دهها هزار نفر از مردم نشان داده اند عمدتا مسالمت آمیز در سراسر ایالات متحده برای یک شب هشتم پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس.

یکی از بزرگترین تظاهرات پیوست فلوید بستگان صورت گرفته در زادگاه خود از هوستون ،

بسیاری از سرپیچی حکومت در چندین شهر پس از اعمال خشونت و غارت در برخی مناطق در شب دوشنبه.

در central Washington DC پلیس با شلیک گاز اشک آور در اواخر شب.

نظامی بودند دوباره در خیابان های پایتخت و هلیکوپتر ماند بالاتر از تظاهرات و راهپیمایی به سوی کاخ سفید است.

این فلوید مورد پرسیده است دیرینه خشم بیش از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید و نژاد پرستی.

تظاهرکنندگان به خیابان آمده اند – نه تنها به ابراز خشم در درمان آقای فلوید – اما برای محکوم کردن خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها به طور گسترده تر.

جورج فلوید مرگ

  • جرم و عدالت: چگونه آفریقایی-آمریکایی ها درمان می شود ؟
  • جورج FLOYD: یک ورزشکار دوست و پدر

ترافیک مسدود شده بود در نیویورک در منطقه منهتن به عنوان معترضان نادیده گرفته شده در شب حکومت نظامی که تا به حال تمدید شده است و برای یک هفته. فیلم نشان می داد آنها را در اطراف یک ون پلیس.

در هوستون که در آن فلوید است که با توجه به خاک سپرده شد, شهردار سیلوستر ترنر گفت: جمعیت مردم باید بدانند که او “آیا بیهوده نمی میرند”.

تظاهرات وسیعی برگزار شد در لس آنجلس و فیلادلفیا, آتلانتا و سیاتل. مینیاپولیس که در آن 46 ساله فلوید درگذشت, بود که نسبتا آرام است.

در آتلانتا و پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک, گزارش, گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در ضمن در دفاع از خود تصمیم بحث برانگیز مطرح با یک کتاب مقدس در خارج از کلیسای تاریخی در واشنگتن است.

با توجه به توییتر نوشت: “شما اشتباه کردم! اگر معترضان بودند, صلح آمیز, چرا که آنها نور کلیسا در آتش شب قبل از ؟ مردم دوست من راه رفتن.”

واشنگتن اسقف اعظم کاتولیک در روز سه شنبه به شدت مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان پل دوم ملی حرم. روز سه شنبه در بازدید از “دستکاری” حرم اسقف اعظم ویلتون D گرگوری گفت.

قبلا دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از بحران به درخواست تجدید نظر به هواداران خود گفت که او “در خدمت احساسات خود را از پایگاه”.

روز دوشنبه آقای ترامپ گفت که استقرار ارتش اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات.

دوشنبه شب دیدم برخی از بدترین ناآرامی های گسترده با غارت و آتش سوزی همانطور که قبلا تظاهرات مسالمت آمیز را دیدم یک اقلیت توسل به خشونت است. در لاس وگاس یک افسر پلیس توضیح داده شد در روز سه شنبه به عنوان یک بیماری جدی پس از ضربه.

به طور جداگانه یک مرد مسلح بود که کشته و در همان شهر است.

چهار پلیس نیز به ضرب گلوله در سنت لوئیس هر چند زخمی شدند نه به عنوان تهدید کننده زندگی. اما یک افسر بازنشسته ضرب گلوله کشته شد در خارج از غارت فروشگاه.

چه پس زمینه ؟

تظاهرات آغاز شد و پس از یک ویدئو نشان داد آقای فلوید بودن دستگیر 25 مارس در مینیاپولیس و یک افسر پلیس در ادامه به زانو زدن در گردن او حتی پس از او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر درک چوین با اتهام سوم-قتل درجه و ظاهر خواهد شد در دادگاه در هفته آینده. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این فلوید مورد شرح زیر است موارد بالا مشخصات مایکل براون در فرگوسن میسوری; اریک گارنر در نیویورک و دیگران که رانده Black Lives Matter جنبش در سال های اخیر است.

گارنر قرار داده شد در پلیس سبد در نیویورک در سال 2014 و می تواند صدای گریه از “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان افسران مهار او. کلمات خود را که همچنین فریاد زد: آقای فلوید در لحظات پایانی خود را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

آفریقایی-آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله پلیس از دیگر گروه های قومی. آنها نیز دستگیر و به سوء مصرف مواد مخدر در یک نرخ بسیار بالاتر از سفید آمریکایی ها اگر چه نظرسنجی ها نشان می دهد استفاده از مواد مخدر است که در سطوح مشابه.

برای بسیاری از خشم بیش از آقای فلوید مرگ نیز نشان دهنده سال از سرخوردگی بیش از نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و تبعیض نیست حداقل در مینیاپولیس خود را. همچنین در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که مطالعات نشان می دهد به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید هر دو از لحاظ مرگ و میر و زیان کار است.

اما این تظاهرات همچنین اکو کسانی که از جنبش حقوق مدنی بیش از 50 سال پیش است. این اقدام به رهبری مارتین لوتر کینگ جونیور و به دنبال به چالش سفید برتری و segregationist سیاست که امری عادی در آن زمان است.

ادامه ناآرامی گسترده ترین نژادی تلاطم آمریکا را تجربه کرده است از دکتر شاه شناخته شده برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان MLK بود به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک تک تیرانداز در سال 1968.

  • بیشتر بخوانید درباره دکتر کینگ و جنبش حقوق مدنی

چگونه است که ناآرامی های آسیب دیده شما ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de