماره 2 NFA, 54-38.

ناتاشا ریورا انسنیا: ریورا ماند داغ با یکی دیگر از دو دو این بار با 22 امتیاز و 12 ریباند به عنوان بخشی از یک 64 -44 پیروزی برابر سیمور.

Caitlyn شکار شیهان: تیتان رفت و به 13-3 ضرب و شتم Hillhouse 63-47 پشت 21 نقطه از تاریخ ،

سارا Wohlgemuth دست: ارشد گارد ریخت و در 28 امتیاز منجر No. 9 دست به یک پیروزی بیش از Amity 60-45.

مولی سپر Coginchaug: سپر تا به حال 14 امتیاز و 10 ریباند در 49-28 ناراحت برنده بیش از Cromwell, خوراکی Panthers 52-بازی برنده خط خط در خط ساحلی.

Cami Pasqualoni شرق کاتولیک: Pasqualoni ثبت نام دو دو با 20 امتیاز و 10 ریباند در یک 54-40 برنده بیش از گلستنبوری.

ارین هریس نوتردام-Fairfield: هریس چراغ شماره 1 Lancers فوران چاه نفت برنده 88-37 بیش Masuk با 22 امتیاز و 4 پاس گل.

سابرینا سولر, Newington: ارشد تا به حال دو دو با 18 امتیاز و 10 پرتاب ریباند به عنوان شماره 5 Newington ضرب و شتم پلینویل 53-36.

Jayda Johnson, Hamden Hall: Johnson مجموعه حرفه ای-بالا با 34 امتیاز به عنوان بخشی از یک 63-39 برنده بیش هاپکینز در FAA بازی.

Krystalee فرناندز انسنیا: فرناندز رفت برای 38 امتیاز در یک 68-57 انسنیا پیروزی بیش از آکسفورد.

آریانا Gerig استیپلز: Gerig به ثمر رساند 11 امتیاز در سه ماهه سوم به عنوان بخشی از 20 نقطه تلاش به عنوان شماره 2 اساسی ضرب و شتم استمفورد 60-31.

بازی به تماشای

استمفورد در Norwalk, دوشنبه, 7: یکی از FCIAC بهترین رقابت های این چند فصل گذشته این تیم آمده در بسته سوم در جدول رده بندی لیگ.

Nonnewaug در شمال غربی سه شنبه, 7: Nonnewaug در زمان یکی از اولین 36-32 این زمان برکشایر لیگ به طور منظم فصل عنوان آویزان در تعادل می باشد.

کانتون در فارمینگتون, چهار شنبه, 6:45: کانتون است 2-2 خارج از NCCC یک پیروزی در اینجا به آنها می دهد یک رکورد برنده خارج-از-کنفرانس. رزمندگان موفق به کسب 15 in-a-row ورود به هفته.

شرق کاتولیک در برلین پنج شنبه, 6:45: No. 9 برلین نیاز را به نفع خود به امن دانه بالا در کلاس MM حالت مسابقات. شرق کاتولیک تضعیف شده کمی پس از خارج شدن به شروع سریع حذف 3 از 5.

مورگان در Cromwell, دوشنبه, 7: بعد از دیدن آن 54-بازی برنده خط خط ساحلی جامعی در هفته گذشته کرامول نیاز به یک پیروزی برای قفل کردن نقطه بالا در خط ساحلی مسابقات است. کرامول ضرب و شتم مورگان 48-29 در اولین دیدار این فصل است.

سنت پل در نوگتوکک, پنج شنبه, 7: St. Paul خواهد بود به دنبال پایان شکست نخورده در NVL. شاهین برنده 15-مستقیم به عنوان آخرین هفته از فصل به طور منظم در NVL.

سنت جوزف در ریجفیلد, پنج شنبه, 7: St. Joe شده است یک داستان موفقیت این زمستان است اما در عین حال به ضرب و شتم یک FCIAC تیم محدود برای کنفرانس مسابقات است. هر دو تیم نیاز به پیروزی در اینجا به میان final 8 در لیگ.

Kolbe کلیسای جامع در نیوزیلند, جمعه, 7: Kolbe پرواز تحت رادار در SWC این فصل اما یک پیروزی بیش از نوتون می تواند به معنای شماره 2 دانه در کنفرانس مسابقات است. کوبه موفق به کسب 11-راست می زنیم به هفته.

NFA در بیکن آکادمی, جمعه, 7: بیکن تنها از دست دادن فصل آمد به NFA, 46-28. NFA است که به دنبال به دوباره بجای اول برگشتن از آن برای اولین بار از دست دادن پس از 12 بازی برنده خط خط.

ویلبر صلیب در دست, جمعه, 7: صلیب زدم دست از SCC نیمه نهایی فصل گذشته. دست به دنبال قفل کردن دانه بالا که در مسابقات این فصل است.

—اسکات اریکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>