پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

واشنگتن اسقف اعظم کاتولیک به شدت مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به حرم به عنوان ناآرامی های مدنی همچنان در ایالات متحده بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

بازدید “سوء استفاده” و “دستکاری” سنت جان پل دوم ملی حرم اسقف اعظم ویلتون Gregory D. گفت که او در بر داشت آن را “گیج کننده و قابل سرزنش”.

خشم بیش از کشتن جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان سیستمیک بی عدالتی در حال دامن زدن تظاهرات فیلم ساز اسپایک لی به بی بی سی گفت در یک مصاحبه.

روز دوشنبه آقای ترامپ تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب اختلالات تعهد به “تسلط بر خیابان.”

مسالمت آمیز و خشونت آمیز اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مارس ادامه داد: یک شبه.

رئیس جمهور گفت که استقرار ارتش اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات.

اما در روز سه شنبه حداقل یک شهر شهردار را رد کرده و استفاده از گارد ملی و نیروهای نظامی.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن انتقاد آقای ترامپ برای استفاده از بحران به درخواست تجدید نظر به هواداران خود گفت که او “در خدمت احساسات خود را از پایگاه”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ده ها تن از مردم مجروح شده اند که مقامات با استفاده از گاز اشک آور و زور برای متفرق کردن تظاهرات که جاروب بیش از 75 شهرستانها.

در روز سه شنبه در لاس وگاس کلانتر گفت: یک افسر کشته در تیراندازی پلیس اقدام به متفرق کردن جمعیت و چهار افسر مجروح شدند روز دوشنبه در سنت لوئیس ،

جورج فلوید مرگ

آنچه را که رهبران مذهبی گفت ؟

در بیانیه ای پیش از سفر رئيس جمهور به سنت جان پل دوم ملی حرم اسقف اعظم ویلتون Gregory D. گفت: آن را نقض کلیسا مذهبی اصول است.

کاتولیک ها باید دفاع از حقوق همه مردم است.

اسقف اعظم نیز محکوم پرقدرت پاکسازی از تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید روز دوشنبه به اجازه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از یک کلیسا که در آن او در یک کتاب مقدس در مقابل جمع را فشار دهید.

سنت جان پل “نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت پراکنده و یا ارعاب [معترضان] برای فرصت عکس در مقابل محل عبادت” او نظر داد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ از وابستگی مذهبی شده است مورد استقبال طیف وسیعی از روحانیون به عنوان ملت در تلاش برای مدیریت چالش های دوقلو از یک بیماری همه گیر و گسترده اعتراض سیاسی.

رئیس جمهور تهمت نمی کند متعلق به یک جماعت خاص فقط گاهی حضور یک سرویس و بارها گفته است که او نمی خواهم از خدا آمرزش بخواه.

اما در حالی که او ممکن است در نظر نمی کلیسا ضروری برای زندگی شخصی خود ممکن است در عین حال با نگه داشتن کلید به آینده سیاسی خود.

در سال 2016 آقای ترامپ برنده 81 درصد از سفید انجیلی آرا و نظرسنجی های خروج یافت که کاتولیک ها او را حمایت بیش از هیلاری کلینتون 60% به 37%.

بیشتر بخوانید از مارتین بشیر.

اسقف اعظم گرگوری اولین آفریقایی-آمریکایی به رهبری اسقف نشین.

حرم اجرا توسط شوالیه های کلمبوس یک مرد کاتولیک سازمان است که برای لابی سیاسی محافظه کار باعث می شود.

واشنگتن به کلیسای اسقفی درمسیحیت اسقف Mariann زمانی مشخص نیز محکوم کرد رئیس جمهور اقدامات است.

در انگلستان به اسقف اعظم یورک و Canterbury گفت: ناآرامی ها در معرض “مداوم شر سفید برتری”.

چه در تظاهرات?

هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز ناآرامی ادامه داد: در ده ها تن از شهرستانها دوشنبه شب با قسمت از غارت.

  • گارد ملی و ارتش نباید از آمدن به شهر نیویورک گفت: شهردار, بیل د Blasio
  • پس از این شهر یاد فروشگاه میسی و دیگر مغازه ها را غارت کردند, نیویورک, فرماندار اندرو کومو انتقاد پلیس برای “انجام شغل خود را”. نزدیک به 700 دستگیری ساخته شد در روز دوشنبه
  • حکومت در شهر نیویورک در حال گسترش به یکشنبه و همچنین در فیلادلفیا تا پنج شنبه
  • در شیکاگو دو نفر کشته گزارش شده است در میان ناآرامی اگر چه این شرایط معلوم نیست
  • رئیس پلیس در لوئیزویل کنتاکی شده است یک روز پس از مأموران اجرای قانون اخراج به یک جمعیت در شب یکشنبه کشته شدن صاحب یک کسب و کار در این نزدیکی هست
  • استرالیا PM اسکات موریسون خواستار رسیدگی به اتهام حمله به پلیس از دو استرالیایی روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در واشنگتن دی سی
  • کانال های موسیقی و مشاهیر متعهد شده اند به علامت خاموشی پنج شنبه, توقف هشت دقیقه – طول زمان یک افسر پلیس به زانو در آقای فلوید گردن

چگونه تظاهرات آغاز شد ؟

تظاهرات آغاز شد و پس از یک ویدئو نشان داد آقای فلوید, 46, دستگیر شدن در مینیاپولیس در 25 مه و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر درک چوین با اتهام سوم-قتل درجه و ظاهر خواهد شد در دادگاه در هفته آینده. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده است.

این فلوید مورد پرسیده است دیرینه خشم بیش از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید و نژاد پرستی. این شرح موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده سیاه زندگی مهم جنبش است.

برای بسیاری از خشم نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض نیست حداقل در مینیاپولیس خود را.

روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در شهرها و ایالات متحده برای استقرار گارد ملی ذخیره نیروی نظامی است که می تواند به نام به دخالت داخلی در شرایط اضطراری “در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان”.

آقای ترامپ گفت: “همه آمریکایی ها به درستی بیمار و شورش توسط, وحشیانه, مرگ جورج فلوید” اما گفت که حافظه خود را نمی باید بود “غرق توسط اوباش عصبانی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او گفت: اگر یک شهر نیست “اقدامات لازم… پس من استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

به منظور است که گام های رئیس جمهور که به استناد قیام عمل می کنند که در برخی از شرایط برای اولین بار نیاز به یک درخواست از دولت فرمانداران برای او را به انجام این کار.

این قانون به گذشته استناد در سال 1992 در طول شورش در لس آنجلس پس از تبرئه از چهار افسر پلیس به اتهام آزار سیاه رانندگان رادنی کینگ.

چگونه است که ناآرامی های آسیب دیده شما ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de