گارتنر: PC محموله های رها در سه ماهه اول با توجه به کروناویروس

استمفورد — آمار coronavirus همه گیر در سراسر جهان محموله های PC در سه ماهه اول سال 2020 کاهش 12 درصد در سال بیش از سال, با توجه به گزارش منتشر شده در این هفته توسط Stamford مبتنی بر مشاوره و تحقیقات شرکت گارتنر.

در حالی که نزدیک به 52 میلیون واحد حمل شد در سه ماهه گذشته به بازار PC هنوز هم با تجربه خود بیشترین کاهش از سال 2013 — رکود آمد که پس از سه مستقیم و چهارم از رشد.

“مهم ترین عامل موثر بر برای PC حمل و نقل و کاهش coronavirus شیوع بیماری که منجر به اختلال در هر دو سمت عرضه و تقاضا از رایانه های شخصی” Mikako Kitagawa مدیر پژوهش در گارتنر در بیانیه ای گفت. “پس از اولین مستند در چین در اواخر ماه ژانویه وجود دارد پایین تر PC حجم تولید در ماه فوریه است که تبدیل به تدارکات چالش است.”

در همان زمان تولید کنندگان PC نمی تواند نگه دارید تا با موج تقاضا از کارگران از راه دور و آنلاین کلاس های درس پس از coronavirus مربوط به مستندات تصویب شد در کشورهای دیگر با توجه به Kitagawa.

با وجود coronavirus تاثیر سه فروشندگان ترکیب برای 66 درصد سهم بازار در مقایسه با اندکی بیش از 60 درصد در سه ماهه اول سال 2019.

خیر خود را حفظ شماره 1 موقعیت در سراسر جهان بازار PC اما آن محموله کاهش یافته است 3 درصد در سال بیش از سال.

بعد آمد HP که متحمل شده 12 درصد کاهش پس از سه فصل متوالی رشد.

شماره 3 دل تنها بالا فروشنده به رکورد سال بیش از سال رشد با 2 درصد سربازان ارتش.

“این سه ماهه فروشنده نتایج تاکید بر رشد اقتصادی عدم قطعیت که در حال محکم کردن کامپیوتر صرف به ویژه در میان کوچک و متوسط کسب و کار” Kitagawa گفت. “این عدم قطعیت همراه با پایان ویندوز 10 ارتقا در اوج است و باعث شرکت به تغییر آن بودجه به دور از رایانه های شخصی و سوی استراتژیک تداوم کسب و کار برنامه ریزی. ما شروع به دیدن شرکت ها و مصرف کنندگان به طور یکسان خود را گسترش PC چرخه زندگی بر اساس دائمی تر به عنوان آنها تمرکز بر حفظ پول نقد است.”

منطقه ای و نتایج متنوع به دلیل متفاوت جدول زمانی برای زمانی که این بیماری همه گیر آمار هر بخشی از جهان است.

ایالات متحده در بازار PC رشد 0.8 درصد آن را به عنوان ثبت در مجموع حدود 11 میلیون محموله.

Dell و HP تغییر نقاط در بازار ایالات متحده است. دل گرفت و سرب با 31 درصد بازار آمریکا به اشتراک گذاری آن را به عنوان حمل حدود 3.5 میلیون واحد وجود دارد.

ناشی از ظهور این بیماری همه گیر در چین در اطراف نوبه خود از سال منطقه آسیا و اقیانوس آرام پایدار سخت ترین ضربه با 27 درصد کاهش است.

[email protected]; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>