نسل سبز جدید مقابله

نسل سبز جدید برای مقابله با یک فیلم در مورد تاریخی جوانان-رهبری جنبش برای جلوگیری از بحران آب و هوا و تبدیل امریکا است. تیم ما شما را دعوت به تماشای این هیجان انگیز (25 دقیقه) دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن آنلاین در دسترس به طور انحصاری در این آشفته زمان از COVID-19 بیماری همه گیر. تمام درآمد حاصل از اجاره به کمک پایان از ویژگی های فیلم است.


خلاصه داستان:
نسل سبز معامله جدید است که از ویژگی های فیلم مستند در مورد جوانان-رهبری جنبش است که مبارزه برای مقابله با بحران آب و هوا و نابرابری اقتصادی در میان مخالفت شدید.

ما یک گروه متنوع از برنده جایزه فیلمسازان & گوهای بی نظیر پشت صحنه دسترسی به نیروهای محرک پشت بزرگترین جنبش سیاسی در یک نسل. این مستند که حفاری های عمیق به حرکت مدنی در حمایت از سبز معامله جدید – پیشنهاد بسته فراگیر اصلاحات اقتصادی و اجتماعی است که با هدف مقابله با تغییر آب و هوا و نابرابری اقتصادی در یک سقوط کرد از بین بردن.

به کارگردانی سام Eilertsen


اگر شما علاقه مند در ساخت اضافی سهم به سمت کمک به ما در پایان فیلم شما می توانید کمک مالی از طریق پی پال: PayPal.من/TikkunOlamFilms

و یا تماس با ما برای اطلاعات در مورد چگونه به ایجاد یک معافیت مالیاتی کمک مالی (مستقر در ایالات متحده تنها): [email protected]

و لطفا دنبال همراه و پیگیری پیشرفت ما در رسانه های اجتماعی!

توییتر: twitter.com/GenerationGND

FACEBOOK: facebook.com/GenerationGND/

INSTAGRAM: instagram.com/generationgnd/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de