جورج فلوید مرگ: مینیاپولیس, میزبان اولین یادبود رویداد


صدها نفر از مردم در حال انتظار برای شرکت در یک مراسم یادبود در مینیاپولیس برای آمریکایی های آفریقایی تبار جورج فلوید که در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

مرگ فلوید که گردن دوخته بود تحت یک افسر زانو را برانگیخته بزرگ اعتراض به نژادپرستی پلیس و قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

ادای احترام می آید با وجود ترس بیش از coronavirus در اجتماعات بزرگ.

اتهامات جدید اعلام شد و در روز چهارشنبه در برابر تمام چهار نفر از این شرکت اخراج افسران حاضر در Floyd مرگ است.

اتهام درک چوین شده بالا به قتل درجه دوم در حالی که سه تن دیگر از افسران قبلا خالی چهره فقره کمک و معاونت در جرم قتل.

اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات طی هشت روز مسالمت آمیز است اما برخی از خشونت تبدیل شد و حکومت تحمیل گردیده و در تعدادی از شهرستانها.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و مگان, دوشس ساسکس در میان ارشد, چهره های عمومی است که باید خود را ارائه پشتیبانی به معترضان.

آنها پیوسته در جمعه سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, که او نیز خود را مورد حمله قرار سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او دامن زده بخش بود و آزار اقتدار خود را در واکنش به تظاهرات.

چه اتفاقی می افتد در یادبود?

این رویداد در شمال شهر مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت اولین بار است که از چند به افتخار او.

جانباز حقوق مدنی مبارز برگرد Al Sharpton را تحویل مداحی برای دو ساعته که شروع خواهد شد در ساعت 13:00 به وقت محلی (18:00 GMT).

بیشتر در جورج فلوید مرگ

آن را در یک پناهگاه در شهر شمالی مرکزی دانشگاه.

آقای Sharpton که ملاقات فلوید خانواده در روز چهارشنبه گفت: اعلام راه اندازی یک جنبش اجتماعی در یادبود و همچنین به عنوان تماس جدید فدرال قانون برای پایان دادن به تبعیض نژادی توسط پلیس.

بیشتر مراسم تجلیل برگزار خواهد شد فلوید را زادگاه در کارولینای شمالی در روز شنبه و در شهر خانه خود را از هوستون در روز دوشنبه.

  • NFL ستاره وعده $1m برای ضد نژادپرستی مبارزه

آنچه که باراک اوباما در واکنش به اعتراضات?

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای اوباما گفت این بود حیاتی به کانال حرکت ساخته شده است تا در تظاهرات اخیر را در مورد تغییر است.

در اولین ویدئو نظرات فلوید پس از مرگ او گفت: تظاهرات بودند به عنوان عمیق به عنوان هر چیزی که او دیده بود در طول عمر خود و به نام آمریکایی ها برای به دست گرفتن فرصت برای مقابله با مشکلات اساسی در جامعه است.

“بیش از حد اغلب برخی از این خشونت آمده است از مردمی که قرار بود در خدمت و محافظت از شما” آقای اوباما گفت.

“من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. من می خواهم شما بدانید که زندگی خود را ماده رویاهای خود مهم است.

“وجود دارد یک تغییر در طرز فکر که وقوع بیشتری به رسمیت شناختن است که ما می توانیم بهتر انجام,” او اضافه شده است.

آقای اوباما نیست نظر به طور مستقیم بر روی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست زدن به ناآرامی اگر چه او خواست شهرداران سراسر کشور به نقد و بررسی خود را با استفاده از نیروی سیاست.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دوشس ساسکس نیز با صدور پیام شخصی در مورد فلوید مرگ گفت: زندگی خود اهمیت و حوادث اخیر ویرانگر شده است.

چه پس زمینه ؟

جورج فلوید, 46, بود توسط پلیس متوقف بررسی خرید سیگار با پول تقلبی در 25 مارس در مینیاپولیس.

یک ویدئو نشان داد فلوید دستگیر و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او برای چند دقیقه و حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

تظاهرات در گرفت و ادامه داد: از آنجا که در بسیاری از شهرهای آمریکا و همچنین در سطح بین المللی با تظاهرات روز چهارشنبه در استرالیا و فرانسه و هلند و انگلستان که در آن هزاران نفر با تجمع در مرکز لندن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فلوید مرگ شرح زیر است موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده Black Lives Matter جنبش در سال های اخیر است.

برای بسیاری از خشم بیش از فلوید مرگ نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض است.

تظاهرات بیش از مرگ و ادامه داد: در ده ها تن از شهرستانها در پنج شنبه شب با وجود گسترده حکومت.

آنها شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز با شهرهایی مانند لس آنجلس و شیکاگو آرامش محدودیت های خود را در میان امیدوار است که بدترین خشونت را گذرانده بودند.

یک معاينات نشان داد که فلوید بود coronavirus در اوایل ماه آوریل. اما مقامات تاکید کرد که این هیچ نقشی در مرگ او.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد در حالی که توسط پلیس دستگیر خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر