گاراژ آتش خال خال خاموش با تشکر Belltown رئیس

استمفورد — آتش نشانان در خاموش کردن آتش سوزی در یک گاراژ فلفل ریج جاده سهشنبه شب با توجه به Belltown Volunteer Fire Department.

Belltown رئیس جان Didelot “متوجه یک مقدار غیر معمول از دود در منطقه فلفل ریج جاده و نقره Hill Lane” در راه خانه خود را از خانه آتش شب جمعه, آتش, مقامات گفت: در یک نسخه.

“تحقیقات بیشتر نشان داد سنگین دود سیاه که از گاراژ و توسعه گاراژ آتش سوزی در 174 فلفل ریج جاده” مقامات گفت. “رئیس Didelot مطلع اعزام به انتقال کار آتش و حذف دو سرنشینان بودند که در تلاش برای خاموش کردن آتش خود را.”

Belltown آتش نشانان وارد صحنه در دو دقیقه و 18 ثانیه با توجه به انتشار و سپس “سرعت پایین زدم آتش است.” خدمه برای بررسی گسترش و تهویه مناسب خانه است.

استمفورد آتش نشانان همچنین در پاسخ به کمک آتش, مقامات گفت.

آتش نشانان قادر به ترک صحنه و بازگشت به خدمات در کمتر از یک ساعت با توجه به انتشار.

“چشم های تیز و سریع کار توسط Belltown اعضای نگهداری این آتش را از تبدیل شدن به بیشتر قابل توجه” مقامات گفت. “(الف) درست است به عنوان مثال ‘همسایه, کمک به همسایه!'”

به استمفورد آتش مارشال را در حال حاضر در حال بررسی علت آتش سوزی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>